Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
juz się nie mogę doczekać koncówki sezonu i potrójnej korony Barcelony to bedzie nasz sezon
0
ja tam chce trafic na Juve , a real będzie drugim porto w meczu z bayernem tym rewanzowym rzecz jasna
0
ale inni nie mogą z nami walczyc jak równi z równym bo nimi nie są są za słabi po prostu Barcelona to potega nie do pokonania
0
te cieniasy chciały by pomóc realowi hehe musieli by chyba połamac nogi naszym zawodnikom
0
dobrze bedzie trafic na Juventus a z bayernem zmierzyc się w finale i wygrac go oczywiscie
0
Bayern pokazał klasę obyśmy ich omineli w pół finale
0
raczej do zakładu psychiatrycznego na leczenie
15
najwyzszy czas zeby Barca wygrała LM
0
ten mecz to była czysta formalność teraz czas na pół finał mam nadzieje ze BARCA TRAFI NA JUVENTUS a atletico madryt na Bayern
finał będzie BARCA-Bayern
0
no to pół -finał juz mamy teraz trzeba się skupić na lidze bo real nas goni ale nie dogoni i w LM tez odpadną z atletico i to u siebie zaznaja wielkiego upokorzenia
0
chyba ten aktor którego wkleiłeś ojciec chrzestny a nie ty
1
chyba Shakira przestała z niego wyciskac ile się dało
0
po prostu ma patent na PSG
1
dobrze ze PSG wyeliminowała chelsea bo oni by zagrali antyfootbol z murinhio na ławce trenerskiej
4
Suarez sobie przypomniał jak grał w Liverpoolui dzisiaj tez tak zagrał jak za najlepszych meczów
0
chyba jednak troche przesadził ze nic nie jest jeszcze przesądzone taka dyplomatyczna asekuracja , chyba sam w to nie wierzy
co do Bayernu to obrona zagrała tragicznie 4 brami to zasługa inwidualnych błędów,na Allianz bedzie inaczej mysle ze 2-0 i siebie powinni wygrac o ile znowu obrona nie załatwi im meczu
0
mają kochanków
0
ja mysle ze Barcelona w tym meczu i o tej porze przyćmi księżyć
0
ja kibicuje Barcelonie od niepamiętnych czasów
0
ciężko bedzie wygrac wszystkie ligowe mecze ale bez obaw załoze się ze real jeszcze ze 2 przegra i tyle samo zremisuję sami się podłożą real juz w tym sezonie pokazał jak się przegrywa z przeciętniakami
0
ile on by chciał zarabiac tyle co Messi czy Neymar jest w koncu obronca który najlepsze lata ma za sobą , jesli chce zarobić fortune to niech jedzie do USA na emeryturę
0
szkoda niepotrzebnie straconych dwóch punktów juz prawie mieliśmy wygrany mecz a tu nagle taki zwrot akcji i przewaga w tabeli maleje
0
szkoda ze nie udało się wygrac teraz real bedzie miał złudne marzenia ze przescignie Barcelonę szkoda ze daliśmy im do tego pretekst
0
a wszystko dla tego ze Sterling nie podpisał nowego kontraktu i ruszyła machina spekulacji
0
ciężkie mecze się zblizają oby tylko nie opadli z sił pod koniec sezonu , Suarez w koncu zaczął strzelac oby tak do konca sezonu
1
i tak o to krok po kroku zblizamy się do triumfu w lidze,mistrzostwo jest praktycznie na wyciągnięcie ręki/
1
dobrze bedzie jak okaze się nie wypałem w porto był dobry ale moze real go przerośnie
1
oby legia nie była mistrzem Poslki znowu się im będzie marzyć LM i ogromne pieniądze
WISŁA PANY
0
gdzie finał się odbędize powinno byc zaplanowane przed sezonem wtedy by było sprawiedliwiej a nie w ostaniej chwili
0
Ameryka nie słynie z zamiłowania do piłki nożnej , mają NBA , Basebol, hokej na lodzie , ale jak widać Messi jest wstanie przyćmić słonce