Krystian1588
Dołączył/a: sierpień 2014
Rugby
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fc112 jeśli jest za dużo urządzeń jak sobie z tym poradzić?
Z tym ze jednocześnie wszystkie urządzenia nie korzystają z neta
Bo np konsola z tv na 2 piętrze jest wyłączona od prądu jak sie nie korzysta
Maksymalnie używane sa 2 tv naraz
Jak bylo ps4 w tym miejscu podłączona to jakieś ściąganie zajmowało 3 dni( internet szybko bo ponad 1130 mbps.)
A wczoraj aktualizacja i sciagnie 2 gier zajęło jakieś 20 minut. Ale jak sie wloncza to zajmuje nie za kazdym razem sporo czasu zanim net zacznie działać a komunikat wyskakuje ze wifi ma za słaby sygnał
0
Jakieś porady odnośnie wifi na ps5
Mianowicie router jest na parterze, w pokoju nad podłączyłem ps5( syn dostał pod choinkę)
Niby wszystko ok, aktualicje czy ściągane gry były dzisiaj, ale pojawia sie problem z połączeniem. Rozumiałbym dystans, inne piętro itp. W tym ze na 2 piętrze który jest nad pokojem syna jest mój tato gaming room gdzie również jest ps5 i działa bez zarzutu
2
Któż by sie spodziewał....
0
Juz jednego celebryte mamy co zajmował sie podobnymi sprawami...
13
E tam pewnie już grać mu sie nie chcę xD
3
Właśnie żonie zasugerowałem, ma czas do marca xD
Na co usłyszałem odpowiedź w którym życiu?xD
2
@FCBparasiempre bądźmy szczerze drugiego bramkarza jak Chilavert to nie będzie
1
@FCBparasiempre niby tak aczkolwiek jakby na to spojrzeć nie obronił żadnego z 11 karnych po czym sam zawalił strzelając. Nie ma co pomógł drużynie xD
1
@FCBparasiempre znalazłem tutaj, caly konkurs 11stek
1
@FCBparasiempre nie wiem jak Garcia by wykonywał karny ale pamiętam mecz Man Utd z Villarreal i jak do karnego podszedł De Gea xD
1
Idzie nam jak k....e w desz
1
Pomijając już że z niego wróżbita niczym magik z Czuchowa xD
Ale jeśli faktycznie wynik 2:1 to moze powiedzieć ze ktoś dostał w d...?
Jak dla mnie stwierdzenie dostać w d... to co najmniej 3:0
Bo wynik 2:1 jest dość nie pewnym rezultatem
0
Musimy w styczniu ogarnąć jakiegoś stopera z prawdziwego zdarzenia bo inaczej czarno to widzę
0
@VinDiesel przeczytałem teoj komentarz głosem Wąskiego xD
12
Pytanie czy Xavi bardziej nie zaszkodzi Fontowi niż pomoże. Mimo wszystko jako trener wydaje mi się że trochę nadszarpnął swoją opinię
1
@AxelF nie pomyślałem o nich ale jak pisałem byłem po nocce
Jakby dobrze pomyśleć to ta lista by byla bardzo długa
2
Najbardziej irytujący Hiszpanie:
1) to wiadomo kto
2) Fuente wraz z Gutim
3) Jon Uriarte
Pewnie by jeszcze paru sie znalazło ale po nocce jestem xD
9
Bo nikt by ci nie zaproponował transferu do Barcy. Wiec możesz sobie tak gadać
0
Czy Liverpool nie wydał trochę zbyt duzo w tym okienku transferowym?
Jak sie oni zmieścili w finansowym fair play?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szach mat panie Marku
I sam sobie jesteś winien
3
Cos ten lipiec zabardzo zbiera żniwo, Tajpan, Joanna Kołaczkowska
Dwa dni temu Ozzy, dzisiaj Hulk Hogan...
0
@HypeR no gdyby miał 50 asyst to tak naprawdę reszta nie miała by znaczenia xD
0
@HypeR czysto teoretycznie jeśli nie będzie strzelał to w potencialnym finale mecz sobie z trybun obejrzy xD
0
@Barca_Big_Moment niby masz rację ale oboje wiemy ze chłop gada głupoty.
Oczywiście trzeba wierzyć w sukces itp. ale czy aby to nie bylo powiedziane pod publikę żeby posłodzić trochę swoich kibiców których bardzo wkurzył nie tak dawno temu?
12
@MeAndSwan liga mistrzów? Chyba w fife na amatorze xD
1
@Sulimo ja oglądam średnio raz w roku:)
0
@BorzyKrzys jeszcze była wizja tv czy jakoś tak
Cyfra ich wykupiła o ile dobrze pamiętam
0
Na to paragraf pewnie jest a zwolnienie z funkcji to absolutne minimum. Gdyby dowody były....
A w celi mógłby trafić na ultrasów Barcelony xD
0
@Kgorecki2500 @Hawajczyk
To jest zawsze 50-50
Nigdy pewnosci nie ma
Ale wcale nie znaczy ze to były tylko wysrywy dziennikarzy
Być może fakt że olał nas w tamtym sezonie, Deco drugi raz nie powinien w to wchodzić.