Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
teraz taki sam wynik na Santiago Bernabeou mnie satysfakcjonować będzie tylko nie 3-0 tylko 0-3 bo gramy na wyjeżdzie
0
nie potrzebnie się tak gorączkował taki mandat to dla niego grosze
Megalomania tutaj wyszła z niego Shakira mu tak w głowie zawrociła ze mysli jest jest Sułtanem Brunei czy co albo Stiven Seagal- Ponad Prawem
0
Xavi napewno zostanie do konca sezonu jakby miał odejśc w połowie to by to zrobił w lecie
3
Zlatan Ibrahimović (2013): „Nie ma nikogo lepszego od Messiego. Sądzę, że Złota Piłka powinna nosić jego imię”.
to jest najlepsze
0
tylko 4-0 z Luksemburgiem to nie powód do dumy
luksemburg to nie wiele lepsi sa niz San marino czy Giblartor powinien byc pogrom znacznie większy
0
ja mysle ze bedzie pogrom jak dawniej dewastujące zwycięstwo Barcelony nad realem
0
Suarez zasłuzył jak nikt inny w tamtym sezonie cały Liverpool błyszczał dzięki niemu a bramki strzelał jak na zawołanie.
ciekawe czy to jest czyste złoto/
0
to były czasy ale szybko mineły nawet nie wiadomo kiedy
0
po mistrzostwach świata wcale to nie jest dla mnie sensacją co innego jakby grali u siebie a to co najwyzej niespodzianka
0
kawał pięknej histori
Carles Puyol to legenda
0
jestem za usunięciem reklam z koszulek , chciałbym zeby było jak dawniej....
0
chyba nikt nie ma wątpliwości kto przejdzie do kolejnej rundy Barca i PSG
0
zdarza się najlepszym ogólnie mecz dobry był
0
ciekawe kto zostanie dłużej na szczycie tego rankingu Juve czy Barca to taka loteria
0
no i dobrze niech Shakira urzyje swoich wdzięków zeby nie odszedł do tego przeciętnego klubu który teraz z kazdym przegrywa jak popadnie
0
no cóż tródno zdarza się najlepszym
0
jak mógł odejśc do tego j... klubu, no cóż dobrze ze nie do realu , bo święta wojna znowu nabrała by rumieńców świnskie ryje itp....
0
jesli tak dalej pójdzie PiQue będzie tez rezerwowym dla Shakiry gdyz pewnie długo ją nie zadowoli bycie z jakimś zmiennikiem , związała się z gwiazdą a nie z rezerwowym pewnie tego nie zniesie i ich miłość tego nie przetrwa
0
oby Davor Šuker się nie mylił nie chciałbym byc w jego skórze jeśli okaże się ze nie miał racji
0
0
co za pech zabrakło 1 bramki
0
liczyłem na pogrom Cypryjczyków a tu tylko minimum, dobre i to 3 punkty są juz w kieszeni
0
gratulacje to duzy sukces bo miał silnych konkurentów do tego tytułu
0
udana kolejka dla Barcelony zwłaszcza ze real przegrał i to cieszy potrójnie Atletico zemściło się troche za finał LM
0
Barca i PSG wyjdą z tej grupy, mało prawdopodobne by było inaczej
2
Liverpool you'll never walk alone
Barcelona i Liverpool to najlepsze kluby na świecie
0
najwazniejsze 3 punkty dla nas plus 3 punkty które stracił real , jestesmy do przodu
0
miał trafic do Liverpoolu FC a nie evertoonu co zrobili the reds mieli go za darmo a woleli płacic Milanowi za Ballotelliego największego wariata wszczechczasów
0
bardza za duzo zapłaciła za niego , no ale w końcu Nas na to stać Barca ma kasy jak lodu musi na coś trwonic te setki milionów wpływów do kasy klubowej
0
na pewno odejdzie jak będize chciał pytanie tylko gdzie