Krystek9318
Dołączył/a: sierpień 2019
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano co on tu mowi ?? Bo ja juz nic z tego nie rozumiem
1
Zgadzam sie w stu procentach. Tym bardziej zaczyna sie to wszystko ukladac w jedna calosc. U Dembele znika biografia z Barcelony na Instagramie. Dzisiaj ojciec Neymara polubia post Rivaldo ktory pisze ze Neymar popelnil blad odchodzac z Barcelony. Benedito dzisiaj dodaje ze Neymar z messim all inn czy cos takiego. A o Dembele ze wkrotce wraca do domu. Pozniej Bordasa pytaja ten odpowiada ze sa blisko porozumienia. To juz zaszlo za daleko do tego fakt ze kobice Psg kaza.mu wy ... brzydko mowiac. Czuje ze pod koniec tygodnia oficjalka.
0
@szkutnik91 Czuje ze w czwartek,piątek oficjalka. Jak Dembele powiedza ze nie bedzie gral w podstawowym to sam zmieknie i odejdzie do klubu ktory mu zagwarantuje lepsza kase i regularna gre i trenera ktorego dobrze zna z Bvb
0
@kkbarca Ciekawe co powie. Mam nadzieje ze konkrety.
0
@szkutnik91 Jutro oficjalka a nie jakies za rok.
1
@IronSanHybrid
Fajnie zrobione ;)
0
@BarcaInfo Wracaj Laporta na stanowisko Prezydenta a nie. Dobre slowa mowi.
0
@tbas
Moim zdaniem powinno byc na odwrot ale okej.
0
@GeraltzKatalonii
Jeszcze nie. I na prawde nie chcialem tutaj nikogo uradzic.
0
@szkutnik91
Mam nadzieje ze bedzie pozytywnie.
0
@BarcaInfo
A jak to rzeczywiscie jest ? Pilkarz musi sie zgodzic aby go sprzedac ??
0
Komentarz usunięty
0
@LuisSalvano Kto to jest tw. Aguilar ?
0
Co on tutaj napisal . Bo tlumacz tak tlumaczy ze nie rozumiem.
0
@kkbarca coo? O co z tym chodzi
13
@Alan985 Oby te twoje zle przeczucie sie sprawdzilo.
0
@LuisSalvano
No wlasnie byl i dla mnie go zaskoczenie jest. Ale brzmi mega powaznie tak samo Augusti dodal posta na twiterze . Za bardzo powazni ludzie dodaja te informacje aby to byly fejki.
0
@Katalończyk 99 Wydaje mi sie ze źrodla klubowe ma dobre. Tym bardziej na pewno zalezy mu na wiarygodnosci .
16
Robi sie ciekawie.
0
@misiek12319
Nie uwierze jak nie zobacze.
0
@konrad1661
Jesli Marcelo Bechler to podaje to bardzo dobre .
0
@PrinceDamon
Strasznie sie spinasz kolego. Kazdy ma prawo sie wypowiedziec. Wolnosc slowa mamy. A co do Neya jestem za jego powrotem i chcialbym zobaczyc twoja mine jak wejdziesz na.fcbarca i naglowki Neymar decydujacy lub cos w tym stylu. Ty sobie mozesz tylko gdybac . A jak ty myslisz ze Barca straci wizerunkowo jak go kupia to prosze cie udaj sie jak najszybciej do psychiatry. ????
0
@Odesseiron
Jak im nie pasuje ta oferta toc sie beda meczyc z Brazylijczykiem. A kazdy wie ze ten pilkarz nie ma latwego charakteru. Oferta jest bardzo dobra za wyporzyczenie kolo 40 i maja blisko 220mln czyli tyle ile zaplacili za niego. A co do Dembele z mila checia bym go pogonil
0
@dominik127pl
Powiem tak jeslo jutro Bedzie fichado gole sie na lyso.
13
@wachaFCB idealna oferta
0
Jakies nowosci o Neymarze ?
Nie chce mi sie przegladac la rambli . Jak by ktos byl tak mily i mogl by strescic byl bym wdzieczny
0
Bedzie cos Romero dzisiaj dzwonil ? Czy juz nie ma co liczyc ? Z gory dzieki za wszelkie odpowiedzi .
0
@BarcaInfo Co dzisiaj tak późno ?;d
0
@kuz
Grasz w Pesa ?? Ja jestem fanem tej seri od iss. Podaj nick mozna popykac przez neta .
0
@fcbheroes
Dokładnie tak