Krystian1588
Dołączył/a: sierpień 2014
Rugby
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HypeR no brzmi dość sensowne. Mogę wyjść na jednego z tych po...ów xD
Ale jak wspomniałeś o mega mocarnym dziecku więc z jednej strony szkoda że nici z tegoxD
1
@DonCarletto no tak tylko zdaje mi się że starsza krew dawała jej więcej możliwości niż próby traw
0
@Kazragore w tym się zgadzamy
@DonCarletto no też jestem ciekaw aczkolwiek nie widzę powodu dlaczego miała przejść probe traw ale napewno wiedzą co robią
0
@HypeR nie no wydaje mi się że to było najbardziej prawdopodobne że ja wybiorą tylko zastanawiam się jak stworzą fabułę że pije sobie eliksiry no i teoretycznie ona jest potężniejszy niż kilku wiedzminow razem wziętych
0
@tadzik447 no właśnie jeśli będzie taka potężna to trochę mija się z celem xD chyba że zrobi się niczym Beziemu z Gothica że miał dobra pamięć ale krótka i wracamy do siły i zręczności 10xD
0
@pt9 mi się wydaje że nowa postać w tym uniwesum jakoś by nie pasowała ( moja subiektywna opinia)
Aczkolwiek ciekawe by było zagrać np Lambertem ale nie wiem czy wpasował by się do " wielkich czynów "
0
@DonCarletto jeśli nie zmienili by zamysłu i emeryturze białego wilka to raczej innej opcji nie było zważywszy jeśli gra się zaczynała po 3 a nie np w zupełnie innym czasie. Teoretycznie poza nią nikt by tego nie uciągnął a pomysł o tworzeniu swojego wiedzimna to już całkiem mi nie pasował
0
Co sądzicie o wyborze Ciri w wiedzminie 4?
0
@LeoMessiiBarcaPepa kiedyś się piło kawę z przyjemnością a teraz jak tydzień dniówki a potem tydzień nocki plus dzieci które nie dadzą pospać jak się śpi po nocce i to w weekend więc pije się z konieczności xD
Aczkolwiek miałem kiedyś nieprzyjemny epizod przedawkowania kofeiny
0
@GREGRTS godny podziwu optymizm i wiara w klub...
0
@LeoMessiiBarcaPepa ja czasem pije po 3 prawdziwe kawy dziennie:)
0
@kondzix2115 oj tam ja pamiętam jak grałem w prehistoric 2 odpalając go pod DOS. To tyle w kwestii jak ten czas leci xD
0
@kejdzi pytanie czy trafienie na obecne City to tak naprawdę pech. Nie ujmując osiągnięć Pepa czy Klubu to nie jest ich najlepszy czas. Oczywiście wcale nie znaczy że nagle nie obudzą się z letargu.
0
@Danny Gaucho nie mierz wszystkich swoją miarą :)
0
Grałem sobie wczoraj z nudów w Police simulator. Za darmo była xD
Ta gra rzeczywiście jest taka nudna czy to tylko na początku tak jest? Chodzisz po mieście dajesz mandaty za złe parkowanie, śmiecenie itp. Od czasu do czasu jakiś wypadek, tak jest cały czas czy ta gra się rozkręci z czasem?
2
@Criss18Barca nie wiem czy znajdziesz miejsce gdzie jest ciemno o 16 i jest 30 stopni xD
0
@Filipem tak Lapcio wbija szpilki w laleczkę voodoo z podobizną Mbappe;)
1
@CLS63AMG średni bramkarz a i tak go chwalą, krótka ławka ale ma początku sezonu była jeszcze krótsza ( kontuzje)
Intensywność spasla bo być może w jednym okresie przygotowawczym nie można z nich zrobić maszyn zważywszy że porządny trening przed Flickiem to już dawno nie był...
1
No dobra
Trzeba przyznać coś jest nie tak że się nam trochę drużyna rozsypała i widać to po formie zawodników. Pytanie gdzie jest przyczyna?
0
Witam wszystkich chętnych pomóc:)
Mam problem ze swoim telewizorem. Mianowicie próbuje ściągnąć aplikację z google play ( typu jak polast go itp) na telewizor samsung ale google nie widzi tv jako urządzenia. Czy ktoś miał podobny problem lub wie jak sobie poradzić?
Pozdrawiam
1
@Pawlak1992 obawiam się że nie tylko jednego
2
@Pawlak1992 znałem jednego jeszcze przed wyborami prezydenckim, chłop był wręcz zakochany w Hołowni. Tłumaczyłem mu a on się tylko wnerwiał itp. Jak Hołownia przegrał i powiedział swoim wyborcom żeby oddali jego głos na Trzaskowskiego to dopiero go olśniło i powiedział że faktycznie miałeś rację
2
@La Pulgaa No dokładnie, bo jego wypłata szału nie robi. Tak się zastanawiam jakbylo by najlepiej zachować się w jego sytuacji. Czy zacisnąć zęby i przemęczyć sue do końca sezonu mimo wielu nie przychylnych opini.... czy zerwać kontrakt w styczniu ale wtedy też będą się śmiać ze zachował się jak dzieciak i się obraził....
20
Seoja drogą nie zdziwiłbym się gdyby Wojtek nieco żałował swojej zbyt pochopnej decyzji
0
@Safrani w moim przypadku jak kiedyś paliłem i delikatne mówiąc dość dużo xD to jak na imprezach maksymalnie 3 papierosy
1
@PatrychoO ja zawsze wolałem bez żadnego nazwiska na plecach
1
@Donnie_Darko w Detroit grałem, fajna ale i czasem mimo wszystko dość depresyjna gra. Tej drugiej nie znam więc zobaczę:)
1
@Kgorecki2500 już tyle razy przeszedłem ta grę że mogłem napisać książkę na podstawie gryxD może nawet bym się zdecydował ze swoją bujna wyobraźnią ale prawda autorskie:)
@MesQueUnClub_87 książki uwielbiam a audiobooki czytane przez Pana Krzysztofa Gosztyłe to naprawdę sztos ale grałem kiedyś w jedną z gier i nie przypadła mi do gustu, lub poprostu przyznam się bez bicia jak na powierzchni rozstałem się z burbonem to za cholere nie mogłem zabić jakiś mutantów które trzeba było zlikwidować aby pójść dalej xD
1
Właśnie skończyłem grę road 96
I przyznam że nawet fajnie się mi w to grało ( dobre zakończenie udało mi się zrobić)
Jakieś pomysł w co można zagrać w następnej kolejności?
Na konsoli bądź steam decku
0
Swoją drogą zawsze może zerwać kontrakt
Nawet jeśli będą chcieli go pociągnąć po kieszeni za to, to przy jego malutkiej wypłacie nawet tego nie odczuje.