Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dał 3 kluczowe podania, które mogły a niektóre z nich nawet powinny zakończyć się golem. Gdyby Suarez wykorzystał, byłby to całkowicie inny mecz a Messi po tych bramkach sam miałby dużo więcej swobody, dzięki czemu mógłby się chociaż z piłką rozpędzić. A tak, pilnowany przez 5 gdy był przy piłce, kopany... Co on miał zrobić więcej w tym meczu?! Dzięki niemu wogole w tym meczu graliśmy...
0
Nie damy rady wygrać LM z taką toporną grą. Już na Camp Nou tak naprawdę, mogliśmy zebrać 3 bramki od LFC.
0
Ależ się cieszymy przecież, bardzo się cieszymy.
0
Jeżeli w tekście była o tym jakas wzmianka, to nie jest to błąd kardynalny. Jeśli jednak nie było, to jest to takowy błąd, aczkolwiek to też zależy w jaki sposób to ująłeś.
0
Jeśli Umtiti to oni by nam musieli dopłacić jeszcze a nie my im :D
13
Wielkość Leo i respect jaki czują do niego trenerzy, koledzy, pracownicy klubu z Barcelony jest po prostu niesamowity i aż trudny do pojęcia. Marzę o tym, żeby jechać na CN zobaczyć jeszcze tego geniusza w akcji... Mam nadzieję, że w przeciągu roku mi się to uda :)
0
A nie możesz wejść na stronę tvp sport? tam jest transmisja
0
Jeśli ktoś miałby link do meczu LM i chęci żeby podesłać to poproszę. Dziękuję z góry:)
0
Spróbujemy, dzięki!
2
Witam, niestety nie mam możliwości obejrzenia meczu Ajax vs Totki w Polsacie, dlatego pytam, czy mógłby ktoś podrzucić jakis sprawdzony link do tego meczu? Najlepiej z pl komentarzem, ale niekoniecznie. Byłbym bardzo wdzięczny.
0
Co Ci się nie zgadza, powiedz proszę.
0
18-stka niedawno skończona, tak więc można legalnie! :D
12
Ivan musi zostać, bo jest naszym kluczowym zawodnikiem. Jeden z najlepszych transferów Barcy w historii a sam piłkarz jednym z najlepszych zawodników Blaugrany w każdym sezonie.
0
Właśnie robiłem to już i mam zmienione, ale nadal jest przez yahoo... Nie wiem, być może coś się głębiej zmieniiło, bo powinno działać po tym przestawieniu strony w ustawieniach. Cóż, szukam dalej...
0
Panowie, a może też Panie, pomożecie? Kiedy wpisuje w przeglądarce Chrome w górnym pasku jakąś stronę, np. Onet itp. to automatycznie wyszukuje to przez Yahoo, a nie normalnie przez google... Wiecie może, gdzie mogę to zmienić?
1
Widzę, całkiem ciekawy profil na TT prowadzisz, tak więc follow :),
4
1 na 3 już mamy!
Jaki inny zespół mógłby nam dać tyle pieknych emocji?! Tylko FC BARCELONA!
Idziemy dalej!
Visca el Barca!
0
Poproszę link do meczu z pl komentarzem jeśli mógłby ktoś...
0
Macie link do meczu z pl komentarzem? Mógłby ktoś miły podać?
0
Dzisiaj Romek Szymański staje się nowym mistrzem!
0
Biorąc pod uwagę jego osiągnięcia u nas i ogólnie poziom sportowy, mając jednocześnie na uwadze cenę, jaką za niego zapłaciliśmy był to nie dobry, lecz GENIALNY transfer.
3
Dokładnie, ma już 28 lat, więc kiedy mógłby już grać w pierwszym składzie, po odejściu Luisa to miałby pewnie już 30 lat jak nie więcej, więc nie wiem czy byłby to dobry ruch patrząc przyszłościowo, bo sportowo na pewno tak.
1
Wyluzujcie, może trochę przesadziłem z tym, że wielu nie wie kto to, ale miałem na myśli właśnie, tych którzy mało oglądają La Lige, bądź np. oglądają tylko ekstraklase.
0
Ben Yedder, wielu pewnie nawet nie wie kto to, ogólnie, odnoszę wrażenie, że trochę niedoceniany napastnik. W tym sezonie już 29 goli i 10 asyst, robi wrażenie. Jeden z najlepszych napastników w Hiszpanii.
0
Szkoda, że tylko w lipcu...
1
Gdzie mogę obejrzeć (najlepiej z pl lektorem jeśli takowy jest) "Take the ball, Pass the ball" ?
0
Być może brzmi to dość dziwnie (nie dla mnie), ale to jest prawda, Ernesto jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym taktykiem.
8
Polecam przyjrzeć się grze pewnego Pana z City. Bernardo Silva. To jak dużą rolę odgrywa u Pepa i jak wielkie ma umiejętności bardzo dobrze pokazuje ten mecz. Jak dla mnie, jeden z najlepszych ofensywnych zawodników tego sezonu i mówię to na podstawie obejrzanych meczów Manchesteru z tego sezonu.
3
Bardzo chciałbym, żeby Alexis odzyskał dawną formę i znowu był jednym z lepszych skrzydłowych w Europie. Kibicuje mu, bo to naprawdę mega piłkarz.
6
Przesunięcie Philippe do pomocy sprawi, że Malcom będzie 4 wyborem do linii ataku, a to zapewnić powinno mu już sporo minut w sezonie. Ma ogromny potencjał, jestem pewny, że gdyby był w każdym innym zespole, to grałby pierwsze skrzypce i był wiodącą postacią, jednym z lepszych skrzydłowych w Europie. Nie możemy go oddać, ma 21 lat i później stanie się graczem pierwszego składu. Dodam jeszcze, że w mojej opinii jego umiejętności nie są dużo niższe niż Dembele, Sancho czy Sterling. Musiałby tylko otrzymać więcej minut by to pokazać...