0

brawo Bravo obronił kilka mocnych strzałów pokazał klasę

0

piekny to był mecz i cudowne chwile

0

nie wiem co tak duzo kibiców real zostało do ostatniego gwizdka na meczu jakies 80% pewnie liczyli zeBarca jeszcze strzeli jakąś pieknę bramkę i nie chcieli tego przegapić , dla przykładu w Manchesterze nie mieli złudzeń i przed koncem jak Liverpool rozniósł City 4-1 stadion był juz prawie pusty

0

Barcelona po raz kolejny pokazała ze jest potęgą nie do pokonania jak to dobrze być kibice Barcy współczucia dla real ale nie szczere hehehe

0

mina ronaldo podczas meczu bezcenna hahaha bylo widac ze az płakać mu się chce ale mysl ze patrzy na niego 500 milionów ludzi z trudem go powstrzymywała

0

great vikitory))___(((

0

real jest faworytem .... Benitez chyba zaniedbał dzisiaj psychotropy , dajcie mu tam czajnik na ławke trenerska zeby miał jak sobie zaparzyć ziółek na uspokojenie bo sromotnej porazce zapewne tak bedzie. zaiste tak musi być

0

co tam mało tylko 500 milionów liczyłem na co najmniej 2 miliardy wiernych kibiców

4

Messi jest w stanie przyćmić księżyc

0

obawiam się ze jak Messi bedzie grał to z ci z realu będą go kosic zeby mu się kontuzja odnowiła i zeby nie grał do konca sezonu mysle ze w realu moga pewnego obro0nce oddelegować na dostanie czerwonej kartki za faul na Messim

0

Dani Alveas ma poprostu patent na real, jest niczym amulet który pomaga barcy wygrywac z arcy wrogiem

0

juz sie nie mogę doczekac gran derby

0

kolejne miliony do kasy klubu sprzyda się te 5 miolionów za zwycięstwo które zapewne odniesiemy

0

przynajmniej sie pogodził z przegrana na pocieszenie sobie kupił samolot zupełnie jak małe dziecko

0

Messi nowa furą nadjechał niezła ta audica

0

ja mysle ze Barcelona w meczu z realem przyćmi słońce i to pomimo kontuzjowanego Messiego

0

i dobrze ze real jest faworytem przynajmniej sporo się zyska stawiając na Barcelone

0

ja naprawde z trudem toleruje tego zelusia gwiazdorzy na wszystkich frontach nie długo bedzie chciał zostać gwiazdą Hollywudu albo prezydentem portugali albo zacznie malowac zelek obrazy bo będzioe chciał zostać drugim Picasso

2

Shakira się niezle trzyma......

0

naszczęście real jest w marnej formie a ich gwiazdka ronaldo w tragicznej oby tak dalej grali w realu i dla realu

0

nie wiedziałem ze choruje mam nadzieje ze wyzdrowieje powinny mu w tym pomóc najlepsi lekarze najlepsze szpitale w koncu ma kase na to

0

nie miałbym nic przeciwko a zeby strzelił nawet więcej niż 6 bramek realowi hehe

0

jak wygramy z realem toi ładnie im odskoczymy na 6 punktów

0

dobrze się ułozyło nie dośc ze wygralismy to jeszcze real przegrał super

0

jakby Messi miał wystapic w tym meczu kursy były by zupełnie inne

0

i teraz tez nie wygrają

0

niech sobie go szejhki z city kupią nawet za miliard funtów bo na samą mysl zeby \barce on miał łącznie kosztować 260 milionów euro az głowa boli

0

ciężko będzie w tym meczu wygrac bez Messiego oby tylko \suarez miał swój dzień wtedy czy Neymar a najlepiej jeden i drugi , cza wygrac klasyk

0

no bo Messiego nie ma

0

Messi przestań robic te tatuaze bo szpecą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?