Krystian1588
Dołączył/a: sierpień 2014
Rugby
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Myślę ze określeniem tych pilkarzy słowem debile jest zbyt łaskawe
0
Bez jaj serio panowie
Marzy sie potrójna korona ale z taką grą oby udało sie mistrzostwo dowieźć do końca sezonu
0
@tadzik447 na to wychodzi xD
0
@cinero1996 moze byc jeszcze lepiej
Zacząłem zmianę w piątek ( nocka) I dzisiaj moja ostatnia wiec święta mi przeleciały zatem jestem tak samo zmęczony zarówno przed świętami jak i po świętach
1
Co tu dużo mówić
Idzie nam jak kurwie w deszczu
0
Przez czy dzięki Trumpowi:)
9
Jakość niczym produkty z temu
0
@Janas11224 980 milionów też będzie spoko
Zeby nie było ze nie chcemy negocjować xD
0
@Rifek miałem o tym pisać
10
I jak sobie przypomnę ile tutaj jadu było wylanego ze wzięliśmy Flicka zamiast Motta
0
Od lat nie grałem w żadne zwykle strzelanki chyba ze mamy na myśli Uncharted lub Lare.
Możecie cos polecić w czym interesuje mnie tylko rozgrywa single player
Ostatnia chyba w którą grałem i ją przeszedłem to chyba medal of honor allied assault. Nie muszę dodawać ze to było jak ta gra była w miarę nowa:)
3
@dzefrej234 może jest to jakiś pomysł
Podrzuc to twórca a w napisach gry będziesz:)
0
@Pawlak1992 najwyraźniej
Nawet wykupiłem sobie przed chwilą ten canal plus
Ale zamiast meczu opcje tylko poszerz ofertę i jakieś netflixy itp g...a
0
Strumyk odmówił współpracy
Jakieś pomysły?
0
@Coutinho007 to jednak jest jakieś osiągnięce l, być najgorszym w swoim zawodzie xD
3
Mam wrażenie że w 2 połowie zbytnio zlekceważyliśmy Atletico
0
@BulaKG wiadomo ile meczów zawieszenia dostała?
2
@JimMorrisonFCB jeszcze Kluivert mi chodzi po głowie:)
0
Tak się zastanawiam który lepszy wybór na kapitana na ten tydzień Salah czy Isak
20
O co ta szopka
Chłop klnie do sędziego, dostaje zasłużone czerwo i tyle!
2
@kamil_veb kilka lat temu w poprzedniej robocie chłop zaspał na 23 do pracy wiec różnie bywa xD
15
O ile kojarzę to już nie pierwsze f off w wykonaniu anglika. Według mnie powinni temperować takie odzywki nieważne w jakim języku są one wypowiadane.
1
@escarabajo ja bardzo miło wspominam końcówkę lat 90 i początki 00
Jakoś fajniej było:)
1
@escarabajo stary jestem bo pamiętam Deportivo la Corunia z Diego Tristanem and Roy Makaay w ataku. Co się stało z tym klubem. Że o fakcie że wpłaciliśmy klauzulę w ostatnim dniu okienka transferowego za Rivaldo lepiej nie wspominać xD
1
@zadafcb szczerze nie mam pojęcia kogo wybiorą w tym roku ale mogli by wkoncy dać coś Drew wygrać
A z innej beczki to zawsze lubiłem oglądać royal rumble
0
@clyde dlatego używam go już od blisko 3 lat:)
0
Ciekawe ilu fanów Gwiezdnych wojen się z tym zgodzi xD
https://vm.tiktok.com/ZGdDRMB2E/
2
@blakkudium pomijając już czy to fake czy nie. To jednak drużyna Motty jakoś nie przekonuje zbytnio a jak wielu zwolenników tutaj było żeby go zatrudnić zamiast Flicka.
1
Swoją drogą ciekawe dlaczego Arujo nie zagrał?
1
@norbi77 sporo gier ma taki początek się trochę nas nudzi ale z czasem się rozkręca i jest spoko
Dla przykładu Horizon Forbidden West, pierwsze kilka godzin dłużyło się niemiłosiernie ale jak się przekroczyło tą granice na zachód to już było spoko