Krystek9318
Dołączył/a: sierpień 2019
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano
To jest tylko sport takze gego ....
0
@LuisSalvano Romero naradzie milczy wiec nie wiesz czy poleciał akurat na spotkanie.
0
@BarcaInfo
Pilkarze nasi wszystko blokuja i tyle. Dawac im kase w ratach . Bartek musisz.
0
@BarcaInfo a myslisz ze Psg zgodzi sie na raty z tych wszystkich doniesien medialnych ?
1
@PatrykBarcelona
Tego to nikt nie wie stary. A Romero milczy
0
@mesi8191
Dokladnie sam jestem ciekaw twojej opini.
0
@BarcaInfo
Przerasta mnie juz ten temat.
0
@LuisSalvano
Tylko czuje ze Barca sie nie dogada z PSG ,,
0
@Bartek22 hehe dobre.
1
Barcainfo,kiedy Romero bedzie dzwonił. Jeszcze on najbardziej wiarygodne informacje podaje. No i niestety RMC tez jest bardzo dobrym źrodlem PSG. Wszystko w rekach Bartka dzisiaj. Jak on tego nie przyklepie to nie ma szans na transfer.
0
@kkbarca no mam nadzieje,bo pokazal sie z bardzo dobrej strony.
0
@BarcaInfo
Tylko nie do. Bylo juz tak pieknie.
0
@kkbarca
Hahahaha
0
@BarcaInfo tylko z tego co wiem to on ponoc zostal odsuniety od negocjacji tego transferu.
0
@BarcaInfo
Haha dobre
0
Rac1 cos nawija ale ja niestety nie rozumiem co
0
@BarcaInfo
Cos rac 1 nawija ale nie rozumiem co
0
@szkutnik91 Dobre źródło??
0
@BarcaInfo
Dokladnie sie z tym zgadzam.. Dostal trzy szanse ,trzy sezony. To jest bardzo duza cierpliwosc ze strony Barcelony
0
A tak apropo ten Le Parisien dobre źródło ??
0
@BarcaInfo
Bartek musisz to jutro zaklepać
0
@Dawid_J Bardzo go szanuje i dziekuje za te lata w Barcelonie ale jego czas minoł. Sory ale on sobie nie zasluzyl na.kontrakt na stale jak Iniesta. Iniesta to jest klasa czul ze juz nie daje tego na boisku co wczesniej i sam odszedl .. a po Rakiticiu widac ze to juz nie jest ten gosc co napedzal srodek Barcelony. Jego czas minol i mam nadzieje ze uszanuje to i decyzje klubu. Ja go bardzo szanuje i dziekuje za to co zrobil przez te wszystkie lata w Blaugranie. Co do Dembele akurat ten zawodnik przez trzy sezony nie zrobil absolutnie nic. Jemu nie zamierzam dziekowac. Sory zrobil , spoznial sie na treningi jak dziecko moje ktore zasypia do szkoly.
0
@LuisSalvano
Ale Rac 1 milczy. ...
0
@LuisSalvano Obyś mial racje. Ciekawe jedynie czy prawda ze jutro Bartek spotka sie z prezydentem psg
0
@BarcaInfo
To diarro sport wiarygodne ???
0
@szkutnik91 No wlasnie. Za pieknie by to wygladalo
0
Jeśli Romero potwierdzi ze ma sie odbyc spotkanie miedzy prezydentami to jestem w stanie uwierzyc w doniesienia espn. Co do Rakiticia ciezko mi powiedziec czy rzeczywiscie dogadal sie z Psg
0
@LuisSalvano wierzysz ze zarzad wczesniej nie uzgodnil z pilkarzem ze bedzie mieszany w transfer. To sie kupy nie trzyma. Jak mozna negocjowac nie pytajac zawodnika. Prasa robi wielki szum nic wiecej.
0
@kkbarca
Mam nadzieje ze dzisiaj oficjalka.
0
@Grubson06 Mam nadzieje ze dzisiaj oficjalka :)