0

@LuisSalvano
To jest tylko sport takze gego ....

0

@LuisSalvano Romero naradzie milczy wiec nie wiesz czy poleciał akurat na spotkanie.

0

@BarcaInfo
Pilkarze nasi wszystko blokuja i tyle. Dawac im kase w ratach . Bartek musisz.

0

@BarcaInfo a myslisz ze Psg zgodzi sie na raty z tych wszystkich doniesien medialnych ?

1

@PatrykBarcelona
Tego to nikt nie wie stary. A Romero milczy

0

@mesi8191
Dokladnie sam jestem ciekaw twojej opini.

0

@BarcaInfo
Przerasta mnie juz ten temat.

0

@LuisSalvano
Tylko czuje ze Barca sie nie dogada z PSG ,,

0

@Bartek22 hehe dobre.

1

Barcainfo,kiedy Romero bedzie dzwonił. Jeszcze on najbardziej wiarygodne informacje podaje. No i niestety RMC tez jest bardzo dobrym źrodlem PSG. Wszystko w rekach Bartka dzisiaj. Jak on tego nie przyklepie to nie ma szans na transfer.

0

@kkbarca no mam nadzieje,bo pokazal sie z bardzo dobrej strony.

0

@BarcaInfo
Tylko nie do. Bylo juz tak pieknie.

0

@kkbarca
Hahahaha

0

@BarcaInfo tylko z tego co wiem to on ponoc zostal odsuniety od negocjacji tego transferu.

0

@BarcaInfo
Haha dobre

0

Rac1 cos nawija ale ja niestety nie rozumiem co

0

@BarcaInfo
Cos rac 1 nawija ale nie rozumiem co

0

@szkutnik91 Dobre źródło??

0

@BarcaInfo
Dokladnie sie z tym zgadzam.. Dostal trzy szanse ,trzy sezony. To jest bardzo duza cierpliwosc ze strony Barcelony

0

A tak apropo ten Le Parisien dobre źródło ??

0

@BarcaInfo
Bartek musisz to jutro zaklepać

0

@Dawid_J Bardzo go szanuje i dziekuje za te lata w Barcelonie ale jego czas minoł. Sory ale on sobie nie zasluzyl na.kontrakt na stale jak Iniesta. Iniesta to jest klasa czul ze juz nie daje tego na boisku co wczesniej i sam odszedl .. a po Rakiticiu widac ze to juz nie jest ten gosc co napedzal srodek Barcelony. Jego czas minol i mam nadzieje ze uszanuje to i decyzje klubu. Ja go bardzo szanuje i dziekuje za to co zrobil przez te wszystkie lata w Blaugranie. Co do Dembele akurat ten zawodnik przez trzy sezony nie zrobil absolutnie nic. Jemu nie zamierzam dziekowac. Sory zrobil , spoznial sie na treningi jak dziecko moje ktore zasypia do szkoly.

0

@LuisSalvano
Ale Rac 1 milczy. ...

0

@LuisSalvano Obyś mial racje. Ciekawe jedynie czy prawda ze jutro Bartek spotka sie z prezydentem psg

0

@BarcaInfo
To diarro sport wiarygodne ???

0

@szkutnik91 No wlasnie. Za pieknie by to wygladalo

0

Jeśli Romero potwierdzi ze ma sie odbyc spotkanie miedzy prezydentami to jestem w stanie uwierzyc w doniesienia espn. Co do Rakiticia ciezko mi powiedziec czy rzeczywiscie dogadal sie z Psg

0

@LuisSalvano wierzysz ze zarzad wczesniej nie uzgodnil z pilkarzem ze bedzie mieszany w transfer. To sie kupy nie trzyma. Jak mozna negocjowac nie pytajac zawodnika. Prasa robi wielki szum nic wiecej.

0

@kkbarca
Mam nadzieje ze dzisiaj oficjalka.

0

@Grubson06 Mam nadzieje ze dzisiaj oficjalka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?