0

pewnie czekał Suarez pod szatnią zeby użyć swoich sławnych zębów

0

28 ,milionów za rezerwowego bramkarza to itak za duzo

0

beznadziejna godzina dla kibiców i dla piłkarzy którzy nie sa przyzwyczajeni do takich godzin i nie czują tego klimatu meczu czują sie jak na sparingu z 3 ligowcem i przez to im się moze nie chccieć grac na 50% bo tyl ewystarczy zeby wygrac z leveante tylko na 10 % i bedzie jeszcze remis

0

nie uwazam odejście Stegena za idiotyzm , po tym jak się zachowuje , odcina się od druzyny nie swiętuje z nią sukcesów pewnie grymasi w szatni i na treningach zła krew to jest po prostu

0

manU popadł w przecięnośc z dawnych lat im tylko duża kasa została

0

Lewego nie ma a jest Krychowiak jako jednyny gracz z sredniego klubu reszta z gigantów

0

Barca juz nie odda lidera nawet na jedną kolejkę

1

koniec roku początek wyroku ,a wyrok brzmi Barca jest skazana na sukces

0

ponoć jurgen Klop chce go kupic do Liverpoolu

0

ktoś z klasa musi siedzieć na ławie i czekac w rezerwie na swoją szanse niech zostanie bo jesli sie przydarzą kontuzje nie bedzie miał kto grać.

0

szkodaz e Suarez nie mógł sam na sam z tym pseudo kibicem sie spotakac wiadomo jakby się to skończyło szczęki by go zagryzł

0

to dla arsenalu norma i tradycja odpadac w tej rundzie i to z Barcą przewaznie tak więc widze ze wolą odpasć z najlepszą druzyną swiata niz z kimś w ich zasięgu

0

to pewnie kibic realu madryt tylko w przebraniu zeby nie zaszkodzic klubowi

0

bic o mistrzostwo z barcą może się jedyni atletico, real z benitezem nie posiągnie niczego wielkiego no i bardzo dobrze

5

jak arsenal chce potrafi rozegrać perfekcyjny mecz ale moze się im taki nie trafi akurat z Barceloną , w lidze im niezle iddzie walczą o mistrza a liga angielska obok hiszpanskiej to najlepsze na świecie wię przeciwnik z górej pułki

15

moze po hiszpansku wcale nie jest to trudne, a co do realu i ich przegranej napewno w hotelu szampany były i wielka radośc z tego faktu

0

nie no znowu arsenal mi się te mecze przejadły wolałbym kogoś innego wylosowac i zal mi arsenal znowu odpadną w 1-16 , dziwie się dlaczego real nie wylosował wielkiego Gent jak oni it to drukowali te losowanie....

0

nic się nie stało Polacy nic się nie stało my to znamy ale czy na Camp Nou raczej nie

0

co za pech bo tak sie nazywa wygrany mecz przewaga topnieje w lidze przez te remisy

0

gdyby Barca grała w opytmalnym składzie Messi zapewne ustrzelił by hat0rika ale nie miał kto mu podawac na najwyzszym poziomie

0

Neymar w wolnych chwilach nie wiec co z soba robic codziennie nowe ferrari kupywać nie będzie to szpeci sobie ciało

0

a gdzie real wylosuje ( a raczej wydrukuja im ) najlepiej jak to mozliwe gent albo dynamo kijów

0

nie chce Psg zaczęsto z nimi gramy anie jakies tam Gent z z Juve na tym etapie to tez zawczesnie , Benifica albo Psv bym sobie zyczył okaze sie po losowaniu.,, choc pewnie na chelea trafimy i na tego wsciekłego murinhio

2

ronaldo chyba zaniedbał dzisiaj psychotropy bo bredzi coś tam podnosem

0

bayer jest tak słabe ze nie potrafi wygrac mecz u z rezerwami barcelony mimo ze gralismy o nic o mało nie wygralismy
i dobrze wole Rome widzieć na wiosne w LM

1

no Barcelona pomogła Romie awansowac z grupy bo z ich wyniku to chyba sami za bardzo nie chcieli , zeby miec 5 punktów i wyjśc z grupy

0

Suarez nie moze dać sie prowokowac drogo by go to kosztowało ma to w kontrakcie musiałby płaci duze sumy szkoda mu kasy....

0

samolot wyladował niemal w południe a ci musieli do hotelu sie udac mogliby poczekac na mecz na dworcu zaoszczedzio by sie na hotelu

0

no dzisiaj duzo robili piłkarze Barcy zeby Enrique nie mógł swiętować swojego jubileuszu

0

świnkę w tym wieku wstydziłby się , no neymar jeszcze nie sstrzelił gola Valencji i dzis nie było inaczej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?