Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nawet jesli zajmiemy drugie miejsce w grupie to i tak nie będzie rozpaczy , najwazniejszy awans i końcowy triumf w LM
0
Suarez się w końcu przełamał ale z Messim się równać nie może co trzy bramki to nie jedna
0
nie odejdzie z bayernu napewno nie do Arsenalu który nie ma większych szans o włączenie się do walki o mistrzostwo w Angli są inni giganci arsenal to 4, 5 siła w lidze i tak juz od paru lat i tak zapewne bedzie dalej.
0
Messi pobił juz wszystkie rekordy jakie mógł a to przecież półmetek jego kariery
0
zimny prysznic dobrze Pique zrobił niech się skupia na Barcelonie a nie na obracaniu Shakiry bo go to najwidoczniej rozpraszało
0
większy pogrom niż się spodziewałem Barca jak chce to potrafi
0
to tylko czyste spekulacje mające na celu podnosić sprzedaż gazet, a co mieliby napisać innego , wiadomo ze napisali o najbogatszych klubach bo ciągle powtarzają przy kazdej gwiezdzie te same kluby chelsea, man City PSG czy Bayern
0
niech Suarez lepiej powie kiedy strzeli pierwszą bramkę dla Barcelony czy jeszcze w 2014 roku to mu się uda ?
0
to były piękne dni na prawde piękne dni ale ten czas zleciał pamiętam jakby to było wczoraj a tu juz tyle lat mineło nie wiadomo kiedy...ale ten czas pędzi!
0
ja myśle ze Shakira wyciska z Piqué 7 poty i dla tego jest bez formy
0
juz to 10 raz słyszę od paru miesięcy Wenger w kółko to samo.
0
C.R. nie jest godzien zdobyc złotą piłkę po raz kolejny
0
arsenal większość gwiazd światowych mógł mieć jak byli młodzi ale jakoś dziwnym trafen zawsze pod koniec negocajacji się wycofywali....
0
ja wolałbym zeby został i pograł jeszcze ze 2 lata na Camp Nou
0
nie cierpie manU ze tez musiał akurat tam w Angli najlepszy jest LIVERPOOL FC
0
to wszystko przez zakaz inaczej by napewno został na mecz
0
zapewne Luis Enrique nie zlekceważy woli ludu
3
Pirlo wiecznie młody nie do zdarcia
0
czarne chmury zbieraja się na Pique musi się wziożć w garść a nie dąsać się
1
niewątpliwie jak wróci Iniesta do składu to będzie duze wzmocnienie
0
co do Suareza znowu nie strzelił bramki dla Barcy
1
sława Messiego i niebiańska zdolność osiągania celów prześcigają doświadczenia ludzkości
0
ciekawe czy Suarez strzeli bramkę pierwszą dla Barcelony i to ze swoim byłym klubem na jego terenie
0
na pewno wygramy ,chyba nikt nie wyobraza sobie 3 meczu z rzędu jako klęski
0
a jesli Suarez rzucił klątwe nad Barceloną gdy gra to barca przegrywa, ciekawe czy w kolejnych 10 meczach wszystkie przegramy gdy będzie grał Suarez
0
na szczęście mu się nie udało i dobrze ciekawe czy się po płakał po meczu ronaldooooooooooooo
0
chyba chcą dotrwac do 100 wykonanych rzutów roznych bez bramki kolejna negatywna statystyka
0
coś mi się zdaje ze to ostatni sezon Pique w barwach Barcelony
0
Messi niczego się nie boi juz nie raz udowodnił ze jest w stanie przyćmić słońce swoją grą i bramkami
0
to jest skandal po prostu to dowód na to ze robią co im się podoba gdyby taka płaczka Ronaldo kogoś pogryzła albo i nawet zagryzła na śmierć to i tak by się znalazł na liście nominowanych ,są równi i równiejsi