Krystian1588
Dołączył/a: sierpień 2014
Rugby
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hawajczyk jeśli jest chec zostania w swoim klubie to po co d..e zawracał?
Sami odezwali sie do Barcy
0
@turhiay cóż jego wybór
Pociąg zwany Barca trzeci raz nie podjedzie
3
To niech sie goni
Postanowił przestać sie rozwijać, no cóż jego problem
27
Swoją drogą on moze na lewo i prawo opowiadać o finansach klubowych?
0
Wyrejestrować i Odsunąć od treningów pierwszego zespołu
23
Ich zachowanie jest żenujące delikatnie mówiąc
0
@karolszymek ja sie jeszcze nie położyłem
Jeszcze dzieci trzeba do szkoły odstawić
0
@BorzyKrzys cos słyszałem ze teraz tak robią bo wcześniej tego nie sprawdzali i wpuścili do USA sporo sympatyków Hamasu itp
1
Swoją drogą to jest dopiero podróż podczas wakacji
NY, Dominikana poczym Urugwaj
0
@Recber bariera językowa to jedno
Ale moze głowa nie dojechała
Jakby nie spojrzeć miał możliwości ale pomijając mały epizod u nas to tylko w Turcji grał
3
Z tej listy bramkarzy po MŚ 2002 szkoda mi było że Rustu się nie odnalazł u nas bo na MŚ bronił bardzo dobrze
0
@Marcelinho99 o ile dobrze pamiętam będąc średnio trzeźwym
1
Ciekawe jak skomentuję fakt ze nie będzie jedynka na MŚ
Tyle lat w cieniu Neuera a ostatecznie 1 będzie ktoś inny
Problem w tym ze podejrzewam ze jad będzie sączył
Dziwnym zbiegiem okoliczności Szczęsny obniżył noty jak Niemiec wrócił z kontuzji
1
@MesQueUnClub_87 juz w tej chwili jest za dużo
4
Ciekawi mnie mina Probierza na skandowanie Lewego przez kibiców
0
Odebranie opaski Lewemu to jedno
Ale nowy kapitan nie nadaje sie do tego aby być kapitanem
0
@bartekvisca oni nigdy sie nie lubili.
Bez względu na to czy team Lewy czy team Probierz
Ten komentarz Glika jest niewłaściwy
Ja tak to widzę
0
Czy mamy na LR kierowców aut ciężarowych mieszkających w USA?
0
@addept jeśli frekwencja była 72%
Pomijając jakiś tam% ludzi co dopisali sobie swojego kandydata czyli głos nie ważny
Prawica miała sporo więcej % bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić ze wyborcy Brauna czy Mentzena oddali głos na lewą stronę
Zatem te historie o potencjalnym falaszowaniu mogą być prawdziwe
1
Swoją drogą ile człowiek to sie nasłuchał ze słaby trener itp a w 2015 miał samograja
A tu proszę tryplet po raz drugi
0
Do końca życia musisz żyć ze świadomością że jesteś zwykłym (...) resztę mozna sobie samemu dopowiedzieć
0
@tadzik447 widziałem i dlatego sobie przypomniałem o starym odcinku xD
0
Jak cisza wyborcza to tylko po szwagrowemu:)
0
@Rewolucja123 ja zamiast isc spać po nocce obejrzałem sobie twój link z tym judaszem w roli głównej i zas sie przypomniało i ciśnienie na 600
4
Czasami trzeba umieć uderzyć sie w pierś i przyznać do błędu lub zaakceptować obecną sytuację. A on zamiast tego jakieś farmazony wymyśla, co za kretyn. A swoją drogą atak tego tego obrońcy to też idiotyczny. Próbują uzyskać dobry resultat żeby utrzymać sie w lidze A ten już nie najmlodszy obrońca zachwouje sie jak jakiś małolat
0
Mamy to!!!!!:):)
6
"Miałeś chamie złoty róg "
Vini trochę pokory a może mózg zacznie pracować prawidłowo. Miałeś papiery na złotą piłkę ale zamiast szerzyć miłość do tego sportu uznałeś sobie za cel żeby każdy czuł do ciebie niechęć... póki co sie udaję, nawet wśród kibiców realu często nie masz zbyt miłej opini
0
Moja mama przyjechała trochę zająć sie wnukami gdy wraz z żoną pracujemy wczoraj do mnie mówi gdy oglądałem mecz
Co sie tak wściekasz, jak cię denerwują to po co oglądasz?
A ja mówię a ty po co oglądasz polityków skoro sie wściekasz na te farmazony co nam wciskają?xD
Szach mat
0
Kiedyś Arujo byl typowany na obrońcę top 5
A mi sie wydaję ze od dwóch sezonów pilka znowu lata mu 200 km/h
2
Za rękę karnego nie było
Czy ja mam tylko wrażenie ze Marciniak zawsze sedzieuje tak żeby Barca gorzej na tym wychodziła