0

Kanibal wraca do korzeni ciekawe czy uda się im zapanować nad Suarezem jak to Barca zrobiła -zero gryzienia bo bedize płacił miliony kary

0

twierdza Camp Nou

0

w Angli musiałby się duzo na biegac i sporo napocić ale po co mu by to było osiągnął wszystko w footbolu teraz na stare lata chce spokojnie jeszcze pograć a w Angli by sobie nie poradził zaraz będzie miec 36, tym z Leicester chodziło tylko o marketing

0

Ameryki nie odkrył powiedział to co zdaje się juz wszyscy wiedzą nawet dzieci w przedszkolu

0

niech Neymar nie bedzie egoistą barca wygrała 7-0 i to powinno go cieszyc

0

bidoczek nie dośc ze sobie bramki nie strzelił to jeszcze karnego nie wykorzystał i jak on teraz wygląda na tle Suareza który strzelił 4 bramki albo chociaż Messiego z 3 bramkami

6

nikt nie moze się równać Barceloną która jest potęgą nie do pokonania

0

no to wiadomo jaki finał ,m ciekawe jak się Krychowiak spisze w finale przeciwko Barcelonie

1

nie miałbym nic przeciwko temu jakby do konca sezomnu grał w fiorentinie ograłby się trochę

2

2-1 ciekawe ile bedzie po 90 minutach 5-2 mysle

0

zapowiada sie pasjonujący pojedynek

0

ten mecz musimy wygrac mistrzostwo jest zarezerwowane dla Barcy a vice dla Atletico , real 3 znaczy sie to jest dla nich dnoooo

0

najlepsze lata miał w Liverpoolu nie potrzebnie odszedł w chelsea grał tragicznie a raczej ławe grzał w atletico nie co lepiej ale juz stary nie te lata po co nam chyba tylko na ławke i ze względów marketingowych znane nazwisko itp...

2

dobrze ze odszedł od Mułow ale wolałbym zeby przyszedł do Wisły Kraków

0

no i czasem wielkie zespoły nie wygrywają meczów nawet wtedy gdy genialnie graja

0

Malaga i kasztanki dla ciebie i dla kolezanki , malaga to są dobre ale czekoladki
dobrze ze real zremisował odskoczamy im na więcej punktów

0

moze w polskiej lidze coś sie znajdzie jak w nie pierwszej to w drugiej lidze albo rzeciej jak za darmo i jeszcze mu będa płacic pensję to czemu nie

0

wciąż nie moge przeboleć wygranej united nad the reds którzy byli duzo lepsi i powinni wygrac z mułami

0

wyniki Messiego są imponujące a przecież daleko mu do konca kariery jeszcze wiele osiągnie

0

niezły wynik nawet lepszy niz myslałem... Suarez idzie na mistrza króla strzelców

0

co najmniej 10 piłkarzom na świecie nalezy się byc w tej trójce ale wszystkich nie da się upchnąć do tak wąskiego gorna

0

mecz był juz ustawiony w pierwszym meczu rewanz to była tylko formalnośc z kosiarzami, Barca powinna reerzwami grac aby uniknąc kontuzji najlepszych graczy

0

Messi swoimi osiągnięciami przyćmił słońce juz nie raz

0

większość ciekawostek ciekawe są ale zeby liczyc sredni wiek czy sredni wzrost jaki mieli to bez sensu niczemu nie słuzące

0

z taka fryzura to do realu mają juz tam jednego takiego

0

czym jest Espanyol w porównaniu z wielką Barceloną antyfootbolisci potrafią tylko faulować i się wykłucać powinni znac swoje miejsce w szeregu a nie zachowywac się niby równi nam dostojeństwem

0

Messiemu do szczęścia brakuje Mistrzostwa swiata z Argentyną bo wszystko inne juz wygrał i osiągnął

1

co za szpanerski strój z kapeluszem włącznie ja tez miałem nadizeje ze zepchnie ronalda na ostatnie miejsce

1

to Messiego piąta złota piłka ale nie ostatnia

0

jest realistą to wie ze Messiego nie uda mu się pozyskać ,ale Alabe moze sobie wziąśc ze sobą z bayernu i kupić Pogbe choć drogo to mu wyjdzie
o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?