1

@michal26 dolnośląskie
Ja co prawda mieszkam za granicą ale z Legnicy jestem.
Ale wracając do tematu to gratulacje wiedzy:)

0

@michal26 a swoją drogą dobrze poinformowany bo się tak interesujesz czy może mieszkasz w USA?

0

@michal26 ok dzięki
Aż tak nie jestem zaznajomiony w amerykańskim świecie:)

0

@michal26 wobec tego myślisz że kamala przeskoczy Trumpa?

0

@Triv44 z tego co widzę to tylko 27% w Kalifornii policzone więc chyba to było by głupie już dopisywać

0

192 do 230
Trochę topnieje ta przewaga....

1

@LeoMessiiBarcaPepa Di Stefano urodził się w Argentynie i również tam zaczynał karierę. Więc posiadając hiszpański paszport to niby hiszpan ale jak dla mnie bardziej argentynczyk

0

@Fizzy Womack no booking. com cost takiego pisze
Dodatkowe dokumenty
Kartę kredytową wystawioną na nazwisko głównego kierowcy

Paszport lub dowód tożsamości każdego kierowcy

Włoski kod podatkowy głównego kierowcy (wł. codice fiscale)

0

@Lanosss ok dzięki
@Aqualitek ja ogarniałem przez booking.com też z lotniska do odbioru. Sam uber z lotniska do hotelu 60 euro... A wynajęcie auta z ubezpieczeniem na dwa dni 50.
Ttlko doczytałem że poza prawkiem, paszportem i karta kredytową potrzebne jest to g...o. co prawda wyjazd 15 listopada ale nie chciałbym się tam odrazu denerwować

0

Czy ktoś z was kiedyś podczas wizyty turystycznej wynajmował samochód we Włoszech?
Na stronie gdzie wynajmuje się auto piszę że potrzebny jest Codice Fiscale – Numer Identyfikacji Podatkowej. Co wydaje mi się trochę dziwne.

1

@aroski15 jeżeli złapany piłkarz na spalonym dla ciebie robi lepsza robotę niż obrońcy którzy stworzyli pułapkę to nawet niechce mi się argumentować

1

On chyba inny mecz oglądał
Po jakim specyfiku ma się taka jazdę?

1

Powstała petycja w necie żeby Pena nie bronił w meczu z Bayernem i Realem xD
https://www.ipetitions.com/petition/do-not-strat-inaki-pena-vs-bayern-munich-and-real

0

@MesQueUnClub_87 matka już z nami nie mieszka bo się jej pozbyłem pod pozorem jej bezpieczeństwa xD
Jak był covid a siostra to brak słów ale odkąd się wyprowadziła zaczęło się dziać jeszcze gorzej
Wredna baba, tylko moja żona jej broni bo ona taka nieszczęśliwa itp

0

Szagierka( stara panna) czy teściowa która pełni gorszą destrukcyjną funkcję rujnując małżeństwo?
Ja bym powiedział obie siebie warte!

0

@Matheu12 wiem że to może zabrzmieć jak bezużyteczny komentarz jakiegoś randoma z neta bez twarzy. Ale poczekaj na konkretną diagnozę ale głowa musi być nastawiona pozytywnie, że niema takiego guza co by ci podskoczył. Pozytywne myślenie i wiara w siebie to pierwszy klucz do sukcesu, a wtedy będzie wszystko dobrze:)

0

@Tibu debiut z Bayernem? Tak średnio to widzę

2

A Szczęsny to bujajajcie się wracam na emeryturę....

0

@Matheu12 miałem coś w tym stylu gdy miałem źle dobrane okulary

0

@Ricardinio14 dobre pytanie
Ja to muszę puszczać różne melodie z YouTube które teoretycznie pomagają usnąć....
A w rzeczywistości różnie to bywa

1

@maroon nie zdziwiłbym się gdyby było wiele chętnych niestety....
Kiedyś słyszałem że wielu pracownikom szpitali psychiatrycznych sami powinni być w kaftanach ale zweryfikować tego nie mam jak i nawet nie chciałbym xD

0

@MichuZ44 zbyt łagodnie
Tacy ludzie muszą zdychać bardzo powoli, a jedynym ich marzeniem powinna być śmierć.
Coś ala sala tortur rodem z inkwizycji

0

Znalezione na fb xD
“Kiedy pojechałem na testy do Barcelony, ojciec powiedział: jeśli Cię nie wybiorą i wrócisz do domu, ponieważ znaleźli 20 lepszych zawodników od Ciebie, nie ma żadnego problemu, ale jeśli nie wybiorą Cię, bo znaleźli 20 bardziej zdeterminowanych chłopaków to nawet nie wracaj do domu”.

