Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pewnie czekał Suarez pod szatnią zeby użyć swoich sławnych zębów
0
28 ,milionów za rezerwowego bramkarza to itak za duzo
0
beznadziejna godzina dla kibiców i dla piłkarzy którzy nie sa przyzwyczajeni do takich godzin i nie czują tego klimatu meczu czują sie jak na sparingu z 3 ligowcem i przez to im się moze nie chccieć grac na 50% bo tyl ewystarczy zeby wygrac z leveante tylko na 10 % i bedzie jeszcze remis
0
nie uwazam odejście Stegena za idiotyzm , po tym jak się zachowuje , odcina się od druzyny nie swiętuje z nią sukcesów pewnie grymasi w szatni i na treningach zła krew to jest po prostu
0
manU popadł w przecięnośc z dawnych lat im tylko duża kasa została
0
Lewego nie ma a jest Krychowiak jako jednyny gracz z sredniego klubu reszta z gigantów
0
Barca juz nie odda lidera nawet na jedną kolejkę
1
koniec roku początek wyroku ,a wyrok brzmi Barca jest skazana na sukces
0
ponoć jurgen Klop chce go kupic do Liverpoolu
0
ktoś z klasa musi siedzieć na ławie i czekac w rezerwie na swoją szanse niech zostanie bo jesli sie przydarzą kontuzje nie bedzie miał kto grać.
0
szkodaz e Suarez nie mógł sam na sam z tym pseudo kibicem sie spotakac wiadomo jakby się to skończyło szczęki by go zagryzł
0
to dla arsenalu norma i tradycja odpadac w tej rundzie i to z Barcą przewaznie tak więc widze ze wolą odpasć z najlepszą druzyną swiata niz z kimś w ich zasięgu
0
to pewnie kibic realu madryt tylko w przebraniu zeby nie zaszkodzic klubowi
0
bic o mistrzostwo z barcą może się jedyni atletico, real z benitezem nie posiągnie niczego wielkiego no i bardzo dobrze
5
jak arsenal chce potrafi rozegrać perfekcyjny mecz ale moze się im taki nie trafi akurat z Barceloną , w lidze im niezle iddzie walczą o mistrza a liga angielska obok hiszpanskiej to najlepsze na świecie wię przeciwnik z górej pułki
15
moze po hiszpansku wcale nie jest to trudne, a co do realu i ich przegranej napewno w hotelu szampany były i wielka radośc z tego faktu
0
nie no znowu arsenal mi się te mecze przejadły wolałbym kogoś innego wylosowac i zal mi arsenal znowu odpadną w 1-16 , dziwie się dlaczego real nie wylosował wielkiego Gent jak oni it to drukowali te losowanie....
0
nic się nie stało Polacy nic się nie stało my to znamy ale czy na Camp Nou raczej nie
0
co za pech bo tak sie nazywa wygrany mecz przewaga topnieje w lidze przez te remisy
0
gdyby Barca grała w opytmalnym składzie Messi zapewne ustrzelił by hat0rika ale nie miał kto mu podawac na najwyzszym poziomie
0
Neymar w wolnych chwilach nie wiec co z soba robic codziennie nowe ferrari kupywać nie będzie to szpeci sobie ciało
0
a gdzie real wylosuje ( a raczej wydrukuja im ) najlepiej jak to mozliwe gent albo dynamo kijów
0
nie chce Psg zaczęsto z nimi gramy anie jakies tam Gent z z Juve na tym etapie to tez zawczesnie , Benifica albo Psv bym sobie zyczył okaze sie po losowaniu.,, choc pewnie na chelea trafimy i na tego wsciekłego murinhio
2
ronaldo chyba zaniedbał dzisiaj psychotropy bo bredzi coś tam podnosem
0
bayer jest tak słabe ze nie potrafi wygrac mecz u z rezerwami barcelony mimo ze gralismy o nic o mało nie wygralismy
i dobrze wole Rome widzieć na wiosne w LM
1
no Barcelona pomogła Romie awansowac z grupy bo z ich wyniku to chyba sami za bardzo nie chcieli , zeby miec 5 punktów i wyjśc z grupy
0
Suarez nie moze dać sie prowokowac drogo by go to kosztowało ma to w kontrakcie musiałby płaci duze sumy szkoda mu kasy....
0
samolot wyladował niemal w południe a ci musieli do hotelu sie udac mogliby poczekac na mecz na dworcu zaoszczedzio by sie na hotelu
0
no dzisiaj duzo robili piłkarze Barcy zeby Enrique nie mógł swiętować swojego jubileuszu
0
świnkę w tym wieku wstydziłby się , no neymar jeszcze nie sstrzelił gola Valencji i dzis nie było inaczej