Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale za to kalendarz do konxca sezonu w lidze nie jest ciężki real ma w zanadrzu mocniejszych przeciwników a wątpie zeby wszystkie mecze wygrali a my zaczelismy teraaz przegrywać po kolei jest jeszcze Atletico w lidze mocne depczą nam po piętach oby barca zaczeła wygrywać bo sie nie ciekawie zrobi
0
prawie 90 tysięcy widzów takiej frekfencji nie ma nigdzie na świecie
0
Torres się chyba nawdychał lakieru do włosów faulował bez opamietania
6
mysle ze szósty i juz ostatni
0
w madrycie trzeba bedzie szybko przejąć inicjatywe strzelić bramkę i spokojnie kontrolowac mecz
0
ciężki był to mecz,udało się wygrać ale nie znacznie w rewanzu wszystko się może zdarzyc a szkoda bo liczyłem ze grając przeciw 10 zawodnikom Atletico uda się nam strzelic bramkę na 3-1 blisko było ale zabrakło trochę szczęścia w wykończeniu akcji
0
BARCA słabo zagrała bez pomysłu na wygraną chyba przerwa na reprezentacje im zaszkodziła i rozproszyła nie dośc ze przegraliśmy u siebie to jeszcze real grając w 10tkę strzelił zwycięska bramkę czy mogło byc gorzej, załamała mnie ta porażka z odwiecznym wrogiem teraz ju wiem jak się czują kibice realu po przegranym meczu z Barceloną, no ale patrze na tabele to wiem ze nic złego się nie stanie i ostateczny triumf w lidze bedzie dla Kataloniiiiiiii
3
Arbeloa moze sobie pokonac Barcelone ale na Play station
1
malutkie te literki zamiast quatar airways powinno być Gracies Johan
0
czytania na godzine prędzej zasne na tej bajce
0
szkoda ze po odejściu Cruyffa akurat przyszło grac El Clasico
0
musimy to wygrać wszystko jesli chodzi o trofea dla Barcy to jestem nienasycony ciągle mi mało
0
jeden z najlepszych piłkarzy wszechczasów był legendą za zycia a teraz odszedł , a mógł jeszcze długo cieszyć się starością gdyby nie rak
0
mam nadzieje ze piłkarze i działacze Barcelony uczczą pamięc legendy w jakiś specjalny sposób zadnej tam minuty ciszy przed meczem i wszyscy za chwile przechodza do porzadku dziennego
0
kazdy odpada tylko jeden wygrywa co oni by chcieli zeby w finale zagrało 10 najlepszych klubów swiata, pieprzą bez sensu to niech przed losowaniem 1-16 odrazu powinni przyznac miejsca w cwierć finale juve chelsea czy arsenalowi
0
niech zaprosi do białego domu Messiego na oficjalną wizyte poznawczą
0
smutny dzień dla footbolu odeszła legenda piłki -ikoną eleganckiej gry jak o nim mawiali lubiłem ten jego styl gry był taki finezyjny , do dzisiaj lubie oglądac jego bramki które strzelał dla Ajaxu czy barcelony a zwłaszcza dla reprezentacji Holandii
0
co za smutna wiadomość myslałem ze wyzdrowieje dzieki opiece najlepszych klinik i lekarzy i najnowszych zabiegach i tego co sam mówił ze w walce z chorobą prowadzi po pierwszej połowie 2-90 było to optymistyczne
a tu nagle taka tragiczna wiadomość
jedenz najlepszych piłkarzów w historii Pele, Maradona i Johan Cruyff. kompletnie mnie przybiła ta wiadomośc,. Niech spoczywa w pokoju
0
Ronaldo to Narcyz z kompleksem Edypa jeśli tak robil to tylko zeby się popisać i pokazac Neymarowi ze nie jest tu pierwszy raz i ze ma wszystko obcykane i ze Neymara na takiej gali jest prawiczkiem a on Playboyem
0
ale będą jaja jak Suarez pogryzie Neymara jak potem wroci do klubu
0
to jest skandal to tak jak w Polsce z Bor do niczego się nie nadaja pseudo ochrona
2
no tak tylko to nie jest demokracja bo dziłacze z la lIga daliby sie poklroić za klubu z madrytu a gdyby było na odwrót i barca miała grac w niedziele i poprosiła o zmiane meczu na sobote by się nie zgodzili
0
dobrze prawi Barcelony nikt nie powstrzyma nie wiem czemu się tak wile martwi tym dwu meczem zapominacie komu kibicujecie jak Barcelona gra i jak wygrywa w pogromach kazdego........
0
ciężki będzie ćwierć-finał gorzej to jakbyśmy trafili na bayern M.
ale damy rade Messi Suarez Neymar rozniosą w pył kazdą drużynę
0
po prostu ze względów marketingowych ustalili tak zeby real nie odpadł w ćwierć- finale dla tego mu dali wolfsburg tylko odpadną w pół finale bo tam juz słabeusza nie bedzie, dwa mecze więcej miliony dla klubów miliardy ludzi przed telewizorami całe chiny będą oglądac te mecze licznik bije przeciez wiadomo co sie w lidze dzieje mecze o 12 -00 dla chinczyków nie długo bedziemy grali mecze ligowe o 8 rano zeby chinoli zadowolić
1
wiadom owszyscy chcą trafić na real bo to chłopcy do bicia , trafiając ich praktycznie jest się juz w półinale
0
mysle ze sensacje sprawi wolfsburg , ManCity jesli wróci do formy tez powinien sobie poradzić z PSG
0
to ile ona zarobił wogóle ze takie podatki musi płacic
2
w kazdej dyscyplinie Barca jest lepsza od realu i to cieszy
0
choć z drugiej strony słowa trenera Wolfsburga duzo mówią gdize jest piłkarsko real,,,, tak mowił w wywiadzie po losowaniu
Chciałem trafić na Benficę albo Real. bo jest duza szansa awansu