25 lat temu, długowłosy młokos z La Pobla de Segur udowodnił swojemu tacie, że ciężka praca i niebywały charakter zaprowadziły go do miejsca, o którym marzą setki tysięcy dzieci na całym świecie.

2 października 1999 roku w ligowym spotkaniu przeciwko Valladolid, Carles Puyol zadebiutował w barwach Barcelony. Był to początek pięknej przygody, która naznaczona była przede wszystkim niezliczoną ilością trofeów oraz szacunkiem całego piłkarskiego świata. Porażki oraz kontuzje stały się częścią sukcesu “Tarzana”, który jak nikt inny w piłkarskiej szatni “Blaugrany” potrafił zmotywować swoich kolegów do kolejnych poświęceń.

Dzięki niemu scalona została reprezentacja Hiszpanii, która za czasów Guardioli i Mourinho prawie wybuchła od środka. Na zgrupowaniach dzielił pokój z Raúlem, o którym mówił, że to najinteligentniejszy piłkarz z jakim grał. Jego niespełnionym marzeniem było partnerowanie Paolo Maldiniemu, w którego grze “Puyi” zakochany był bez pamięci.

A tak na marginesie: jak genialnym kapitanem oraz nauczycielem musiał być Puyol, że nawet z Gerarda Piqué udało mu się “zrobić” obrońcę światowego formatu?


3

@Kazragore zastanawiam się czy w innych liniach są? Oczywiście nie bronie lotu czy coś.
Moje doświadczenie w lataniu kończy się na pewnej węgierskiej i irlandzkiej firmie i nigdy nie zauważyłem żeby posiadali co Oczywiście to że nie widać nie znaczy że nie mają, no i tanich lini raczej nie powinno się porównywać do Lotu.

1

@siuuu w pierwszym przypadku potrzeba trochę czasu abyś był lepszy od nauczyciela, w drugim może być lepszy kiedyś ale póki co obydwoje jesteśmy żółtodziobami więc nie jest lepszy ani gorszy a w przyszłości może być różnie

0

@Bobo25 wiadomo że można tak pomyśleć nie będąc na miejscu i rozumiem twój punkt widzenia bo to nawet logiczne aczkolwiek wyniki pracy zdecydowanie przemawiały za mną

0

@Jonyx to nie była nadgorliwość, ale zgadzam się z tym stwierdzeniem.
W pierwszej sytuacji dali mi chłopa do nauczenia, oczywiście mogłem go uczyć aby dalej był zielony ale to chyba nie o to chodzi... ogólnie to był pozytywny chłop i mimo że był później wyżej niż ja to nigdy nie zrobił nic co by mi zaszkodziło mimo że mógł tak zrobić, druga sytuacja to kumpel z którym znam się grubo ponad 10 lat, tyle że często ludzie pytają mnie o radę co bym zrobił w takiej a takiej sytuacji a ja zawsze staram się pomóc gdyż ktoś mógłby powiedzieć że empatia to moja pięta Achillesa xD
@kamar24 nie wiem czy mam do tego dryg gdyż bardzo tego nie lubię, ale pracując w różnych firmach zawsze byłem sumienny i ambitny wobec czego zawsze wykonywałem swoją pracę bardzo dobrze. Taka osobowość rób coś dobrze albo wcale:)

0

Czy pomaganie innym jest dobrym pomysłem?
Już drugi raz przydarza mi się podobna sytuacja.
Kiedyś trenowałem gościa na zarządzaniem załadunkiem, przekazałem mu cała swoją wiedzę( mimo że inni trenenowali ludzi tak aby ich niczego nie nauczyć)po czym mimo że nie był nawet w połowie dobry w tej roli co ja, został na moim stanowisku a ja zostałem wykopany na na inne oczywiście mniejsze, mniej znaczące( żebym nauczył się również innych rzeczy a tak naprawdę była to zsyłka) tyle że on miał dobrych kolegów wyżej...
Podobna sytuacja teraz, załatwiłem pracę kumplowi, dobra pracę. Po jakimś czasie zrobiłem sobie sobie pewien kurs dzięki któremu miałem zarabiać dużo więcej ale również polecałem ten kurs temu kumplowi, motywowałem go itp. Posłuchał mojej rady i teraz mimo że nie jest lepszy to wybiorą tylko jednego z nas!
Tak że czy chęć pomocy innym to objaw miłosierdzia czy głupoty? Zawsze słyszałem że bezinteresowna pomoc innym to nazwijmy to jest dobry uczynek...

0

@vangoor aż kontrakt mu sue skończy i nikt go nie przedłuży...

1

Przychodnia w Barcelonie jeszcze otwarta o tej godzinie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?