1

Dał 3 kluczowe podania, które mogły a niektóre z nich nawet powinny zakończyć się golem. Gdyby Suarez wykorzystał, byłby to całkowicie inny mecz a Messi po tych bramkach sam miałby dużo więcej swobody, dzięki czemu mógłby się chociaż z piłką rozpędzić. A tak, pilnowany przez 5 gdy był przy piłce, kopany... Co on miał zrobić więcej w tym meczu?! Dzięki niemu wogole w tym meczu graliśmy...

0

Nie damy rady wygrać LM z taką toporną grą. Już na Camp Nou tak naprawdę, mogliśmy zebrać 3 bramki od LFC.

0

Ależ się cieszymy przecież, bardzo się cieszymy.

0

Jeżeli w tekście była o tym jakas wzmianka, to nie jest to błąd kardynalny. Jeśli jednak nie było, to jest to takowy błąd, aczkolwiek to też zależy w jaki sposób to ująłeś.

0

Jeśli Umtiti to oni by nam musieli dopłacić jeszcze a nie my im :D

13

Wielkość Leo i respect jaki czują do niego trenerzy, koledzy, pracownicy klubu z Barcelony jest po prostu niesamowity i aż trudny do pojęcia. Marzę o tym, żeby jechać na CN zobaczyć jeszcze tego geniusza w akcji... Mam nadzieję, że w przeciągu roku mi się to uda :)

0

A nie możesz wejść na stronę tvp sport? tam jest transmisja

0

Jeśli ktoś miałby link do meczu LM i chęci żeby podesłać to poproszę. Dziękuję z góry:)

0

Spróbujemy, dzięki!

2

Witam, niestety nie mam możliwości obejrzenia meczu Ajax vs Totki w Polsacie, dlatego pytam, czy mógłby ktoś podrzucić jakis sprawdzony link do tego meczu? Najlepiej z pl komentarzem, ale niekoniecznie. Byłbym bardzo wdzięczny.

0

Co Ci się nie zgadza, powiedz proszę.

0

18-stka niedawno skończona, tak więc można legalnie! :D

12

Ivan musi zostać, bo jest naszym kluczowym zawodnikiem. Jeden z najlepszych transferów Barcy w historii a sam piłkarz jednym z najlepszych zawodników Blaugrany w każdym sezonie.

0

Właśnie robiłem to już i mam zmienione, ale nadal jest przez yahoo... Nie wiem, być może coś się głębiej zmieniiło, bo powinno działać po tym przestawieniu strony w ustawieniach. Cóż, szukam dalej...

0

Panowie, a może też Panie, pomożecie? Kiedy wpisuje w przeglądarce Chrome w górnym pasku jakąś stronę, np. Onet itp. to automatycznie wyszukuje to przez Yahoo, a nie normalnie przez google... Wiecie może, gdzie mogę to zmienić?

1

Widzę, całkiem ciekawy profil na TT prowadzisz, tak więc follow :),

4

1 na 3 już mamy!
Jaki inny zespół mógłby nam dać tyle pieknych emocji?! Tylko FC BARCELONA!
Idziemy dalej!
Visca el Barca!

0

Poproszę link do meczu z pl komentarzem jeśli mógłby ktoś...

0

Macie link do meczu z pl komentarzem? Mógłby ktoś miły podać?

0

Dzisiaj Romek Szymański staje się nowym mistrzem!

0

Biorąc pod uwagę jego osiągnięcia u nas i ogólnie poziom sportowy, mając jednocześnie na uwadze cenę, jaką za niego zapłaciliśmy był to nie dobry, lecz GENIALNY transfer.

3

Dokładnie, ma już 28 lat, więc kiedy mógłby już grać w pierwszym składzie, po odejściu Luisa to miałby pewnie już 30 lat jak nie więcej, więc nie wiem czy byłby to dobry ruch patrząc przyszłościowo, bo sportowo na pewno tak.

1

Wyluzujcie, może trochę przesadziłem z tym, że wielu nie wie kto to, ale miałem na myśli właśnie, tych którzy mało oglądają La Lige, bądź np. oglądają tylko ekstraklase.

0

Ben Yedder, wielu pewnie nawet nie wie kto to, ogólnie, odnoszę wrażenie, że trochę niedoceniany napastnik. W tym sezonie już 29 goli i 10 asyst, robi wrażenie. Jeden z najlepszych napastników w Hiszpanii.

0

Szkoda, że tylko w lipcu...

1

Gdzie mogę obejrzeć (najlepiej z pl lektorem jeśli takowy jest) "Take the ball, Pass the ball" ?

0

Być może brzmi to dość dziwnie (nie dla mnie), ale to jest prawda, Ernesto jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym taktykiem.

8

Polecam przyjrzeć się grze pewnego Pana z City. Bernardo Silva. To jak dużą rolę odgrywa u Pepa i jak wielkie ma umiejętności bardzo dobrze pokazuje ten mecz. Jak dla mnie, jeden z najlepszych ofensywnych zawodników tego sezonu i mówię to na podstawie obejrzanych meczów Manchesteru z tego sezonu.

3

Bardzo chciałbym, żeby Alexis odzyskał dawną formę i znowu był jednym z lepszych skrzydłowych w Europie. Kibicuje mu, bo to naprawdę mega piłkarz.

6

Przesunięcie Philippe do pomocy sprawi, że Malcom będzie 4 wyborem do linii ataku, a to zapewnić powinno mu już sporo minut w sezonie. Ma ogromny potencjał, jestem pewny, że gdyby był w każdym innym zespole, to grałby pierwsze skrzypce i był wiodącą postacią, jednym z lepszych skrzydłowych w Europie. Nie możemy go oddać, ma 21 lat i później stanie się graczem pierwszego składu. Dodam jeszcze, że w mojej opinii jego umiejętności nie są dużo niższe niż Dembele, Sancho czy Sterling. Musiałby tylko otrzymać więcej minut by to pokazać...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?