0

teraz taki sam wynik na Santiago Bernabeou mnie satysfakcjonować będzie tylko nie 3-0 tylko 0-3 bo gramy na wyjeżdzie

0

nie potrzebnie się tak gorączkował taki mandat to dla niego grosze
Megalomania tutaj wyszła z niego Shakira mu tak w głowie zawrociła ze mysli jest jest Sułtanem Brunei czy co albo Stiven Seagal- Ponad Prawem

0

Xavi napewno zostanie do konca sezonu jakby miał odejśc w połowie to by to zrobił w lecie

3

Zlatan Ibrahimović (2013): „Nie ma nikogo lepszego od Messiego. Sądzę, że Złota Piłka powinna nosić jego imię”.
to jest najlepsze

0

tylko 4-0 z Luksemburgiem to nie powód do dumy
luksemburg to nie wiele lepsi sa niz San marino czy Giblartor powinien byc pogrom znacznie większy

0

ja mysle ze bedzie pogrom jak dawniej dewastujące zwycięstwo Barcelony nad realem

0

Suarez zasłuzył jak nikt inny w tamtym sezonie cały Liverpool błyszczał dzięki niemu a bramki strzelał jak na zawołanie.
ciekawe czy to jest czyste złoto/

0

to były czasy ale szybko mineły nawet nie wiadomo kiedy

0

po mistrzostwach świata wcale to nie jest dla mnie sensacją co innego jakby grali u siebie a to co najwyzej niespodzianka

0

kawał pięknej histori
Carles Puyol to legenda

0

jestem za usunięciem reklam z koszulek , chciałbym zeby było jak dawniej....

0

chyba nikt nie ma wątpliwości kto przejdzie do kolejnej rundy Barca i PSG

0

zdarza się najlepszym ogólnie mecz dobry był

0

ciekawe kto zostanie dłużej na szczycie tego rankingu Juve czy Barca to taka loteria

0

no i dobrze niech Shakira urzyje swoich wdzięków zeby nie odszedł do tego przeciętnego klubu który teraz z kazdym przegrywa jak popadnie

0

no cóż tródno zdarza się najlepszym

0

jak mógł odejśc do tego j... klubu, no cóż dobrze ze nie do realu , bo święta wojna znowu nabrała by rumieńców świnskie ryje itp....

0

jesli tak dalej pójdzie PiQue będzie tez rezerwowym dla Shakiry gdyz pewnie długo ją nie zadowoli bycie z jakimś zmiennikiem , związała się z gwiazdą a nie z rezerwowym pewnie tego nie zniesie i ich miłość tego nie przetrwa

0

oby Davor Šuker się nie mylił nie chciałbym byc w jego skórze jeśli okaże się ze nie miał racji

0

0

co za pech zabrakło 1 bramki

0

liczyłem na pogrom Cypryjczyków a tu tylko minimum, dobre i to 3 punkty są juz w kieszeni

0

gratulacje to duzy sukces bo miał silnych konkurentów do tego tytułu

0

udana kolejka dla Barcelony zwłaszcza ze real przegrał i to cieszy potrójnie Atletico zemściło się troche za finał LM

0

Barca i PSG wyjdą z tej grupy, mało prawdopodobne by było inaczej

2

Liverpool you'll never walk alone
Barcelona i Liverpool to najlepsze kluby na świecie

0

najwazniejsze 3 punkty dla nas plus 3 punkty które stracił real , jestesmy do przodu

0

miał trafic do Liverpoolu FC a nie evertoonu co zrobili the reds mieli go za darmo a woleli płacic Milanowi za Ballotelliego największego wariata wszczechczasów

0

bardza za duzo zapłaciła za niego , no ale w końcu Nas na to stać Barca ma kasy jak lodu musi na coś trwonic te setki milionów wpływów do kasy klubowej

0

na pewno odejdzie jak będize chciał pytanie tylko gdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?