0

a tak się cieszyłem ze real przegrał a teraz to nie wielka rozpacz
moglibyśmy juz byc na szczycie a tak to stoimy w miejscu

1

Luis popełnił strategiczny błąd jak mógł Messiego do boju nie wprowadzić wcale.

5

a czemu siebie nie wsadził do tej jedynastki ? taki np C. Ronaldo do 11 marzeń wstawił by tylko siebie.....

0

to powinien byc dla Suareza prawdziwy zaszczyt

1

Pellegrini Pie... głupoty bo w barcelonie się piłkarze nie rozwijają tylko stoją w miejscu!!! co za bałwan

0

nie nudzą się chłopaki

0

Barca i tak dla wielu jest najlepsza a nie czwarta

0

merry christmas everyone

0

to były piękne dni naprawde piekne dni 6 trofeów w jednym sezonie o taki wyniki taki np. real M. moze sobie pomarzyć

0

niezły zwrot akcji 4 porażki z rzędu ale mistrzostwo i tak się udało zdobyć

0

wiadomo wszystkich którzy zasłuzyli nie da się upchać do jedynastki roku , choc kazdy ma swoje typy

0

ja też bym CR& nie podał ręki....

0

Murinhio powinien zostać zatrudnienie na Camp Nou jako asystent czyściciela kibli

1

Messi jest najlepszy na świecie to juz wiedzą nawet dizeci w przedszkolu ale czytanie codziennie tego samego czyli wychwalania Messiego pod niebiosa mnie męczy;

1

potrójna korona wisi w powietrzu.............

0

33 miliony za Pedro to za dużo ale niech przepłacają jesli chcą na Camp Nou kariery wielkiej nie zrobi wieczny rezerwowy

0

42 lata temu ostatni raz Cordoba grała na Camp Nou pamiętam jakby to było wczoraj ale ten czas zleciał hehehehehehe

0

mecz bedzie wyrównany ale my mamy Messiego który ustrzeli Hat-rika i walnie przyczyni się do awansu do kolejnej rundy

0

za wielkie to sumy świat zwariował ile będzie się płacić za 10 lat za najlepszych po Miliardzie Funtów ?

0

fajny miał styl lubiłem patrzeć jak strzela bramki z taką finezją

0

Suarez nie grał przynajmniej by sobie coś strzelił bo mu z tym marnie w lidze i LM idzie....

0

wiedziałem ze real trafi albo na fc basel, schalke czy szachtar oni to mają wiecznego fuksa trafiają na przeciętniaków podczas gdy my musimy się męczyć z najmocniejszym z możliwych rywali

0

to dobra wiadomośc gdyż jest w city jednym z z najlepszych

0

gorzej trafić nie mogliśmy Barca sporo się będize musiała namęczyć zeby awansować nie to co real który ma spacerek

0

nie zbaczajcie z drogi jaką wam wyznaczyłem , ma być mistrzostwo i triumf w LM

1

ja tam wole Leverkusen i nie wiem czemu dostało najmniej głosów ze niby tacy sa dobrzy

1

widocznie zdaje sobie sprawę ze jest za słaby na barcelonę jak nie chce odejśc na wypozyczenie....

0

ja wole Borussię Dortmund albo Monaco

0

Messi wygra na pewno jak Vice Mistrz Świata i najlepszy piłkarz na planecie który strzela co mecz hat-riki

0

a czego się spodziewacie po byłej gwieżdzie Realu ze będzie proklamował dziedzicem złotej piłki gwiazdę Barcelony , to logiczne ze wybrał żelka
a po tytule newsa myslałem ze płaczuś o sobie mowi ze napewną ją wygra bo lubi się chlubić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?