Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Pamiętam to jak dziś, a Leo miał wtedy tylko 27 lat... Tyle co teraz Neymar na przykład. Ależ ten czas leci, szczegolnie w futbolu.
0
A w miejsce Todibo, uznając, ze dla Araujo za wcześnie, ściągną Rodrigo Caio.
0
Wpadł mi do wody telefon, był tam jakieś 20 sekund zanurzony w połowie. Telefon reaguje, ale wyświetlacz się nie wyświetla. Da się go uratować?
2
Kupiliśmy go tylko po to, bo był w miarę tani jak na te czasy i zarząd chciał "bomby transferowej", która ukoi Cules, kompletnie nie zważając, czy jest on dla nas przydatny, czy taki profil zawodnika potrzebujemy. Niestety, takie ruchy zdarzały/ają się coraz cześciej. Trzeba zmian w zarządzie i mentalności w naszym ukochanym klubie.
0
@Bykunn rozumiem, dziękuję bardzo
0
@Bykunn w sensie?
0
Duża jest różnica pomiędzy IPhone 6s a 7? Lepiej dopłacić parę stowek i kupić 7?
0
Jeśli ktoś ma link do meczu, to poproszę.
0
@Striker okej, dziękuję wszystkim.
0
Jaki polecacie darmowy program antywirusowy na komputer ?
Z góry dziękuje za propozycje.
0
Jakby ktoś mógł podesłać link do meczu Barcy, to byłbym wdzięczny.
0
@kolo123 wykupiłem pakiet w Eleven właśnie na Barce, a okazuje się, że prócz meczu z Athleticiem wszystkie inne grali na C+
0
Dlaczego każdy mecz ligowy Barcy jest w Canal plus? Nie miałobyc na zmianę z Eleven?
0
Teraz już wygrywać tylko i po lidera. Przydałby się też mecz z czystym kontem.
1
Cafe Bernabeu :D
0
Czy znacie jakieś zagraniczne strony, na których mogę kupić buty do chodzenia?
0
@Gaucho To tylko plotki;)
Nie bronię Valverde, pewnie pewne rzeczy z w.w przez Ciebie się spełnią, ale nie popadajmy też w hipokryzje. Po prostu to trener znakomity, ale nie dla Barcy. Lepiej by pasował do takiego Juve, Atletico... No i oczywiście, na pewno znakomitą robotę zrobiony w sredniaku typu Sevilla, Valencia.
1
@Gaucho Jak wytłumaczysz fakt, iż w dotychczasowych trzech meczach LL Rakitic zagrał tylko 45 minut?
O Fatiego I Pereza nie pytam, bo od razu wyjedziesz z kontuzjami podstawowych i poniekąd miałbyś rację.
0
@german_17 Kurde, Rafa jak grał teraz to spisywał się świetnie. Bardzo wartościowy zmiennik, w dodatku wychowanek... Szkoda, że tak wielu chciało jego odejścia i idioci z zarządu to wykonali.
Rafa dałby nam bardzo dużo w tym sezonie.
2
@korn234 Dobra! Poprawie, dzięki za radę / Jordi
0
Pamiętam jak w swoim ostatnim sezonie u nas doznał kontuzji... To było bodajże w meczu z Celta Vigo na Camp Nou. Był chyba jakoś luty, a VV prezentował wysoką formę. Szkoda, że nie dokończył sezonu i odszedł...
0
Myślę, że jest tu sporo osób, które grają gdzieś tam wyżej, czy też niżej w piłkę i mogą być zainteresowane krokami.
Kupiłem te najnowsze korki Puma Future, oczywiście profesjonalne, rozmiar 43, ale niestety na mnie okazały się za duże i z racji tego, że jak najszybciej chcę je sprzedać, to cena jest bardzo, ale to bardzo okazyjna.
Są prawie nowe, użyte na jednym treningu przeze mnie, więc żadnych śladów nawet nie ma.
Być może ktoś akurat skorzysta i będzie zainteresowany. Jak coś, to proszę pisać priv. :)
0
@ViscaBarca123 Ansu jest już długo w Barcelonie? Chyba niedawno podpisywał nowy kontrakt, o ile nie pomyliłem go z kimś innym... Były chyba też obawy o to, czy zostanie u nas.
Mam rację?
0
@19Kristobal74 No to fakt, większość meczów się nie da oglądać.
Trener znakomity, ale nie dla Barcelony.
PS. Nie krzycz.
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@CZAJUN_119 to Ty nie wiesz? Na pewno Valdek robił mu ten obiad :D Przecież tutaj wszystko co złe, to przez Valverde :D Nieważne, że zdobył 2 mistrzostwa w 2 lata i przegrał może 6 meczy przez 2 sezony :D
2
Czyli tak, jeżeli urodziłby się chłopak o niesamowitym i dotąd niespotykanym talencie do piłki nożnej w kraju takim jak np. Ghana czy Albania to już z góry można powiedzieć, że nie będzie najlepszy w historii tej dyscypliny? (Nie oszukujmy się, w takich krajach nigdy nie będzie zawodników takich, żeby jako reprezentacja mogli zdobyć MŚ). Nawet jeśli w każdym meczu będzie strzelał po 5 bramek?
Nie mówię teraz, czy to jest możliwy scenariusz, czy nie, ale nie to jest ważne. Kompletnie dziwny tok myslania.
W Argentynie też nie będzie tak, że rok w rok będzie złota generacja... Teraz jej nie ma.
0
@Hasszz Ciebie nie pytałem o ocenę.
14
No tak, Alena nie pokazał żadnego ciekawego zagrania...
Ani trochę.
Był najodwazniejszy z naszych pomocników, szukał gry i parę razy ładnie włączył do akcji Jordiego. Kompletnie nie rozumiem jego oceny.
0
@Gappeq trzeba pewnie jakoś je włączyć tak? Bo jak odpalił się film, to po hiszpańsku mówili