3

@Suzu przeciez byl w sprawie rozwiazania umowy z tym calym Braidą. Na pewno nie w sprawie Neymara.

0

Będzie coś dzisiaj gadal romero ? Czy spokojnie można iść już spać ?

0

@Messibestplayerintheworld ok,ale czegos nie rozumiem. Tutaj czytam ze Coutinho bliski wyporzyczenia do Monachium. To jak oni chca kupic Neymara ? Nie ogarniam tego.

0

Jakies konkrety w sprawie Neymara ??? Co tam Romero gadal ?

0

Witam Panowie. Romero zasiadal juz do telefonu?? Jakies konkrety wiadomo ?? Czy dalej moda na sukces z Neymarem w roli głównej.

0

@wachaFCB taaa. A ja jestem baletnica. Trzeba czekac na oficjalke. A tak po zatym czemu zrodla z Madrytu to mowia a najlepsze zrodlo fcb milczy czyli romero

0

@Grubson06 Ja już to słysze od dwoch tygodni. Kazdy tydzien ma byc kluczowy. Czekam na oficjalke bo tam to sie nigdy czlowiek nic nie dowie. A tak jeszcze apropo . Dobre to zrodlo wgl jest ??

0

@szkutnik91 a po co adwokaci do transferu nie rozumiem.

2

@fanoflakers tak jeden z lepszych z Emiratow Arabskich.

0

@zenoowity bo Bartek to kretyn brzydko mowiac. Nie mozna za tyle kasy kupowac zawodnika aby Dembele mial konkurencje. Widze ze sugerujesz ze Perez tez debil. Zgodze sie ale Zizu juz nim nie jest.

1

Odnośnie transferu Neymara zluzujcie majty. Czekajcie na oficjalke . Moge was zapewnic ze dzisiaj jej nie ujżycie. A czy Real Czy Barca sie okaze. Jedno jest pewne on Barcelony nie kocha jak to zapewnial. Druga sprawa. Po co zizu trzech lwf ? I Bale na prawej grajacy w golfa. Ludzie prosta Logika.

0

@adamek1910 Czekaj na Oficjalke lub oficjalne oswiadczenie Realu ze nie zamierzaja sprowadzic Neymara. Dla mnie to wybitny piłkarz,ale człowiek no wlasnie ....

1

Czy Gerard Romero to dobre zrodlo jesli chodzi o Barcelone ,transfery itp ?

0

@jordus100 jestem tutaj nowy hehe. Wiec masz racje. Jesli mogl byc napisac kto go jest byl bym wdzieczny.

0

@hoeniker kto to jest ten LuisSalvano jesli ktos moze powiedziec.

0

@l0Messini Jesli sie bedzie spoznial na treningi to raczej nie odpali a Barca go nie bedzie trzymac.

0

@norbi77 Każdy ma prawo wypowiedzieć sie na ten temat . Wolność słowa mamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?