0

ostatnia bramka w stylu Ronaldinhio ,

0

Suarez ,Messi, Neymar, przecież oni się w jednym ataku pogryzą
oby Barca się nie stała tak Galaktyczna jak real 10 lat temu wiadomo jak wtedy gwiazdorzyli i grali

0

to dobrze ze fifa mu pozwoliła oglądac mecze przed telewiozorem i grac na konsoli , myslałem ze przyjdą z fifa i mu wszystko z domu wyniosą zeby nie mógł nic robić,a ciekawe czy fifa mu zezwala na igraszki ze swoją dziewczyną albo czy moze podrapać się po głowie ,ciekawe czy moze prowadzic samochód fifa nic nie pisze na ten temat

0

Messi na pewno zagra na swoim wysokim poziomie w finale ,takiej okazji przepuścić nie może

1

zeby zobaczyc Suareza na boisku będzie trzeba czekac az 4 miesiące

0

niech przekaze odrazu Messiemu kótry ten puchar wniesie do góry jako Mistrz Świata z Argentyną

0

lincoln- bo za pedro nikt nie daje 40 milionów a Barca potrzebuje gotówki na Suareza

0

7-1 tak jakby grali z San marino

0

to był koszmar oglądałem i nie wierzyłem co się dzieje Brazylia w obronie nie istaniała błąd za błędem ,cała druzyna grała jak zespół z 4 ligi i to na sparingu który musi się odbyć od tak zero ambicji , i to w pół-finale MŚ u siebie na oczach całego narodu Brazylijskiego i całego świata wstyd hanba i upokorzenie, poprostu zal mi narodu Brazylijskiego nie zasłuzyli na to

0

na miejscu Sancheza wybrałbym Liverpool FC który jest najlepszym brytyjskim klubem który walczy o mistrzostwo, a arsenal conajwyzej o 4 miejsce dające el LM

0

dla chcącego nic trudnego , na pewno Suareza na mecze jakoś przemycą zeby sobie pooglądał;...

1

ja na Xaviego miejscu wybrałbym emeryturę w USA niz u arabów

1

Barca za dramo go oddała w dzisiejszych czasach 2 miliony na transfer wydają kluby z drugiej ligi

0

co za mecz to były emocje nie to co wczoraj zrobiła Brazylia ,
teraz Arentyna i Messi przed wielką szansą na Tytuł Mistrza Świata oby tylko wygrali z niemcami których nie znoszę, cięzko będzie tylko 3 dni odpoczynku po takim długim meczu z Holandią ale myśle ze dadzą radę a wszcvzególności Messi który takiej okazji nie przepuści

0

zacięta będzie rywalizacja o miejscee w bramce ,ale wiadomo kto ma być numerem 1

0

legenda piłki nożnej tylko załować ze nie grał dla Barcelony

0

zmiany na całego pewnie sprzątaczki tez wymienią na nowe

1

Messi tylko 3 genialne mecze i będziesz Mistrzem Świata

0

tak sobie mysle ze jak Suarez przyjdzie , to nikt nie bedzie juz faulował Messiego bo w jego obronie Suarez wgryzie zęby w kazdego a najlepiej w graczy realu w tym Pepe albo Ramosa

2

na miejscu Liverpoolu wziąłbym Sancheza w rozliczeniu pasowałby to the reds

2

w kazdym klubie jest tak ze jak piłkarz podpisze kontrakt a nie przejdzie testów medycznych to kontrakt prawnie jest nie wazny wiec Monako mają rację , z drugiej strony dziwie się czemu Valdes uparł się tak do Monako ,

0

gryzoń na Camp Nou za taką fortunę to chyba lekka przesada

0

nie ma wiele ambicji ten piłkarz w przeciwnym razie przeszedłby do Angli Hiszpani czy Niemiec , a nie lodowatej rosji ze średnią ligą i rezmiem cara P.

0

Barcelona mistrzem real pokonany jak to pieknie brzmi oby tak w kazdej dyscyplinie

0

Brazylia miała szczęscie, jak sobie przypomne poprzeczke Chile w 119 minucie..... teraaz Brazylia ma Kloumbie i do pół finału dojdzie ale to na tym koniec będzie,. Mistrzem Świata będzie Argentyna i Messi jako jego największa gwiazda królem strzelców, ciekawe co na to płaczuś Ronaldo ciekawe jak to zniesie..,

0

za taką kase Barca pewnie go sprzeda to więcej niz jest wart na rynku transferowym,choc osobiście cenie go na wartego tych 40 milionów ale czy warto się go pozbywac idealnie pasuje jako uzupełnienie Messiego i Neymara , a jak przyjdzie Suarez to się pogryzą

1

Suarez powinien zostać w Liverpoolu i pomóc mu zdobyc mistrzostwo ANGLI
w Barcelonie jak to będzie wyglądało MESSI NEYMAR i Suarez w ataku 3 mega gwiazdy w jednym ataku , tego się obawiam robi się na camp Nou galaktyczny klub na wzór real z przed ładnych pare lat ,a wiadomo jak im to się odbiło przegrywali wszystko.

0

Brazylia-Chille ale było emocji w karnych, myślałem ze jak Neymar podchodził do strzału ze nie strzeli i brazylia odpadnie, ale się udało

0

Casilas jak bronił tragedia skonczyłby juz kariere bo się tylko osmiesza jak i w LM z atletico dał ciała, to juz nie tez bramkarz co kilka lat temu

0

Liverpool go nie sprzeda nawet za 100 milionów bo i po co idą teraz na mistrza mają duzo kasy wzmaciać się będą a Suarez pokazał ze sam jest wstanie wszystko wygrać , w dodatku nie uwazam ze to dobry pomysł , kolejna wielka gwiazda w Barcelonie , mamy Messiego i Neymara w ataku który dopiero co przyszedł za rekordową sumę , z kolei ja wolałbym van Persiego nie drogo by kosztował bo ma 31 lat a manU by moze wzioł w rozliczeniu Sancheza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?