0

dzień wolny i to jeszcze im za to płaca jak kazdego pracującego dnia ci to maja dobrze

0

kupe kasy zarabiaja a Messi najwięcej tyle ma kasy ze niech lepiej płaci te podatki bo go zamkną hehe

0

Tarzan w Nowym Jorku

0

kariere chcą zrobic wokół szumu z Messim zaistniec tez w mediach itp hieny

0

gdyby Messi grał to by Argentyna wygrała

0

za co oni jeszcze nie zechca płacić

1

moze teraz będzie szczęsliwy bo Kloop został nowym trenerem the reds i mu zrobi dobrze Liverpool wygra mistrzostwo i nie tylko

3

po Brazyli mozna się było tego spodziewac ale liczyłem na Argentynę

1

co do wypowiedzi na temat realu to słusznie prawił a kibicom sevilli nic do tego, zazdroszczą mu sławy i kasy i \\shakiry

1

wprawdzie to nie piłka nozna ale tez sukcesy ciesza w końcu Barca to Barca

0

pewnie te złote piłki Messiego juz męczą wymyslili by nowy rodzaj nagród np diamentowa piłka wysadzana brylantami i rubinami

0

tego się obawiałem bez Messiego Barca duzo traci ,Messi zawsze ma te genialne wykonczenie, oby wyzdrowiał jak najszybciej

0

nawet tego nie próbuje sobie wyobrazić

0

było strachu... a juz myslałem ze bez Messiego sobie nie poradzą

1

bez messiego barca traci połowe swoich sił teraz to ciężko będzie

1

zdarza się najlepszym nie trafiać karnych i to nie w takich meczach a o wiele z większą stawka

0

no wynik nie jest imponujacy ale najwazniejsza wygrana ziarnko do ziarnka aż zbierze się miarka

1

chelsea od lat przepłaca a własciwie to od nich sie zaczeły szalone ceny za piłkarzy odkąd Abramovic kupił chelsea zapoczątkował nowy rozdział w footbolu wydawania kasy na prawo i lewo a inne kluby zeby nie zostac w tyle tez musieli przybrac podobna strategie jak Man City , Monaco PSG itp....

0

ciekawe ile by strzelił gdyby grał cały mecz pewnie z 15 bramek hehehe zartuje, ale pokazał klasę teraz juz to widze jak real czy chelesa czy city wykładają za niego ze 100 milionów

1

celta rozgromiła Barcę, co za rozczarowanie

2

po prostu ciężko uwierzyc w taki wynik

0

jak moze pierwszy mecz w grupie decydować o wszystkim to dopierpo poczatek walki o LM

3

okrągłe 100 milionów niech płaca ze te brzydkie reklamy szpecące koszulki Barcelony

0

ciekawe czy sie płaczuś popłacze jak złota piłke zdobędzie \messi co jest oczywiste po sukcesach w lidze i LM

0

Roma jest wporządku klub z tradycjami i sukcesami niezłymi oby obok nas wyszły z grupy

0

on to ma pecha alę się nagrał

0

nie jest zle remis na wyjezdzie z Romą do przełknięcia, bramke na 1-1 ładną strzelili, szkoda ze to my takiej nie strzelilismy

0

Shkodran Mustafi to jest krewny Kary Mustafy

0

Torres nastraszył nas nieco swoim golem ale potem mstrzelała juz tylko Barca

0

ciekawe czy Mateo odziedziczy talent po ojcu.... poczekamy zobaczymy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?