0

Liverpool to ma dobrze 80 milionów euro i problem z głowy, ciekawe czy by go sprzedali gdyby nie gryzienie Suareza na mundialu pewnie to zaważyło

0

zapomnieliscie o Polsce która zresztą nie wiadomo czemu awansowała o kilka pozycji

0

to jest skandal co wyprawia fifa , widac ze Suarez nie jest faworytem tego starefo dziadka Blattera , dyktatora całej Fify

0

wszystkich nie upchają a tą listę ,/szaszka

0

cięzko pogodzic się z faktem ze Argentyna przegrała finał i to z potomkami nazistów i to zeby jeszcze byli gorsi , ale przeciez byli lepsi , w pierwszej połowie to niemców zawiązali az im łyso była , w drugiej połowie gdyby tylko wykorzystali dogodne okazje byli by Mistrzami Swiata

1

a czego się spodziewaliście po potomkach Nazistów i hitlerowskiego reżimu

0

zawsze kary po protestach zmniejszaja specjalnie dostają piłkarze zawyżone kary , bo wiedzą ze cała armia prawniku i cała machina odwoławcza musi coś dać , i napewno zmniejszą kare dla Suareza ,
zawsze tak jest

0

a niech się fifa w d... pocałuje i co zrobia barcelonie jak zrobią na Camp Nou wielką prezentację Suareza, dostanie klub karę pieniężną 100 tys euro .???

0

pewnie dla tego ze Argentyna nie wygrała a Messi jej nie poprowadził do zwycięstwa , ze w pół finale tez nie strzelił bramki nie licząc karnego po dogrywce,w ćwierc-finale chyba tez nie strzelił

0

a co by było gdyby Puyol uciekł z pucharem mistrzów Świata do Afryki, i co by niemcy wygrali ? co by dostali po meczu buhahahahah >>??

0

jakis fan który gostrzegł Suareza w ostatniej chwili chwycił za swój 10 letni telefon i kliknął fotkę w biegu , przynajmniej tak to wygląda

0

widac ze Maradona jest rozżalony bardzo chciał triumfu Argentyny , i nie zawachał się zakfestionować tytułu najlepszego piłkarza mundialu dla Messiego ,

0

niezle to sobie zaplanował,ciekawe czy oglądał finał

0

Argentyna była duzo lepsza w całym meczu , tyle okazji mieli i nie wykorzystali zadnej to musiał się zemścić
jak sobie pomysle ze Niemcy 4 raz są mistrzami swiata to mi się słabo robi

2

jakis pechowy rok najpierw real cudem wygrał LM a teraz , szkopy mistrzostwo świata

10

Komentarz usunięty

0

real za kazdego przepłaca,gdyby na ten przykład chcieli kupic Suareza to Liverpool wie jaką ma real politykę transferowa i dlatego by nie zeszli z ceny ani o jednego funta i musieli by zapłacić całą sumę jaką miał w kontrakcie

0

tez mnie to dziwi czemu arsenal zapłacił więcej niż oczekiwała Barcelona , tym bardziej ze nie było innych klubów którzy by oferowali podobne sumy , pewnie Wenger sie bał ze ktoś się zdecyduje na transfer Sancheza po udanym dla niego mundialu i zwiną goi mu z przed nosa , tak jak to Wengerowi robi duzo klubów

1

moze kaganiec na buzie ,rozwiązało by to problem

1

ponoć władze premiera division planują zmienic terminarz i zacząć sezon dopiero 1 listopada zeby Suarez nie opuścił zadnego meczu to samo Uefa rozwaza z LM jestli Fifa nie zmieni sankcji nałozonych na Suareza

5

a kto to jest Rambo -nie twoja sprawa bambo

0

Argentyna nie wygra mistrzostwa Świata > taka możliwośc jest niemozliwa
Argentyna to potęga niezmożona

1

zapomnieli napisac jak sie spisywał na boisku w ostatnim sezonie został królem strzelców strzelił ponad 30 bramek był najlepszym napastnikiem na wyspach i to dzięki niemu Liverpool walczył do konca o mistrzostwo Angli

0

Messi ją zdobędzie po tym jak w finale strzeli hat--rika i sięgnie po Mistrzostwo Świata

0

Suarez jest nielojalny Liverpool to obok barcelony mój ulubiony klub i uwaznie Suareza obserwowałem , po zeszłorocznej aferze z arsenalem obiceywał ze zostanie w the reds do konca kariery ze gra w LM na Anfield Road to jego marzenie,itp itd, a teraz prawi co innego bo rodzina jego zony mieszka w Barcelonie dlatego chce do tego klubu troche to naciągane , nie zdziwie się jak za rok powie jaki real jest piekny a Madryt cudowny i ze chce tam być , moze byc z niego drugi Figo

1

Argentyna wygra mundial obstawiałem ich triumf na początku mundialu i nie zmieniłem zdanie po pół finale Brazylia -Niemcy
bo Brazylia nie istaniała jako druzyna grała antyfootbol z dziecinnymi błedami w obronie grali gorzej niz San marino które się przynajmniej broni całą druzyna i tak wysoko nie przegrywają, a z polską grają jak równy z równym hehe.
z kolei Niemcy nie są tacy dobrzy oglądałem ich mecze i się mocno męczyły z Ghaną czy USA

0

Judasz, nazywał się Luis Figo , pewnie jestes dzieciakiem w podstawówki i nigdy o nim nie słyszałes

0

Stoiczkow chyba zapomniał ze w barcelonie gra Messi któremu nikt nie dorówna

0

ktos musi w koncu siedzieć na ławce rezerwowych i to ktoś nie najgorszy

3

znając świat napewno u buchamcherów będzie mozna obstawiac zakład , czy Suarez kogoś ugryzie w nastepnym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?