0

jak na razie to mało bramek \barca strzela na poczatku sezonu

1

dobrze ze udało się wygrac obawiałem się tego meczu jeden z najcięzszych w tym sezonie w lidze juz za nami i z triumfem

15

ja tez zawsze chce i oczekuje by real przegrywał i nawet chce zeby spadli do drugiej ligi

0

powinny byc te puchary z czystego złota

0

Juve przegrał drugi mecz z rzędu tego od lat nie było blamaz w tamty sezonie w całym roku przegrali chyba tylko 2 mecze a teraz ledwo zaczeli i dwie porazki

0

jak patrze na te dziwaczne stroje m z roku na rok to mnie szlak trafia jakie dawniej były zarąbiste z klasa z gustem a teraz taka kaszanka

0

niech odrazy królowa angielska się zrzeknie tronu i proklamuje Messiego dziedzicem Brytyjskiego tronu

0

Messi jest arcy-piłkarzem tysiąclecia a nie roku

0

zeby tylko nie przejadły się im te puchary

0

mysle ze w praktyce równiez będą słabi jak w teorii

0

ciekawe kto obok nas wyjdzie z grupy ja kibicuje włochom niz szkopom bo o bate to nie ma co wspominac dostarczyciele punktów

0

i dobrze wole go widziec w chelsea bo manU to mój znienawidzony angielski klub ,Liverpool jest tam najlepszy

0

drugą anglie robią nie dośc ze tam grają w swięte dni to jeszcze i w hiszpani muszą pewnie o kasę chodzi....

0

jakąś dzwiną ma gębe ta kobita

0

da się jakos przeboleć strate tego mało znaczącego pucharu

0

jak zwykle z realem jest najwyzsza frekfencja

0

po prostu trudno w to uwierzyć

0

Komentarz usunięty

4

nie długo |Messi ustrzeli hat-rika z samkych rzutów wolnych

1

z 4-1 na 4-4 masakra nie wiele brakowało a było by po ptokach

0

nie trzeba byc chciwym na wszystkie puchary. Bartomeu troche przesadza

0

co za rozczarowanie nie cierpie united

0

tak pogromu sie nie moze doczekac widocznie je lubi

0

za 100 lat jeszcze sie tak nie narodził by byc godnym

0

Argentyna ma pecha do tych finałów

0

i tak za duzo kosztował ma juz swoje lata nie jest pierwszej młodości

0

Don Corleone........

0

ciekawe czy sama fifa 16 będzie taka dobra

0

szkoda mi Argentyny znowu przegrali fnał

0

dziwie mu sie ze jeszcze chce mu się grac w europie myslałem ze w Brazyli będzie grał do konca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?