0

i kolejny sezon się zaczął ale ten czas leci dopiero jakby się skonczył poprzedni, tak jakby wczoraj był mundial a juz kolejny sezon

0

kto siedzi w fifie działcze z realu ??

0

pewnie real opłacił działaczów fify

0

ciekawe ile Murinhio wytrzyma w chelsea albo kiedy Abramovic znowu da mu kopa po kilku porażkach...

0

Suarez jeszcze dwa miesiące trzymaj się

3

pocieszac się mozna faktem jak było rok temu w Lierpoolu Suarez tez był zawieszony i nie mógł grać , a jak wrócił grał jak w transie strzelał bramki jak na zawołanie i został królem strzelów mimo ze opóścił pierwsze chyba 9 kolejek o ile dobrze pamiętam...

0

liczyłem na więcej , o złagodzenie kary np do 1 miesiąca, a tak to 4 miesiące nie będzie mógł grać

0

to fakt Milan duzo nie zapłaci , ostatnimi latami mocno zaciskają pasa to juz nie ta druzyna co dawniej teraz kupuja zawodników przeblakłych....

0

robi wrażenie taki autokar polskie kluby mogą o takim pomarzyć

0

Suarez go nie ugryzł tylko nadział się zębami w jego plecy

1

Barca chyba za bardzo nie wiec co robić z ą kupą kasy którą ma dali by mi troche a nie trwonili na prawo i lewo,przeciez on ławe grzał w arsenalu a teraz prawie 20 milionów za niego a z a rok i tak by był za darmo

0

gdybym wiedział ze będzie remis a taki fajny był kurs na x prawie 5 zł.

0

to jest oburzające zeby Messiego znowu tym nie pokoić powinny interweniować władze Hiszpani z premierem albo nowym królem na czele zeby te marne sędziowie i prokuratorzy nie lansowali się nad sprawą Messiego

0

Song powinien zostać w klubie na ławce rezerwowych też musi ktoś siedzieć ludzie........

0

za duzo rewolucji by było jak na jeden sezon całą druzynę chca sprzedac za wyjątkiem Messiego i Neymara,

0

i ma racje bo byłby tylko rezerwowym na Camp Nou

5

zawsze chciiałem wyobracać Shakirę a tez zaszczyt spotkał Pique i to conajmniej dwa razy hehehe drugie dziecko juz

9

dobrze ze Xavi został za duzo by gwiazd Barcelony odeszł0 wciągu jednego sezonu

1

Messi to ikona Barcelony, jedno jego słowo porwie do boju cała miasto ,Messi jest Nietykalny , z Messim odeszła by połowa sponsorów i kibiców światowych,nie mówie tych z Barcelony , ale odkąd Messi zaczął błyszczeć na Camp Nou to Barca bije wszystkie rekordy i to nie tylko te boiskowe

0

rzeczywiście zawsze sprzedanie najlepszego napastnika wychodziło Liverpoolowi na dobre , pewnie tez dla tego ze za kazdym razem gdy sprzedali gwiazde za kupę kasy - to za ten pienidze kupili po 3,4 dobrych piłkarzy,w przeciwienstwie do innych druzyn którzy po takiej sprzedazy pieniądze wydawali na długi , albo oszczędzały

1

szkoda ze Suarez nie jest z Rosji , Putin by zagroził bombą atomową unicestwieniem struktur Fifa i by się ta w 5 sekund ugieła i karę zniosła całkowicie

5

zdradził Arsenal odchądząc do wroga, była gwiazda arsenalu i kapitan we wrogim klubie dla funtów... okrył się hańbą a zawsze go lubiłem wtedy gdy grał w arsenalu i w Barcelonie, ale teraz przestałem, miał wiele ofer w tym mógł wrócic do arsenalu ale wolał brudne pieniądze Abramovica

1

az łezka w oku się zrobiła na widok składu w jakim wystapi Varcelona cała stara paczka

0

Mathieu: Barça to najlepszy klub na świecie= to nawet juz wiedzą juz dzieci w przedszkolu , no cóż orginalny to on nie jest

0

drogo jak za 30 letniego obrońce który nie jest wielką gwiazdą,no ale w Barcelonie tez sa potrzebni solidni obroncy na rezerwe np

0

Suarez pewnego dnia przyćmi słońce

0

co za niesubordynacja zeby odmówić grania dla KLUBU w którym ma się kontrakt wazny, a czemu nie odmówi sobie wypłay miesięcznej niech mu nie przelewają

0

na mundialu pokazał klasę

2

mnie się natomiast nie podoba ze Fabregas gwiazda i kapitan Arsenalu niegdyś odszedł teraz do chelsea wroga kanonierów bez zadnych skrupułów , tym bardziej ze Arsenal był nim zainteresowany, widac ze Abramovic dał mu kipę kasy za to

0

2 punkt jest istotny tak mi się wydaje, messi jest poprostu wykończony fizycznie i pewnie psychicznie, w barcxelonie gra i gra cały zeson kazdy mecz w lidze i Lm , i nawet w pucharze krajowym przeciwko 3 ligowcom, bo wszyscy chcą zobaczyć messiego w akcji bo wielu ludzi kupuje bilety na mecz tylko dla Messiego, jest pod presją musi ciągle grac nawet mu się niechce ,bo przeciez nikt mi nie wmówi ze Messi po tylu latach gry po tylu Mistrzostwach i wygranych LM, po tylu inwidualnych nagrodach i pobitych wszystkich rekordach czerpie chęc do grania w meczach o piertuszkę przeciętnych ze słabeuszami w copa de rey chociazby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?