0

Barca wraca do formy powinno byc dobrze albo jeszcze lepiej jakies 6-0 będzie fajnie

0

oby nie było dramatu takiego jak AJAX ostatnio!!!

0

koksiarze koszą jak piła grac nie umią na poziomie to tylko faulują cały czas

8

naciągane to takie widac ze ciagnie ich do lepszego świata

0

cienkie te city niegodne finału LM ani real tez nie

0

oby Atletico wygrało LM ciężko bym zniósł triumf klubu którego z imienia nie wypowiem

0

Messi uczył się od mistrza Ronaldinhiooooo

0

oby tylko Barca nie chciała zmienić tej tradycji

0

się rozstrzelali w drugiej połowie oby tak dalej do mistrzostwa nie wiele brakuje pewnie się okaże kto jest mistrzem dopiero w ostatniej kolejce chyba ze real wczesniej zacznie przegrywac a ma wymagających rywali między innymi Walencje licye ye im urwie punktz Atletico z kolei ma łatwy terminaż będą nam siedzieć na ogonie pewnie pewnie wywalcza komplet punktów jak barca i to i tak Barca będzie mistrzem ale szkoda ze nie większą różnicą punktów...

0

nie potrafią zatrzymać spportowo tylko kosza jak się da i liczą na bramkarza ze obroni 11 tkę

0

ten Neymara karny pozostawia wiele do zyczenia zbyt wielka nonszalancja omało aby bramkarz obronił co innego |Suarez jego bomby nie do obrony

0

oby doktor Hannibal utrzymał forme do konca sezonu to o mistrzostwo się nie będe obawiać

0

w PSG mają kasy jak lodu dlatego zadna suma nie robi na nich wrazenia

2

nie chciałbym być Enrique w twojej skórze jeśli Barca nie dociągnie do konca sezonu na pierwszym miejscu w lidze

0

naszczęście Suarez wrócił do formy a tak wysoka wygrana doda pewności siebie, do wygrywania kolejnych meczów

0

no tak zupełnie zapomniałem mecz ne camp nou

0

a po przerwie 3-2 dla deportivo to bylby dramat

0

to co się dzieje to naprawde nie istnieje więc nie warto tak się martwić tylko karmić zmysły

0

mysle ze ci z madrrytu duzo zapłacili zeby rzucić klątwę na Barcelone z tąd te wyniki

2

mam nadzieje ze Eto wszcząśnął graczami Barcy w nalezyty sposób moze w koncu zaczną wygrywać

0

co się z Enrique co on z Barcą robi ???

1

dramat trwa a wszystko się zaczeło od śmierci Johana Cruyfa najpierw porazka z realem u siebie potem z z realem Sociedad , by przegrać i i odpaść z LM a teraz z Valencią u siebie z chłopcami do bicia bo nimi byli nie mal cały sezon kazdy ich gromił a ci przyjeżdzają na Camp Nou i nas rozjezdzają, az stracch myslec co będzie w La Coruna w środę i jak się po tym tabela zmieni

0

co oni spiąąąąąąąąąąąą nie mogą przegrac wygranego mistrzostwa juz w grudniu byli wszyscy pewni kto bedzie mistrzem a teraz dramat to i LM

0

to jest jakis dramat

0

wszyscy byle nie real nie chce nawet zeby dotarł do finału więc dobrze bedzie jak w pół finale trafi Bayern na real poradzi sobie z nimi
Bayer- atletico się szykuje finał chyba ze losowanie będzie nie pomyślne naszczescuie realek juz na wolfsburg benifce czy inne przeciętniaki nie trafi

1

tyle z chwały w Rzymie............Barca jest w dołku oby się szybko z niego oczęsneła bo jeszcze mistrzostwo przepadnei a to byłby dramnat większy niz odpadnięcie z LM

0

no nie ciekawe czemu na to nie wpadli

0

to było oczywiste ze real przejdzie ale jeszcze przed meczem w Niemczech , po blamażu odżyły nadzieje ze real nie odrobi strat

1

robi sie nie ciekawie i to na finiszu rozgrywek juz tylko marne 4 punkty w lidze przewagi nad realem a było 10 dwa tygodnie temu to jesty dramat co będzie za dwa tygodnie albo w czesniej juz w środe Barca z taką formą moze zostać rozniesiona przez Atletico którym wystarczy marne 1-0 zeby awansować, i to byłby najgorszy mozliwy wynik aby ktoś wszcząsnął porządnie graczami barcty bo nie dośc ze są w dołku przegyrwają mecz za meczem to jeszcze za duza pewnoścf siebie ich ogarnia i to po przegranych meczach , przypomina mi to Polske z przed paru lat ze po kazdym przegranym meczu Polacy nic się nie stało

0

Barca jest w lekkim dołku a było tak pieknie po 6-7-0 a teraz dwie w porazki w lidze pod rząd i to z realem mecz o 6 punktów przegrany, oby w srode nie było jak w San sebastian 1-0 bo będzie po ptokach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?