Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kanibal wraca do korzeni ciekawe czy uda się im zapanować nad Suarezem jak to Barca zrobiła -zero gryzienia bo bedize płacił miliony kary
0
twierdza Camp Nou
0
w Angli musiałby się duzo na biegac i sporo napocić ale po co mu by to było osiągnął wszystko w footbolu teraz na stare lata chce spokojnie jeszcze pograć a w Angli by sobie nie poradził zaraz będzie miec 36, tym z Leicester chodziło tylko o marketing
0
Ameryki nie odkrył powiedział to co zdaje się juz wszyscy wiedzą nawet dzieci w przedszkolu
0
niech Neymar nie bedzie egoistą barca wygrała 7-0 i to powinno go cieszyc
0
bidoczek nie dośc ze sobie bramki nie strzelił to jeszcze karnego nie wykorzystał i jak on teraz wygląda na tle Suareza który strzelił 4 bramki albo chociaż Messiego z 3 bramkami
6
nikt nie moze się równać Barceloną która jest potęgą nie do pokonania
0
no to wiadomo jaki finał ,m ciekawe jak się Krychowiak spisze w finale przeciwko Barcelonie
1
nie miałbym nic przeciwko temu jakby do konca sezomnu grał w fiorentinie ograłby się trochę
2
2-1 ciekawe ile bedzie po 90 minutach 5-2 mysle
0
zapowiada sie pasjonujący pojedynek
0
ten mecz musimy wygrac mistrzostwo jest zarezerwowane dla Barcy a vice dla Atletico , real 3 znaczy sie to jest dla nich dnoooo
0
najlepsze lata miał w Liverpoolu nie potrzebnie odszedł w chelsea grał tragicznie a raczej ławe grzał w atletico nie co lepiej ale juz stary nie te lata po co nam chyba tylko na ławke i ze względów marketingowych znane nazwisko itp...
2
dobrze ze odszedł od Mułow ale wolałbym zeby przyszedł do Wisły Kraków
0
no i czasem wielkie zespoły nie wygrywają meczów nawet wtedy gdy genialnie graja
0
Malaga i kasztanki dla ciebie i dla kolezanki , malaga to są dobre ale czekoladki
dobrze ze real zremisował odskoczamy im na więcej punktów
0
moze w polskiej lidze coś sie znajdzie jak w nie pierwszej to w drugiej lidze albo rzeciej jak za darmo i jeszcze mu będa płacic pensję to czemu nie
0
wciąż nie moge przeboleć wygranej united nad the reds którzy byli duzo lepsi i powinni wygrac z mułami
0
wyniki Messiego są imponujące a przecież daleko mu do konca kariery jeszcze wiele osiągnie
0
niezły wynik nawet lepszy niz myslałem... Suarez idzie na mistrza króla strzelców
0
co najmniej 10 piłkarzom na świecie nalezy się byc w tej trójce ale wszystkich nie da się upchnąć do tak wąskiego gorna
0
mecz był juz ustawiony w pierwszym meczu rewanz to była tylko formalnośc z kosiarzami, Barca powinna reerzwami grac aby uniknąc kontuzji najlepszych graczy
0
Messi swoimi osiągnięciami przyćmił słońce juz nie raz
0
większość ciekawostek ciekawe są ale zeby liczyc sredni wiek czy sredni wzrost jaki mieli to bez sensu niczemu nie słuzące
0
z taka fryzura to do realu mają juz tam jednego takiego
0
czym jest Espanyol w porównaniu z wielką Barceloną antyfootbolisci potrafią tylko faulować i się wykłucać powinni znac swoje miejsce w szeregu a nie zachowywac się niby równi nam dostojeństwem
0
Messiemu do szczęścia brakuje Mistrzostwa swiata z Argentyną bo wszystko inne juz wygrał i osiągnął
1
co za szpanerski strój z kapeluszem włącznie ja tez miałem nadizeje ze zepchnie ronalda na ostatnie miejsce
1
to Messiego piąta złota piłka ale nie ostatnia
0
jest realistą to wie ze Messiego nie uda mu się pozyskać ,ale Alabe moze sobie wziąśc ze sobą z bayernu i kupić Pogbe choć drogo to mu wyjdzie
o