1

@Jakchcesz musiało, ale na Boga...nie w taki sposób... W życiu bym nie pomyślał, że tak możemy pożegnać najlepszego zawodnika w naszej historii...

2

@Nieznajomy Była Barcelona przed Messim, oczywiście. Tylko, że przed Messim mieliśmy np. 1 ligę mistrzów, a z Messim mamy już 5. Mistrzostw Hiszpanii też chyba polowe zdobyliśmy z Leo przez około 15 lat jego grania, gdzie Barca istnieje od 1899 roku. Sam sobie odpowiedz, czy chcesz taka Barce.

1

@Magicc89PL Czy to, że Coutinho nie wypalił to wina Leo myślisz? Olewał go? W jednym mevzu oddał mu nawet karnego, by strzelił bramkę. Moim zdaniem to nie tak było jak piszesz.

2

@Graczdari Wiadomo, nie byłoby go gdyby przyszło mu się mierzyć w chłodny, deszczowy wieczór w Stoke hahaha. Messi jest najlepszy, dziękujmy mu, że chociaż mamy wicemistrza bo okolo 20 bramek i asyst w Lidze samo się nie zrobilo.

1

@godlike zrozumieją, jak faktycznie odejdzie. Wtedy Barcelona w Lidze Europy jak dobrze pójdzie...

1

@Brashearr Zawiedziony to może być Leo, który od odejścia Neymara SAM ciągnie Barcelonę w każdym meczu i nie dziwne, że bardziej ogarnięty zespół typu Bayern go może wyłączyć od gry w jednym meczu. Co byś zrobił z piłka, gdy masz ciągle kilku rywali obok siebie?
Nie dziwię się, że już nie wytrzymuje.

1

@Graczdari Przecież jeszcze nikt przez kilka najbliższych lat nie zbliży się do jego poziomu. Za 5 lat może stanąć w środku i rzucać takie piłeczki, że głowa mała (zresztą tak jak teraz). Sęk w tym, żeby miał kto je wykorzystywać, a nie tak jak teraz.

1

@pluszek Gdyby nie Messi, to nie mielibyśmy połowy tych trofeów co zrobiliśmy z nim w składzie, więc nie dziwne, że Leo wymaga. On nie chce, żeby za niego grali, tylko chce partnerów odpowiednich do wygrywania na poziomie choćby zbliżonym do niego. Chce zespołu zbudowanego na solidnych fundamentach, a nie na wymyslach zarządu typu Griezmann.

1

@Lingvo18 Ale Luis ma bardzo wysoką pensję, więc w przypadku odejścia oszczędzamy trochę pieniążków. Generalnie płacimy bardzo dużo, właśnie tym naszym "zasłużonym" jak Pique, Alba, Suarez czy Busi, a oni już nie prezentują odpowiedniego poziomu. Sprzedaż ich i kupno nowych zawodników, plus postawienie na wychowanków wyszłoby prawdopodobnie na duży plus przede wszystkim pod względem ekonomicznym, ale i piłkarskim pewnie też .

0

Do czego to doszło, że Barcelona ma średnią 1,87 goła na mecz...

0

Ma ktoś link do walki materli ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@jeyx77x Myślę, że około 400 zł pewnie. Natomiast wolałbym mieć to w kieszeni, ale coz. Dzięki za odpowiedzi panowie.

0

@lucca87 nie, zaparkowałem normalnie, jak wszyscy, tak więc prawdopodobnie ludzka nieumiejętność i tchórzostwo.

1

W nocy przerysował mi ktoś samochód, który był zaparkowany przy ulicy. Oczywiście żadnej kartki, informacji. Najgorsze jest to, że żadna kamera tam nie sięga... Mogę coś z tym zrobić czy trzeba się pogodzić z faktem i szykować kasę na lakiernika?

0

Gdzie obejrze film take The Ball pass The ball?

0

Kto poleci dobry film na Netflix? Ważne, by coś sie w nim działo, budzil pewne refleksje, podanie jak np. Skazani na Shawshank. Może być też oparty na prawdziwych zdarzeniach. Z góry dzięki wszystkim, którzy odpowiedzą!

1

Macie jakieś sprawdzone linki, na których obejrzę mecz?

0

Casemiro albo jakiś Ramos móogliby podenerwowac Messiego lekko...

0

@zuchinho napisałem z potęgą, trudno, inaczej sie nie da:D wielkie dzięki!

0

@zuchinho chyba nie można potegowac

0

@Azi
Zapisz każdą liczbę naturalna od 1 do 20 używając czterech (nie mniej, nie wiecej) 4 i znakow działan.
Np. (4+4+4):4 =3

0

@Azi w poleceniu jest zeby zapisać kazda liczbę naturalna od 1 do 20, ale tez bie nie mam pojecia jak moze z 4 wyjsc 13 na przyklad.

0

@Mario96w tak jest, dokładnie.

0

@Bobo25 zwykła dodatkowa praca na podwyższenie oceny, żebym zaliczył semestr. Głupie zadanie, wiem, ale muszę to zrobić.

0

Czy jest tu jakis matematyk?
W jaki sposób zapisać liczbę 10, 13, 14, 18, 19 używając czterech (nie mniej, nie wiecej) 4 i znakow działan.

EDIT:
Np. 4+4+4-4 = 12
I w taki sposób muszą mi wyjsc jeszcze takie wyniki jak pisałem wyżej.
Użyć mozna tylko same czwórki i dokładnie cztery razy.

0

Potrzebuje link do meczu, mógłby ktos podeslac?

0

Wykupiłem ppv na ksw, przyszedl mi link na pocztę. Jak zrobić zeby na tv oglądać? Pomoże ktoś?

0

Gdzie mogę pobrać lub po prostu obejrzeć serial Matchday?

0

Proszę o link do meczu, niestety mój zawodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?