7

juz się nie mogę doczekać koncówki sezonu i potrójnej korony Barcelony to bedzie nasz sezon

0

ja tam chce trafic na Juve , a real będzie drugim porto w meczu z bayernem tym rewanzowym rzecz jasna

0

ale inni nie mogą z nami walczyc jak równi z równym bo nimi nie są są za słabi po prostu Barcelona to potega nie do pokonania

0

te cieniasy chciały by pomóc realowi hehe musieli by chyba połamac nogi naszym zawodnikom

0

dobrze bedzie trafic na Juventus a z bayernem zmierzyc się w finale i wygrac go oczywiscie

0

Bayern pokazał klasę obyśmy ich omineli w pół finale

0

raczej do zakładu psychiatrycznego na leczenie

15

najwyzszy czas zeby Barca wygrała LM

0

ten mecz to była czysta formalność teraz czas na pół finał mam nadzieje ze BARCA TRAFI NA JUVENTUS a atletico madryt na Bayern
finał będzie BARCA-Bayern

0

no to pół -finał juz mamy teraz trzeba się skupić na lidze bo real nas goni ale nie dogoni i w LM tez odpadną z atletico i to u siebie zaznaja wielkiego upokorzenia

0

chyba ten aktor którego wkleiłeś ojciec chrzestny a nie ty

1

chyba Shakira przestała z niego wyciskac ile się dało

0

po prostu ma patent na PSG

1

dobrze ze PSG wyeliminowała chelsea bo oni by zagrali antyfootbol z murinhio na ławce trenerskiej

4

Suarez sobie przypomniał jak grał w Liverpoolui dzisiaj tez tak zagrał jak za najlepszych meczów

0

chyba jednak troche przesadził ze nic nie jest jeszcze przesądzone taka dyplomatyczna asekuracja , chyba sam w to nie wierzy
co do Bayernu to obrona zagrała tragicznie 4 brami to zasługa inwidualnych błędów,na Allianz bedzie inaczej mysle ze 2-0 i siebie powinni wygrac o ile znowu obrona nie załatwi im meczu

0

mają kochanków

0

ja mysle ze Barcelona w tym meczu i o tej porze przyćmi księżyć

0

ja kibicuje Barcelonie od niepamiętnych czasów

0

ciężko bedzie wygrac wszystkie ligowe mecze ale bez obaw załoze się ze real jeszcze ze 2 przegra i tyle samo zremisuję sami się podłożą real juz w tym sezonie pokazał jak się przegrywa z przeciętniakami

0

ile on by chciał zarabiac tyle co Messi czy Neymar jest w koncu obronca który najlepsze lata ma za sobą , jesli chce zarobić fortune to niech jedzie do USA na emeryturę

0

szkoda niepotrzebnie straconych dwóch punktów juz prawie mieliśmy wygrany mecz a tu nagle taki zwrot akcji i przewaga w tabeli maleje

0

szkoda ze nie udało się wygrac teraz real bedzie miał złudne marzenia ze przescignie Barcelonę szkoda ze daliśmy im do tego pretekst

0

a wszystko dla tego ze Sterling nie podpisał nowego kontraktu i ruszyła machina spekulacji

0

ciężkie mecze się zblizają oby tylko nie opadli z sił pod koniec sezonu , Suarez w koncu zaczął strzelac oby tak do konca sezonu

1

i tak o to krok po kroku zblizamy się do triumfu w lidze,mistrzostwo jest praktycznie na wyciągnięcie ręki/

1

dobrze bedzie jak okaze się nie wypałem w porto był dobry ale moze real go przerośnie

1

oby legia nie była mistrzem Poslki znowu się im będzie marzyć LM i ogromne pieniądze
WISŁA PANY

0

gdzie finał się odbędize powinno byc zaplanowane przed sezonem wtedy by było sprawiedliwiej a nie w ostaniej chwili

0

Ameryka nie słynie z zamiłowania do piłki nożnej , mają NBA , Basebol, hokej na lodzie , ale jak widać Messi jest wstanie przyćmić słonce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?