22

Myślę ze określeniem tych pilkarzy słowem debile jest zbyt łaskawe

0

Bez jaj serio panowie
Marzy sie potrójna korona ale z taką grą oby udało sie mistrzostwo dowieźć do końca sezonu

0

@tadzik447 na to wychodzi xD

0

@cinero1996 moze byc jeszcze lepiej
Zacząłem zmianę w piątek ( nocka) I dzisiaj moja ostatnia wiec święta mi przeleciały zatem jestem tak samo zmęczony zarówno przed świętami jak i po świętach

1

Co tu dużo mówić
Idzie nam jak kurwie w deszczu

0

Przez czy dzięki Trumpowi:)

9

Jakość niczym produkty z temu

0

@Janas11224 980 milionów też będzie spoko
Zeby nie było ze nie chcemy negocjować xD

0

@Rifek miałem o tym pisać

10

I jak sobie przypomnę ile tutaj jadu było wylanego ze wzięliśmy Flicka zamiast Motta

0

Od lat nie grałem w żadne zwykle strzelanki chyba ze mamy na myśli Uncharted lub Lare.
Możecie cos polecić w czym interesuje mnie tylko rozgrywa single player
Ostatnia chyba w którą grałem i ją przeszedłem to chyba medal of honor allied assault. Nie muszę dodawać ze to było jak ta gra była w miarę nowa:)

3

@dzefrej234 może jest to jakiś pomysł
Podrzuc to twórca a w napisach gry będziesz:)

0

@Pawlak1992 najwyraźniej
Nawet wykupiłem sobie przed chwilą ten canal plus
Ale zamiast meczu opcje tylko poszerz ofertę i jakieś netflixy itp g...a

0

Strumyk odmówił współpracy
Jakieś pomysły?

0

@Coutinho007 to jednak jest jakieś osiągnięce l, być najgorszym w swoim zawodzie xD

3

Mam wrażenie że w 2 połowie zbytnio zlekceważyliśmy Atletico

0

@BulaKG wiadomo ile meczów zawieszenia dostała?

2

@JimMorrisonFCB jeszcze Kluivert mi chodzi po głowie:)

0

Tak się zastanawiam który lepszy wybór na kapitana na ten tydzień Salah czy Isak

20

O co ta szopka
Chłop klnie do sędziego, dostaje zasłużone czerwo i tyle!

2

@kamil_veb kilka lat temu w poprzedniej robocie chłop zaspał na 23 do pracy wiec różnie bywa xD

15

O ile kojarzę to już nie pierwsze f off w wykonaniu anglika. Według mnie powinni temperować takie odzywki nieważne w jakim języku są one wypowiadane.

1

@escarabajo ja bardzo miło wspominam końcówkę lat 90 i początki 00
Jakoś fajniej było:)

1

@escarabajo stary jestem bo pamiętam Deportivo la Corunia z Diego Tristanem and Roy Makaay w ataku. Co się stało z tym klubem. Że o fakcie że wpłaciliśmy klauzulę w ostatnim dniu okienka transferowego za Rivaldo lepiej nie wspominać xD

1

@zadafcb szczerze nie mam pojęcia kogo wybiorą w tym roku ale mogli by wkoncy dać coś Drew wygrać

A z innej beczki to zawsze lubiłem oglądać royal rumble

0

@clyde dlatego używam go już od blisko 3 lat:)

0

Ciekawe ilu fanów Gwiezdnych wojen się z tym zgodzi xD
https://vm.tiktok.com/ZGdDRMB2E/

2

@blakkudium pomijając już czy to fake czy nie. To jednak drużyna Motty jakoś nie przekonuje zbytnio a jak wielu zwolenników tutaj było żeby go zatrudnić zamiast Flicka.

1

Swoją drogą ciekawe dlaczego Arujo nie zagrał?

1

@norbi77 sporo gier ma taki początek się trochę nas nudzi ale z czasem się rozkręca i jest spoko
Dla przykładu Horizon Forbidden West, pierwsze kilka godzin dłużyło się niemiłosiernie ale jak się przekroczyło tą granice na zachód to już było spoko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?