0

losowanie jest ustawione jak zwykle znowu przeciekną rozlosowane pary dzien wczesniej ,jak zwykle jeden bedzie wielki szlagier w 1-16 a reszta gigantów trafi na przeciętniaków zeby było ciekawe ćwierćfinały , Real pewnie najłatwiej na Basel czy Szachtar , manU na leverkusen czy Schalke i tak dalej

0

Barcelona pokazała klasę jak zwykle , losowanie będzie ciekawe ale wolałbym uniknąć ManCity Juventusu czy Arsenalu w 1-16 finału

0

dobrze by było by Psg trafiło na real i ich wyeliminowali juz w 1-16

0

to i tak nie duzo jak w dzisiejszych czasach wiele klubów jakby chciało moze go wykupić

0

przykre wspomnienie o którym nawet nie miałem pojęcia

0

ale te czas leci juz 115 lat mineło jak jeden dzień

0

Messi juz nie raz udowodnił ze jest wstanie sam przyćmić słońce

0

a czy to jest czyste złoto ?

0

ja myslałem ze juz jest na emeryturze a ten jeszcze gra

0

tak samo jak ze statystykami ze w kazdym klubie w którym grał strzelał w debiucie bramkę a ile czasu musiało minąc zanim ustrzeli gola...dla barcy

0

dla Neuera to i tak jud duzy sukces ze jest w tójcie najlepszych i dalej juz nie zajdzie

0

Barcelona to potęga niezmozona najpotężniejszy klub na świecie a moze i wcałej galaktyce nie ma lepszego ,a Alexis mowi ze arsenal to prawie tez sam poziom co Barca no przesadził no ale przeciez nie powie ze arsenal jest gorszy bo kibice by się gorączkowali w londynie. Arsenal od ładnych pare lat ociera sie o bycie przeciętniakiem ligi angielskiej ale jeszcze to nie to narazie to 5,6 siła angielska

0

Ave CEZAR AVE JA

0

Messie nie pojedzie bo moze nie wrócić ale moze jehać Ronaldo i moze nie wracać moze tez dostać honorowe obywatlestwo Korei północnej i grac dla ich reprezentacji i zostać tam na stałe.

1

ja mysle ze tamci obroncy nie byli na sprzedaż Barca musiała by rozbić bank zeby ich sprowadzić dla tego się nie zdecydowała

0

a jak Huesca wygra 5-0 na Camp Nou i awansuje to dopiero będzie sensacja

1

a juz myslałem ze będzie remis nie wiele brakowało

0

Messi napewno zdobędzie jeszcze złote piłki gdyż jest najlepszym piłkarzem na świecie i nikt nie moze się z nim równać

0

ja mysle ze jeszcze pograw jakimś francuskim klubie

0

co za pech i to akurat musiało uderzyć Messiego

0

to było do przewidzenia ze będą gwizdać

0

nie mam nic przeciwko gdy sedziowie myła się na korzysc barcelony ale tym razem było inaczej

0

Oliwa jest zawsze sprawiedliwa.... Suarez strzelił bramkę prawidłowa ale nie została uznana sędzia ma szczęscie znowu było by na niego a tak to Busquets go nieco uratował

2

nikt inny bardziej nie zasłużył jak Messi wszystkie laury dla niego

0

Messi w tym roku odzyska złota piłkę utraconą w tamtym roku wszystkie rekordy jakie teraz pobija i gra fenomenalna na to wskazują

0

większość Q7 a ze sportowych wozów nikt nie wybrał nic np Audi Rs5 czy Audi R8 ciekawe czemu , pewnie destro ma racje dadzą komuś w rodzinie bo sami mają sportowe fury

0

Suarez praktycznie w kazdym innym klubie był by największa gwiazdą ale nie w Barcelonie bo tutaj musi uznać wyższość Messiego

0

sława Messiego i niebiańska zdolność osiąhania celów prześcigają doświadczenia ludzkości ... pokazali by płaczusia z madrytu co on na to moze do fryzhera pójdzie zrobi sobie na pocieszenie nową fryzurę

0

gdyby Suarez się w meczu z cypryjczykami nie przełamał to by się chyba kompleksów nabawił...

0

zrównał się ale zapewne go prześcignie bo jeszcze zagra w LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?