0

Witam serdecznie. Mam małe pytanie. Potwierdzil Romero dzisiaj że Blaugrana rzeczywiście jedzie na spotkanie w poniedziałek. ? Jak bedzie ktos tak miły prosze o odpowiedz.

0

@PatrykBarcelona i co beda leciec specjalnie drugi dzien do Paryża ??? Nie widze tego

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@kenneth99
To on byl wczoraj w Paryżu ?!

0

Barcainfo dzisiaj też siedzi cicho . Eee nic sie nie dzieje. Trzeba czekać do końca okna transferowego i tyle ... Jedno zrodlo pisze ze psg sie zgodzilo na ivana drugie ze.nie a trzecie jeszcze cos innego. A cope o tym ze neymar zagra z osasuna w trzeciej kolejce chodz nie ma.zadnego porozumienia. Istna tragedia.

0

@bartoszekkk Jedni piszą czwartek drudzy piatek. Juz nie wiadomo kogo słuchać... a. Romero siedzi cicho i żadnych telefonów . Jakaś porażka z tym transferem.

0

Czyli dzisiaj nie bedzie zadnych negocjacji w sprawie Neymara ?? Tylko trzeba czekać do piątku ??

2

Pytanie mam wgl. Ta nasza delegacja Abidal i spółka wrocili juz do Barcy czy dalej sa w Paryzu i np dzisiaj bedą negocjować dalej . Prosze o odpowiedz. Bo zadnego newsa nie widzialem ze delegacja Barcelony wraca do Hiszpani.

0

@kkbarca To jest jakiś obłęd z tym Neymarem...,Jesli on sie nie wypowie to nie ma sensu ten transfer. Trzyma sobie otwarte drzwi do Madrytu. Chore Barca nie darady wynegocjonować go bez jego ruchu. Barcelona zrobila olbrzymi teraz on powinien albo niech dadzą sobie z nim spokój.

0

@BarcaInfo dobre zrodlo ten soccerlinkfr ?

0

@kkbarca na pewno ??? To co ten gosc pisal przed tem

0

@kibicsportu to masakra......

0

Dalej trwają te negocjacje ? Bo ja juz nic nie rozumiem... Jak oni wypchaja Rakiticia ??? Na przymus ....??

0

@BarcaInfo niech go biora boze w koncu nie bedzie blokowal De Jonga

0

@BarcaInfo a dobre zrodlo czy tylko zmyslaja ??

2

@Alanooo Rakiticia trzeba sie pozbyc za wszelka cene aby nie blokowal de jonga

0

@format1977 no nie,ale juz to trwa i trwa i naradzie jest wszystko odrzucane przez psg..

1

Nic z tego nie bedzie . Za dlugo te negocjacje trwają

0

@bartoszekkk pozamiatane

0

I co z tym Neymarem ? Naradzie cisza widze. ..

0

@KoSSa124 to za nim oni sprzedadzą Coutinho bedzie wrzesien ...

0

@BarcaInfo To kogo dadzą w rozliczeniu jak nie Coutinho ? Przeciesz Barca nie ma 100 mln aby zaplacic

0

@BarcaInfo co to za Loic ? Wiarygodny ?

0

Ale smieszne ..

3

Dobra ide spac jutro cos czuje bedzie ogien . Mam tylko nadzieje ze ten Romero to dobre zrodlo. Trzymajcie sie . Strzałeczka.

0

@Suzu czyli jutro ??

0

@kingmati414 jeszcze w polódnie bylo ze Bayern ...

0

@Suzu to kiedy dzwoni ?

0

Kiedy ten Romero bedzie coś mówił ??? Prawie 23:00 i cisza.

0

@Barca1922 Ale przecież Barcelona poinformowała rzeczywiscie o rozwiazaniu umowy z tym Braida calym. Myslicie ze to tylko zaslona a tak naprawde chodzilo o Transfer ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?