Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szkoda tylko ze na Camp Nou nie swiętował tego sukcesu
4
powinien sędziować w 3 lidze rezerwy barcy i sevili
0
ale jaja a własnie ogladam ten serial juz 5 sezon,....
Daenerys Targaryen jest narodzona w burzy ale szkoda ze smoków ze soba na mecz nie wzieła
pół człowiek jest królobójca też i fetor tez
8
ciężki to był mecz ale się udało a kartka dla Messiego to jest skandal sędzia powinien zostac zawieszony za głupotę
0
no Nike mi zaimponowało w tej chwili z taką kasa jaka dają powinien to byc jedyny sponsor barcy bez tych lin lotniczych spęczacych koszulki piłkarzy
6
czasy Phillipa Cocu w barwach Barcelony az łezka leci z oka na wspomnienia tamtych czasów
1
az tyle sa warci piłkarze granady za duzo tyle to sa warci wszyscy piłkarze ze wszystkich klubów polskiej ekstraklasy to pokazuje przepaść jaka dzieli ligi
1
wygrana jest i 3 punkty całe, zasłona dymna przed liga mistrzów , zapewne wszyscy juz o LM mysleli przed meczem z granadą i daltego się nie popisali , no cóz nie zawsze sie gra koncertowo i wygrywa po 5-0
2
a co tu jest doceniać trzecio- rzędny turniej nie wiem po co powstał chyba zeby taki espanyol zagrał pare więcej mecżów w lidze bo nie gra ani w pucharach a w pucharze króla odpada w pierwszych rundach
0
jak zwykle Messi ją zdobędzie a ronaldo będzie o niej marzyc,
jak i pazerna anna L. dla swego Robercika
3
Messi zrób coś z tymi włosami proszę Cię , i ogól brodę
2
a czy to jest czyste złoto, rano było czyste........
0
a to jeszcze nie koniec Messi pogra jeszcze ładnych pare lat i ustrzeli pare hatrik-ów zapewne
1
Barca gromi giganta z Angli 4-0 a taki real męczy się z amatorami z legii 5-1
ciekawe ile by Barca wygrała z legią pewnie jakieś 15-0
0
słabe te city spodziewąłem się po nich więcej jak na mecz na szczycie to bardzo odstawali od Barcy daleko nie zajdą
1
Messi juz nie raz pokazał ze jest w stanie przyćmić słońcę
2
7 tysięcy więcej niz Atletico niezle, niemal pełny stadion
4
szkoda ze sobie karnego nie strzelił którego w prezencie oddał mu Messi,ale potem się zrehabilitował i jubileusz udany ma
0
City nie pokazało nic szczególnego w tym meczu odstawał na kazdym kroku, wynik jak najbardziej oddaje to co się działo na boisku
0
Claudio Bravo popełnił dziecinny błąd a potem jak amator próbował bronic rekami po za polem karnym gdzie on miał mózg
błędy na poziomie b klasy , nie poklepie go za to Guardiaola
0
a skrótu nie mozesz sobie obejrzec ,Barca grała koncertowo
https://skrotymeczow.pl/pilka-nozna/fc-barcelona-manchester-city/29339
0
wzieli by sie za rozegranie porzadnego meczu a im spacerki przed LM same wychodza
0
Rodríguez czy Agüero mogą tam trafić ale z suarezem przesadzili , ciekawe czemu nie powiedzieli ci z interu ile chcą przeznaczyc na transfer Suareza ? 200 milionów
0
to będzie najciekawszy mecz tej kolejki LM
0
po prostu w Argentynie chca zeby Messi strzelał bramki jak w Barcelonie jedna za drugą bez konca i zdobywał najwieksze sukcesy chca mistrzostwa swiata
0
oj brakuje Tarzana na boisku
0
Piqué niech sie postara dogonić Messiego w tej materii heehhehe
15
Enrique popełnia zbyt wiele strategicznych błędów , taktyka go zawodzi jak mógł nie wystawic na mecz Iniesty plus kontuzja messiego, nawet mnie ten wynik nie dziwi
z Messim i Iniestą było by 4-1 dla Barcy
0
legia powinna za darmo kibiców zapraszac na stadion na te blamaże
1
twierdza padła