Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liverpool to ma dobrze 80 milionów euro i problem z głowy, ciekawe czy by go sprzedali gdyby nie gryzienie Suareza na mundialu pewnie to zaważyło
0
zapomnieliscie o Polsce która zresztą nie wiadomo czemu awansowała o kilka pozycji
0
to jest skandal co wyprawia fifa , widac ze Suarez nie jest faworytem tego starefo dziadka Blattera , dyktatora całej Fify
0
wszystkich nie upchają a tą listę ,/szaszka
0
cięzko pogodzic się z faktem ze Argentyna przegrała finał i to z potomkami nazistów i to zeby jeszcze byli gorsi , ale przeciez byli lepsi , w pierwszej połowie to niemców zawiązali az im łyso była , w drugiej połowie gdyby tylko wykorzystali dogodne okazje byli by Mistrzami Swiata
1
a czego się spodziewaliście po potomkach Nazistów i hitlerowskiego reżimu
0
zawsze kary po protestach zmniejszaja specjalnie dostają piłkarze zawyżone kary , bo wiedzą ze cała armia prawniku i cała machina odwoławcza musi coś dać , i napewno zmniejszą kare dla Suareza ,
zawsze tak jest
0
a niech się fifa w d... pocałuje i co zrobia barcelonie jak zrobią na Camp Nou wielką prezentację Suareza, dostanie klub karę pieniężną 100 tys euro .???
0
pewnie dla tego ze Argentyna nie wygrała a Messi jej nie poprowadził do zwycięstwa , ze w pół finale tez nie strzelił bramki nie licząc karnego po dogrywce,w ćwierc-finale chyba tez nie strzelił
0
a co by było gdyby Puyol uciekł z pucharem mistrzów Świata do Afryki, i co by niemcy wygrali ? co by dostali po meczu buhahahahah >>??
0
jakis fan który gostrzegł Suareza w ostatniej chwili chwycił za swój 10 letni telefon i kliknął fotkę w biegu , przynajmniej tak to wygląda
0
widac ze Maradona jest rozżalony bardzo chciał triumfu Argentyny , i nie zawachał się zakfestionować tytułu najlepszego piłkarza mundialu dla Messiego ,
0
niezle to sobie zaplanował,ciekawe czy oglądał finał
0
Argentyna była duzo lepsza w całym meczu , tyle okazji mieli i nie wykorzystali zadnej to musiał się zemścić
jak sobie pomysle ze Niemcy 4 raz są mistrzami swiata to mi się słabo robi
2
jakis pechowy rok najpierw real cudem wygrał LM a teraz , szkopy mistrzostwo świata
10
Komentarz usunięty
0
real za kazdego przepłaca,gdyby na ten przykład chcieli kupic Suareza to Liverpool wie jaką ma real politykę transferowa i dlatego by nie zeszli z ceny ani o jednego funta i musieli by zapłacić całą sumę jaką miał w kontrakcie
0
tez mnie to dziwi czemu arsenal zapłacił więcej niż oczekiwała Barcelona , tym bardziej ze nie było innych klubów którzy by oferowali podobne sumy , pewnie Wenger sie bał ze ktoś się zdecyduje na transfer Sancheza po udanym dla niego mundialu i zwiną goi mu z przed nosa , tak jak to Wengerowi robi duzo klubów
1
moze kaganiec na buzie ,rozwiązało by to problem
1
ponoć władze premiera division planują zmienic terminarz i zacząć sezon dopiero 1 listopada zeby Suarez nie opuścił zadnego meczu to samo Uefa rozwaza z LM jestli Fifa nie zmieni sankcji nałozonych na Suareza
5
a kto to jest Rambo -nie twoja sprawa bambo
0
Argentyna nie wygra mistrzostwa Świata > taka możliwośc jest niemozliwa
Argentyna to potęga niezmożona
1
zapomnieli napisac jak sie spisywał na boisku w ostatnim sezonie został królem strzelców strzelił ponad 30 bramek był najlepszym napastnikiem na wyspach i to dzięki niemu Liverpool walczył do konca o mistrzostwo Angli
0
Messi ją zdobędzie po tym jak w finale strzeli hat--rika i sięgnie po Mistrzostwo Świata
0
Suarez jest nielojalny Liverpool to obok barcelony mój ulubiony klub i uwaznie Suareza obserwowałem , po zeszłorocznej aferze z arsenalem obiceywał ze zostanie w the reds do konca kariery ze gra w LM na Anfield Road to jego marzenie,itp itd, a teraz prawi co innego bo rodzina jego zony mieszka w Barcelonie dlatego chce do tego klubu troche to naciągane , nie zdziwie się jak za rok powie jaki real jest piekny a Madryt cudowny i ze chce tam być , moze byc z niego drugi Figo
1
Argentyna wygra mundial obstawiałem ich triumf na początku mundialu i nie zmieniłem zdanie po pół finale Brazylia -Niemcy
bo Brazylia nie istaniała jako druzyna grała antyfootbol z dziecinnymi błedami w obronie grali gorzej niz San marino które się przynajmniej broni całą druzyna i tak wysoko nie przegrywają, a z polską grają jak równy z równym hehe.
z kolei Niemcy nie są tacy dobrzy oglądałem ich mecze i się mocno męczyły z Ghaną czy USA
0
Judasz, nazywał się Luis Figo , pewnie jestes dzieciakiem w podstawówki i nigdy o nim nie słyszałes
0
Stoiczkow chyba zapomniał ze w barcelonie gra Messi któremu nikt nie dorówna
0
ktos musi w koncu siedzieć na ławce rezerwowych i to ktoś nie najgorszy
3
znając świat napewno u buchamcherów będzie mozna obstawiac zakład , czy Suarez kogoś ugryzie w nastepnym sezonie