Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo proszę o link do meczu Barcy. Niestety, mój zawiódł... Jeśli można, to jak najszybciej
0
Gdzie jest nasza kadra na jutrzejszy mecz? Albo jestem ślepy albo nie ma na głównej, a już chyba powinna być.
4
Chłopak nie zagrał w żadnym meczu od około 2, 3 miesięcy... Wychodzi w podstawowym składzie, otoczony zawodnikami, którzy dopiero uczą się piłki na najwyższym poziomie, zupełnie nie ogranymi, młodymi. Czego ty oczekiwałeś od Prince'a?
2
Można prosić link do meczu City?
2
Rakitic jest kluczowy w układance Valverde. Musi zostać do póki trenerem jest Ernesto. Idealnie łączy defensywe z ofensywa i jest naprawdę odpowiedzialnym zawodnikiem z dużą dokładnością podań co u nas jest niezwykle ważne. Byłbym za tym, żeby został jednak na jeszcze jeden sezon, lecz jednocześnie rozumiem, iż jeśli chcemy kupić napastnika i De Ligta to kogoś musimy się pozbyć.
1
Wolnomyślący? Really? Kurde, ja na przykład widzę u niego bardzo duże chęci do gry, pokazuje się, gra do przodu, gra odważnie. Myślę, że im więcej szans będzie dostawał tym bardziej będzie pokazywał, że przyszłość należy do niego w środku pola Barcy. Bardzo w niego wierzę!
Aczkolwiek, szanuję Twoja opinie.
0
Dokładnie, żyjemy z nadzieją, że jeszcze najlepsze i przede wszystkim dużo czasu zanim zakończy karierę.
2
Suarez bardzo dobrze, Malcom oczywiście też, ale najbardziej zaskoczony jestem słaba dyspozycją Umtitiego. Musi odzyskiwać formę przed najważniejszymi meczami.
Pisałem wielokrotnie o Malcomie, że ten chłopak, jeśli tylko otrzyma więcej minut to pokaże na co go stać. Nie możemy go oddać latem...
3
Merytoryczny przede wszystkim.
0
Możecie polecić jakieś ciekawie prowadzące, merytoryczne i przede wszystkim wiarygodne stronki o futbolu na Facebooku lub też gdzieś indziej?
Może też być jakieś konto twitterowe dziennikarza. Z góry pisze, że Tomka Ćwiąkale mam :D
0
Co za bzdury! Naprawdę ktoś sądzi, że Coutinho przyjdzie do nas na ławkę i zadowoli się góra 20 stoma meczami w sezonie? No chyba, że ktoś uważa, że Jordi usiądzie na ławkę...
1
Lubie coś takiego :D
1. Marc Andre ter Steven
2. Kimmich
3. Van Dijk / Pique
4. Jordi Alba
5. Busquets
6. Messi
7. Neymar
8. Mbappe
9. Ronaldo
Trener: Pep Guardiola
0
Też poprosze!
0
Ja także!
10
Wie ktoś może, gdzie będzie możliwość obejrzenia KSW za frajer? :D
Wyjątkowo, niestety nie mam możliwości wykupić a mega chciałbym obejrzeć...
0
Pierwszy jest bodajże Maxwell, ale mogę się mylić.
0
Gdzie oglądacie Argentyne? Można link?
0
Naprawdę uważasz, ze w tym momencie Polska jest dużo silniejsza od Austrii. Jak dla mnie póki co niestety nie, choć mam nadzieje, podobnie jak Ty, iż w niedalekiej przyszłości będziemy zdecydowanie silniejsi.
0
Trochę dużo zapłacili za kogoś kto nie potrafi oddać dobrego strzału na bramkę lub zaliczyć ostatnie podanie :D
1
Przypominam, że nie jesteśmy póki co hegemonem reprezentacyjnym i do ekip z najwyższej półki czyli właśnie Niemców i Hiszpanii nam trochę brakuje. Niestety.
6
Ja rozumiem, że nasza gra nie jest zbyt przyjemna dla oka czy też efektywna, ale przypominam, iż gramy na prawdopodobnie najciezszym terenie do zdobycia z naszej grupy i remis wcale nie byłby złym wynikiem. Mało tego, Austria też wiele nie zadziałała w ofensywie.
Przy odrobinie szczęścia możemy to nawet wygrać.
0
Myślę jednak, że po prostu trzeba skorzystać z Milika lub Piątka, ponieważ są w doskonałej formie. Obaj. Tym bardziej, że Piotrek Zieliński daje sobie radę na lewej stronie u Ancelottiego a kłopotu bogactwa na skrzydłach niestety nie mamy. W mojej opinii takie ustawienie to idealne rozwiązanie na Austriaków. Dodatkowo, kontrolę w środku pola powinien nam zapewnić właśnie Klich o Krychowiak nie wspominając plus schodząc niżej po piłkę jeden z napastników oraz oczywiście Zielu, który na pewno przyszyty do tej strony nie będzie, albo przynajmniej nie powinien być.
2
Żeby zrobić miejsce dla Klicha w środku. Nie skorzystanie z będącego w tak znakomitej formie Klicha to samobójstwo. A Zielu u Ancelottiego pokazuje, że potrafi grać na lewej i być kreatywnym.
1
Co powiecie na takie zestawienie Polski w meczu przeciwko Austrii?
W bramce chyba bez większej różnicy, ale postawie na Wojtka.
PO - Bartek Bereszyński
PŚO - Kamil Glik
LŚO - Janek Bednarek
LO - Tomek Kędziora
LP - Piotrek Zieliński
PP - Kamil Grosicki
ŚPD - Grzegorz Krychowiak
ŚP - Mateusz Klich
N - Arek Milik
N - Robert Lewandowski
Zapraszam do dyskusji :)
39
Bez dwóch zdań jeden z najlepszych trenerów na świecie, świetny strateg.
34
Gdyby nie wychodził do pressingu wysoko, czyli gdyby Betis nie był Betisem to Valverde zapewne dobrał by zupełnie inną taktykę. Po prostu nasz trener znakomicie rozszyfrował Setiena i po raz kolejny pokazał jak świetnym jest startegiem.
24
Życzę im żeby awansowali do Ligi Europy, fajnie się ich ogląda.
0
Niestety nie jest to nieprawdopodobne. Atletico paradoksalnie mogłoby by nie wyjść źle na sprzedaży Antoine, ponieważ raz że otrzymało by spory zastrzyk gotówki a dwa to to, że kontrakt Griezmanna, który jest bardzo duży już by nie istniał, przez co zatrzymał by nieco tę kolejkę ustawiajcych się już i domagających lepszych zarobków innych piłkarzy takich jak Koke, Oblak czy Saul.
0
Nie sądzę.
59
Jeśli czujesz się bezużyteczny to pomyśl o Suarezie, który stoi obok Leo przy piłce ustawionej do rzutu wolnego.