Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
brawo Bravo obronił kilka mocnych strzałów pokazał klasę
0
piekny to był mecz i cudowne chwile
0
nie wiem co tak duzo kibiców real zostało do ostatniego gwizdka na meczu jakies 80% pewnie liczyli zeBarca jeszcze strzeli jakąś pieknę bramkę i nie chcieli tego przegapić , dla przykładu w Manchesterze nie mieli złudzeń i przed koncem jak Liverpool rozniósł City 4-1 stadion był juz prawie pusty
0
Barcelona po raz kolejny pokazała ze jest potęgą nie do pokonania jak to dobrze być kibice Barcy współczucia dla real ale nie szczere hehehe
0
mina ronaldo podczas meczu bezcenna hahaha bylo widac ze az płakać mu się chce ale mysl ze patrzy na niego 500 milionów ludzi z trudem go powstrzymywała
0
great vikitory))___(((
0
real jest faworytem .... Benitez chyba zaniedbał dzisiaj psychotropy , dajcie mu tam czajnik na ławke trenerska zeby miał jak sobie zaparzyć ziółek na uspokojenie bo sromotnej porazce zapewne tak bedzie. zaiste tak musi być
0
co tam mało tylko 500 milionów liczyłem na co najmniej 2 miliardy wiernych kibiców
4
Messi jest w stanie przyćmić księżyc
0
obawiam się ze jak Messi bedzie grał to z ci z realu będą go kosic zeby mu się kontuzja odnowiła i zeby nie grał do konca sezonu mysle ze w realu moga pewnego obro0nce oddelegować na dostanie czerwonej kartki za faul na Messim
0
Dani Alveas ma poprostu patent na real, jest niczym amulet który pomaga barcy wygrywac z arcy wrogiem
0
juz sie nie mogę doczekac gran derby
0
kolejne miliony do kasy klubu sprzyda się te 5 miolionów za zwycięstwo które zapewne odniesiemy
0
przynajmniej sie pogodził z przegrana na pocieszenie sobie kupił samolot zupełnie jak małe dziecko
0
Messi nowa furą nadjechał niezła ta audica
0
ja mysle ze Barcelona w meczu z realem przyćmi słońce i to pomimo kontuzjowanego Messiego
0
i dobrze ze real jest faworytem przynajmniej sporo się zyska stawiając na Barcelone
0
ja naprawde z trudem toleruje tego zelusia gwiazdorzy na wszystkich frontach nie długo bedzie chciał zostać gwiazdą Hollywudu albo prezydentem portugali albo zacznie malowac zelek obrazy bo będzioe chciał zostać drugim Picasso
2
Shakira się niezle trzyma......
0
naszczęście real jest w marnej formie a ich gwiazdka ronaldo w tragicznej oby tak dalej grali w realu i dla realu
0
nie wiedziałem ze choruje mam nadzieje ze wyzdrowieje powinny mu w tym pomóc najlepsi lekarze najlepsze szpitale w koncu ma kase na to
0
nie miałbym nic przeciwko a zeby strzelił nawet więcej niż 6 bramek realowi hehe
0
jak wygramy z realem toi ładnie im odskoczymy na 6 punktów
0
dobrze się ułozyło nie dośc ze wygralismy to jeszcze real przegrał super
0
jakby Messi miał wystapic w tym meczu kursy były by zupełnie inne
0
i teraz tez nie wygrają
0
niech sobie go szejhki z city kupią nawet za miliard funtów bo na samą mysl zeby \barce on miał łącznie kosztować 260 milionów euro az głowa boli
0
ciężko będzie w tym meczu wygrac bez Messiego oby tylko \suarez miał swój dzień wtedy czy Neymar a najlepiej jeden i drugi , cza wygrac klasyk
0
no bo Messiego nie ma
0
Messi przestań robic te tatuaze bo szpecą