Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dzień wolny i to jeszcze im za to płaca jak kazdego pracującego dnia ci to maja dobrze
0
kupe kasy zarabiaja a Messi najwięcej tyle ma kasy ze niech lepiej płaci te podatki bo go zamkną hehe
0
Tarzan w Nowym Jorku
0
kariere chcą zrobic wokół szumu z Messim zaistniec tez w mediach itp hieny
0
gdyby Messi grał to by Argentyna wygrała
0
za co oni jeszcze nie zechca płacić
1
moze teraz będzie szczęsliwy bo Kloop został nowym trenerem the reds i mu zrobi dobrze Liverpool wygra mistrzostwo i nie tylko
3
po Brazyli mozna się było tego spodziewac ale liczyłem na Argentynę
1
co do wypowiedzi na temat realu to słusznie prawił a kibicom sevilli nic do tego, zazdroszczą mu sławy i kasy i \\shakiry
1
wprawdzie to nie piłka nozna ale tez sukcesy ciesza w końcu Barca to Barca
0
pewnie te złote piłki Messiego juz męczą wymyslili by nowy rodzaj nagród np diamentowa piłka wysadzana brylantami i rubinami
0
tego się obawiałem bez Messiego Barca duzo traci ,Messi zawsze ma te genialne wykonczenie, oby wyzdrowiał jak najszybciej
0
nawet tego nie próbuje sobie wyobrazić
0
było strachu... a juz myslałem ze bez Messiego sobie nie poradzą
1
bez messiego barca traci połowe swoich sił teraz to ciężko będzie
1
zdarza się najlepszym nie trafiać karnych i to nie w takich meczach a o wiele z większą stawka
0
no wynik nie jest imponujacy ale najwazniejsza wygrana ziarnko do ziarnka aż zbierze się miarka
1
chelsea od lat przepłaca a własciwie to od nich sie zaczeły szalone ceny za piłkarzy odkąd Abramovic kupił chelsea zapoczątkował nowy rozdział w footbolu wydawania kasy na prawo i lewo a inne kluby zeby nie zostac w tyle tez musieli przybrac podobna strategie jak Man City , Monaco PSG itp....
0
ciekawe ile by strzelił gdyby grał cały mecz pewnie z 15 bramek hehehe zartuje, ale pokazał klasę teraz juz to widze jak real czy chelesa czy city wykładają za niego ze 100 milionów
1
celta rozgromiła Barcę, co za rozczarowanie
2
po prostu ciężko uwierzyc w taki wynik
0
jak moze pierwszy mecz w grupie decydować o wszystkim to dopierpo poczatek walki o LM
3
okrągłe 100 milionów niech płaca ze te brzydkie reklamy szpecące koszulki Barcelony
0
ciekawe czy sie płaczuś popłacze jak złota piłke zdobędzie \messi co jest oczywiste po sukcesach w lidze i LM
0
Roma jest wporządku klub z tradycjami i sukcesami niezłymi oby obok nas wyszły z grupy
0
on to ma pecha alę się nagrał
0
nie jest zle remis na wyjezdzie z Romą do przełknięcia, bramke na 1-1 ładną strzelili, szkoda ze to my takiej nie strzelilismy
0
Shkodran Mustafi to jest krewny Kary Mustafy
0
Torres nastraszył nas nieco swoim golem ale potem mstrzelała juz tylko Barca
0
ciekawe czy Mateo odziedziczy talent po ojcu.... poczekamy zobaczymy