Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a tak się cieszyłem ze real przegrał a teraz to nie wielka rozpacz
moglibyśmy juz byc na szczycie a tak to stoimy w miejscu
1
Luis popełnił strategiczny błąd jak mógł Messiego do boju nie wprowadzić wcale.
5
a czemu siebie nie wsadził do tej jedynastki ? taki np C. Ronaldo do 11 marzeń wstawił by tylko siebie.....
0
to powinien byc dla Suareza prawdziwy zaszczyt
1
Pellegrini Pie... głupoty bo w barcelonie się piłkarze nie rozwijają tylko stoją w miejscu!!! co za bałwan
0
nie nudzą się chłopaki
0
Barca i tak dla wielu jest najlepsza a nie czwarta
0
merry christmas everyone
0
to były piękne dni naprawde piekne dni 6 trofeów w jednym sezonie o taki wyniki taki np. real M. moze sobie pomarzyć
0
niezły zwrot akcji 4 porażki z rzędu ale mistrzostwo i tak się udało zdobyć
0
wiadomo wszystkich którzy zasłuzyli nie da się upchać do jedynastki roku , choc kazdy ma swoje typy
0
ja też bym CR& nie podał ręki....
0
Murinhio powinien zostać zatrudnienie na Camp Nou jako asystent czyściciela kibli
1
Messi jest najlepszy na świecie to juz wiedzą nawet dizeci w przedszkolu ale czytanie codziennie tego samego czyli wychwalania Messiego pod niebiosa mnie męczy;
1
potrójna korona wisi w powietrzu.............
0
33 miliony za Pedro to za dużo ale niech przepłacają jesli chcą na Camp Nou kariery wielkiej nie zrobi wieczny rezerwowy
0
42 lata temu ostatni raz Cordoba grała na Camp Nou pamiętam jakby to było wczoraj ale ten czas zleciał hehehehehehe
0
mecz bedzie wyrównany ale my mamy Messiego który ustrzeli Hat-rika i walnie przyczyni się do awansu do kolejnej rundy
0
za wielkie to sumy świat zwariował ile będzie się płacić za 10 lat za najlepszych po Miliardzie Funtów ?
0
fajny miał styl lubiłem patrzeć jak strzela bramki z taką finezją
0
Suarez nie grał przynajmniej by sobie coś strzelił bo mu z tym marnie w lidze i LM idzie....
0
wiedziałem ze real trafi albo na fc basel, schalke czy szachtar oni to mają wiecznego fuksa trafiają na przeciętniaków podczas gdy my musimy się męczyć z najmocniejszym z możliwych rywali
0
to dobra wiadomośc gdyż jest w city jednym z z najlepszych
0
gorzej trafić nie mogliśmy Barca sporo się będize musiała namęczyć zeby awansować nie to co real który ma spacerek
0
nie zbaczajcie z drogi jaką wam wyznaczyłem , ma być mistrzostwo i triumf w LM
1
ja tam wole Leverkusen i nie wiem czemu dostało najmniej głosów ze niby tacy sa dobrzy
1
widocznie zdaje sobie sprawę ze jest za słaby na barcelonę jak nie chce odejśc na wypozyczenie....
0
ja wole Borussię Dortmund albo Monaco
0
Messi wygra na pewno jak Vice Mistrz Świata i najlepszy piłkarz na planecie który strzela co mecz hat-riki
0
a czego się spodziewacie po byłej gwieżdzie Realu ze będzie proklamował dziedzicem złotej piłki gwiazdę Barcelony , to logiczne ze wybrał żelka
a po tytule newsa myslałem ze płaczuś o sobie mowi ze napewną ją wygra bo lubi się chlubić