Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak na razie to mało bramek \barca strzela na poczatku sezonu
1
dobrze ze udało się wygrac obawiałem się tego meczu jeden z najcięzszych w tym sezonie w lidze juz za nami i z triumfem
15
ja tez zawsze chce i oczekuje by real przegrywał i nawet chce zeby spadli do drugiej ligi
0
powinny byc te puchary z czystego złota
0
Juve przegrał drugi mecz z rzędu tego od lat nie było blamaz w tamty sezonie w całym roku przegrali chyba tylko 2 mecze a teraz ledwo zaczeli i dwie porazki
0
jak patrze na te dziwaczne stroje m z roku na rok to mnie szlak trafia jakie dawniej były zarąbiste z klasa z gustem a teraz taka kaszanka
0
niech odrazy królowa angielska się zrzeknie tronu i proklamuje Messiego dziedzicem Brytyjskiego tronu
0
Messi jest arcy-piłkarzem tysiąclecia a nie roku
0
zeby tylko nie przejadły się im te puchary
0
mysle ze w praktyce równiez będą słabi jak w teorii
0
ciekawe kto obok nas wyjdzie z grupy ja kibicuje włochom niz szkopom bo o bate to nie ma co wspominac dostarczyciele punktów
0
i dobrze wole go widziec w chelsea bo manU to mój znienawidzony angielski klub ,Liverpool jest tam najlepszy
0
drugą anglie robią nie dośc ze tam grają w swięte dni to jeszcze i w hiszpani muszą pewnie o kasę chodzi....
0
jakąś dzwiną ma gębe ta kobita
0
da się jakos przeboleć strate tego mało znaczącego pucharu
0
jak zwykle z realem jest najwyzsza frekfencja
0
po prostu trudno w to uwierzyć
0
Komentarz usunięty
4
nie długo |Messi ustrzeli hat-rika z samkych rzutów wolnych
1
z 4-1 na 4-4 masakra nie wiele brakowało a było by po ptokach
0
nie trzeba byc chciwym na wszystkie puchary. Bartomeu troche przesadza
0
co za rozczarowanie nie cierpie united
0
tak pogromu sie nie moze doczekac widocznie je lubi
0
za 100 lat jeszcze sie tak nie narodził by byc godnym
0
Argentyna ma pecha do tych finałów
0
i tak za duzo kosztował ma juz swoje lata nie jest pierwszej młodości
0
Don Corleone........
0
ciekawe czy sama fifa 16 będzie taka dobra
0
szkoda mi Argentyny znowu przegrali fnał
0
dziwie mu sie ze jeszcze chce mu się grac w europie myslałem ze w Brazyli będzie grał do konca