0

nawet jesli zajmiemy drugie miejsce w grupie to i tak nie będzie rozpaczy , najwazniejszy awans i końcowy triumf w LM

0

Suarez się w końcu przełamał ale z Messim się równać nie może co trzy bramki to nie jedna

0

nie odejdzie z bayernu napewno nie do Arsenalu który nie ma większych szans o włączenie się do walki o mistrzostwo w Angli są inni giganci arsenal to 4, 5 siła w lidze i tak juz od paru lat i tak zapewne bedzie dalej.

0

Messi pobił juz wszystkie rekordy jakie mógł a to przecież półmetek jego kariery

0

zimny prysznic dobrze Pique zrobił niech się skupia na Barcelonie a nie na obracaniu Shakiry bo go to najwidoczniej rozpraszało

0

większy pogrom niż się spodziewałem Barca jak chce to potrafi

0

to tylko czyste spekulacje mające na celu podnosić sprzedaż gazet, a co mieliby napisać innego , wiadomo ze napisali o najbogatszych klubach bo ciągle powtarzają przy kazdej gwiezdzie te same kluby chelsea, man City PSG czy Bayern

0

niech Suarez lepiej powie kiedy strzeli pierwszą bramkę dla Barcelony czy jeszcze w 2014 roku to mu się uda ?

0

to były piękne dni na prawde piękne dni ale ten czas zleciał pamiętam jakby to było wczoraj a tu juz tyle lat mineło nie wiadomo kiedy...ale ten czas pędzi!

0

ja myśle ze Shakira wyciska z Piqué 7 poty i dla tego jest bez formy

0

juz to 10 raz słyszę od paru miesięcy Wenger w kółko to samo.

0

C.R. nie jest godzien zdobyc złotą piłkę po raz kolejny

0

arsenal większość gwiazd światowych mógł mieć jak byli młodzi ale jakoś dziwnym trafen zawsze pod koniec negocajacji się wycofywali....

0

ja wolałbym zeby został i pograł jeszcze ze 2 lata na Camp Nou

0

nie cierpie manU ze tez musiał akurat tam w Angli najlepszy jest LIVERPOOL FC

0

to wszystko przez zakaz inaczej by napewno został na mecz

0

zapewne Luis Enrique nie zlekceważy woli ludu

3

Pirlo wiecznie młody nie do zdarcia

0

czarne chmury zbieraja się na Pique musi się wziożć w garść a nie dąsać się

1

niewątpliwie jak wróci Iniesta do składu to będzie duze wzmocnienie

0

co do Suareza znowu nie strzelił bramki dla Barcy

1

sława Messiego i niebiańska zdolność osiągania celów prześcigają doświadczenia ludzkości

0

ciekawe czy Suarez strzeli bramkę pierwszą dla Barcelony i to ze swoim byłym klubem na jego terenie

0

na pewno wygramy ,chyba nikt nie wyobraza sobie 3 meczu z rzędu jako klęski

0

a jesli Suarez rzucił klątwe nad Barceloną gdy gra to barca przegrywa, ciekawe czy w kolejnych 10 meczach wszystkie przegramy gdy będzie grał Suarez

0

na szczęście mu się nie udało i dobrze ciekawe czy się po płakał po meczu ronaldooooooooooooo

0

chyba chcą dotrwac do 100 wykonanych rzutów roznych bez bramki kolejna negatywna statystyka

0

coś mi się zdaje ze to ostatni sezon Pique w barwach Barcelony

0

Messi niczego się nie boi juz nie raz udowodnił ze jest w stanie przyćmić słońce swoją grą i bramkami

0

to jest skandal po prostu to dowód na to ze robią co im się podoba gdyby taka płaczka Ronaldo kogoś pogryzła albo i nawet zagryzła na śmierć to i tak by się znalazł na liście nominowanych ,są równi i równiejsi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?