Konriii
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pooglądałbym skróty tych finałów ale pewnie ich nigdzie nie ma stare czasy
0
to jest poprostu hamstwo władze ligi nie mogą znieśc na Bernabeo triumfu Barcelony ze się nie zgodzili, i nie fer dla Atletico w koncu finał powinien być grany na neutralny stadionie a będzie na Camp Nou
0
ronaldo jak zywkle za plecami Messiego
0
do kataru jedzie co za rozczarowanie czyzby mu się słoneczna Hiszpania znudziła i jedzie na saune przecież w katarze ludzie jaja na twardo gotują na piasku
0
wiadomo ze real jest przeceniony kupują kazdego za podwójną cene i stąd te statystyki przykład bale dali ponad 100 milionów a teraz jest wyceniany na 45.
0
fajna brameczka taka subtelna,a mogl strzelić jeszcze jedną gdyby mu Messi podał a nie Neymarowi który z 5 metrów strzelił na siłe w kosmos zamiast prezycyjnie przyłozyc nogę
1
i kto teraz powie ze nie był wart tych 20 milionów euro
0
no to juz w lidze pozamiatane wygrana liga pewna, czas na triumf w LM
praktycznie po tym meczu powinni juz wreczyć piłkarzom Puchar za mistrzostwo kraju ....
1
ja wolałbym rasiaka niz ronaldo
0
a kto z tej 8 nie jest powaznym kandydatem do zwycięstwa chyba tylko Monako i Porto nie reszta tak
1
ja jestem zadowolony z losowania mogło byc gorzej Bayern czy real juz w cwierc-finale to za wczesnie ,wiadomo zostało 8 druzyn i kazdy chciał trafić na Monako
1
Ferrari był za dobry na ławke w Barcelonie ale we francuskiej lidze niezle mu idzie
0
ja tam wole go widzieć w PSG , w Barcelonie nie ma juz miejsca dla wiekich gwiazd ciekawe za kogo by miał grać
0
PSG miało pecha tak jakby kazda inna druzyna która by wylosowała Barcelone, niech się cieszą ze udało im się dotrzec do cwiercfinału eliminujac juz jednego z faworytów
4
oby nie trafić w kolejnej rundzie na Bayern to byłby przedwczesny finał wolałbym jakąś słabszą druzynę w ćwiercfinale np real albo porto Monako tez moze być
0
sporo my się nabiegalismy obysmy się zdąrzyli zregenerować przed meczem z realem który sobie odpoczywa spokojnie
0
wiadomo ze w dobrych humorach przeciez real nie ma Joe Harta
tylko starego Casilasa który z meczu na mecz broni coraz gorzej i wpuści kilka bramek w klasyku jak przewaznie to robił....
0
gdyby nie Joe Hart było by z 5-0 kapitalnie bronił jeden z najlepszych obecnie bramkarzy na świecie jesli nie najlepszy
0
tyle ile Yaya Toure zarabia w Mancity powinien sam wygrac z Burnley bo jego tygodniówka przewyzsza zarobki całej druuzyny Burlney
0
tp mogło by się skonczyc dla Pereza zejściem aa taki Ancelotti mimo ze jest siwy w jeden dzień by wyłysiał ciekawe co by płaczuś zrobił pewnie by sobie na pocieszenie kupił nowe Lamborghini
0
a ten złoty but ,czy to jest czyste złoto
0
jeszcze jest cięzki mecz w LM w tygodniu który moze kosztowac duzo sił. [pdczas gdy real sobie odpoczywać będize
0
spodizewam sie pogromu na Camp Mou barca rozniesie real jak za starych dobrych lat
7
kolejny mecz nam wygrał Messi bez niego to by był środek tabeli
3
odezwał się mądrala który nie potrafił wygrac z Psg ani jednego z dwu meczów , zwłaszcza u siebie gdy grali w godzine z przewagą jednego zawodnika cienias z niego
0
taa ciekawe za kogo by grał w Barcelonie
0
pajacuje ciekawe po co przeciez juz jest po ptokach na co on liczy ? moze manCity wygrac ale z Burnley jutro w lidze angielskiej a nie z barceloną na Camp Nou
0
Barca pewnie zmierza do potrójnej korony, w tym roku przyćmi słońce
0
jak widac ta godzina jest szczęsliwa dla Barcelony która i tym razem w samo południe nie straciła zadnego punktu
0
skąd Neymar ma tyle kasy dopiero zaczyna kariere a juz wyprzedza wielu starszycch piłkarzy którzy od wielu lat zarabiają roftunę np rooney wiadomo ile mu manU płaci i przepłaca bo nie jest wart takich pieniędzy wyprzedza ten lamparda który juz stary jak swiat a przeciez zarabiał fortune w chelsea przez lata musieli chyba duzo wydawac na wille i samochody