Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co oni maja z tymi tatuazami wszystkich juz poj................
0
dziwić sie nalezy dlaczego Barca nie chce mu zapłacić
2
na kogo by Barca niem trafiła to i tak grupe wygra
0
3 miliony to kwota która powinna być adekwatna do tego transferu
0
fajne maja zegarki
0
za co im ku... w tym boksie tyle płacą tp jest chore
1
ostatnio hiszpania tak słabo plecie ze się nic więcej po nich w tym meczu nie spodziewałem
0
zaskoczył mnie Maradona po nim się spodziewałem ze moze zostać prezydentem ! a nie vice
0
to spisek działaczy z realu zapewne
4
przesada nie jest wart takich pieniędzy
0
z niemcami to był dramat pogrom stulecia tak jakby szkopy grały z San Marino
0
po tym co pokazali na MŚ nie spodziewałem sie po nich nic więcej 1-0 to i tak coś heh
0
zaostrzędzilismy 4 grube bańki
0
ciekawe kto go przez te 4 dni od soboty do tego zmuszał........
0
niech LFP sobie obejrzy dokładnie ten mecz widac było ze Barca chciała go wygrać wygrywała juz 2-0 a bramki dla deportivo nieco fartowne ,a ze potem Barca ich po remisie nie niotła do samego konca to juz dla tego ze nie musiała
0
alves musi odejśc za niesuboordynację
2
co Messi z robił z reką.........
0
wolałbym zeby było tradycyjnie jak dawniej na stadionie w Monaco mimo ze jest taki mały
9
tylko Barcelona potrafi przyćmić słońcę
2
Barcelonka pokazała ze jest potęgą nie do pokonania
0
Boniek bo jak się skonczy 5-0 to będziesz miał wyrównany mecz
0
powino byc napisane zwycięzca finalu LM na sezon 2015 Barcelona
i to przed meczem ale by był szum
0
jak ten czas leci 9 lat juz od tego pamiętnego finału a pamiętam go jak by był wczoraj
0
kolosalne ceny jak za reklamy na koszulkach jak sobie przypomne jakie były stawi za reklamy 15 czy 10 lat temu to po prostu trudno w to uwieezyć
1
są równi i równiejsi gdyby real był zadłuzony na kwote 100 razy większa i nie spłacił długów to i tak by ich nie zdegrdowali wiadomo co by się działo
0
ciekawe czy bedzie rok trenerem realuuuuuu
0
jeszcze bedzie okazja po finale LM
1
Barca jest nie do prześcignięcia
1
sukcesy Xaviego budzą podziw i zazdrość w wielu bohaterach
4
Komentarz usunięty