Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z Osassuną powinien byc spacerek, dostają od kazdego łądne lanie
0
co za stary idiota cały świat widział jak Ramos wjechał sankami prosto w nogi Messiego tylko paru ślepców z madrytu tego nie dostrzegło, na miejscu prezesa realu bym go zwolnił z posady zeby robić z ludzi idiotó przed kamerami i mydlic oczy , sie stary dziad nei moze pogodzić z porażką bo premi nie dostanie za nie wygranie mistrzostwa a juz pewne miał wypatrzone ferrari
0
jak dla mnie mógłby sobie ten palec w sadzić w pewne miejsce
schodzi z boiska z czerwoną kartką , osłabia zespół i jeszcze pajaca udaje
10
Messi to jest w czepku urodzony zeby strzelic 500 setna bamkę w meczu z największym rywalem na jego stadionie i to w ostatniej akcji meczu , i to bramkę dającą wygraną , to jest majstersztyk
0
no fakt nie wiele brakowała do remisu i koniec marzen o mistrzostwie a tak to dalej jest nadzieja moze juz w śreode Deportivo pomoze wygrywając z realem
\
5
Ramos powinien dostac jeszcze pare meczów zawieszenia za ten faul , jak i za szarpaniny z sędziami bo mu kartkę pokazał czerwoną , denerwuje mnie to za kazdym razem to samo ktos dostaje czerwona kartkę a cała druzyna rzuca sie z pretensjami na sedizego tylko Zidana brakowało z łąwki trenerskiej zeby wbiegł i ciągnął ta szopke dalej...
1
sędzia postanowił pokazać Ramosowi czerwoną kartkę i trzeba to zaakceptować”.
bezczelny ZIZU gada tak jak Ramos na czerwoną kartkę nie zasłuzył jak by to była decyzja sędizego a nie ewidnentny faul Ramosa na czerowną kartkę
0
parada Sergio Roberta w ostatniej akcji meczu jak i strzał Messiego to majstersztyk, jak i mina Chrystyny R,7 bezcenna , mysle ze przez całą noc bedzie ryczeć byle by nie zatopił Madrytu swoimi łzamim, niech sobie je do flakonika wleje jak robił to Neron,ewentualnie na pocieszenie niech kupi sobie nowe Ferrari.
1
to coś wspaniałego było , tą ostatnią akcje meczu mozna oglądać w nieskończoność
1
nie ma nic lepszego niz wygrac na Santiago Bernabeu w ostatniej minucie meczu!!
0
no nie watpliwie wzmocnienia będą po sezonie ,ale tym powinien się zając nowy trener, miec coś do powiedzenia chociaż ,
0
normalnie nie do poznania na tym zdjęciu, gdybym go spotkał na ulicy to bym go nie poznał.
0
myśle ze BARCA może w tym meczu przyćmić Słońce
0
co za pech dupy tez musiały przegrać , ale z PSG w rewanzu bedzie pogrom tradycyjnie
0
moze się uda z tym sezonie wygrać jeden puchar , puchar króla....
0
trzeba zyczyć Juventusowi sukcesów ,bo komu realowi .> Monako ?
pewnie taki bedzie pół finał real najłatwiej- a w finale sędzia im pomoże i tak co roku...
0
na Bernabeu będzie ciężko 11 nas - na 14 , piłkarze plus sędziowie, pewnie bedą sędziowac tak jak w meczu real- Bayern
14
mam nadzieje ze Juventus wygra LM, bo jak real ją wygra to mnie szlak trafi
1
to będize walkower i 3-3 będą i tak musieli przyjechac na dogrywkę i karne lipa
0
no i co z tego ze real traci punkty jak i Barca też, a do konca sezonu juz nie daleko , cięzko to widze
0
podlizuje sie relaczykom , moze mu się marzy zeby Zidana zastąpić po sezonie
1
po remisie realu z atlketico liczyłem ze z Malagą odrobimy straty , a nie dośc ze nic z tego to przewaga realu jeszcze sie powiększyła o punkt, dramat
0
10 % dla realu to jest zdrada Kataloni, ale to pewnie imigranci którzy tam wyemigrowali na stare lata pewnie zmadrytu i okolic
0
ale sie zestarzał chłop, starość nie radość
0
ale barca za to umie strzelac w nadmiarze jak strzelą 5 bramek to nie będą sie musieli desperacko bronić przed stratą jednej czy dwoch ramek
Juventus najlepiej przez cały rok by wygrywał 1-0 ito ich satysfakcjonuje strzelic i sie bronic cały mecz
0
mysle ze puxol jest zbyt płytki emocjonalnie zeby to pojąć
0
Buffon to legenda niemal od dziecinstwa go znam jako jednego z kilku jesli nie-najlepszego bramkarza na świecie ,{} czy on nigdy nie przejdzie na piłkarską emeryturę ,\
0
klasyki w cwierć-finale , to powinny byc pół finały JUVE- BARCA,
REAL- BAYERN , a tak to takie leicester albo monako bedzie w pół finale przy odrobinie szczęścia
0
no nie ma łatwych w ćwierć-finale przeciwników , są tylko mniej wymagający np takie Leicester
0
byle by nie były tego samego dnia