Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Patrz ci los, słabszy ale PROWADZI :D
0
Boże, Kuba tragedia....
0
Był wyraźny kontakt jeszcze w polu karnym. Ewidentny karny i nie ma co dyskutować.
Swoją drogą chyba powinniśmy być zadowoleni bo możemy zwiększyć przewagę na 2 zespołem.
0
Ciekawy jestem jak sobie radzi :D
Z drugiej strony, tak jak piszesz, rywale raczej nie są zbyt wymagający...
0
Nie wiem jak ty patrzysz, ale ja widziałem, że skończył się W polu karnym.
0
Na flashscore jest, że Dani Alves gra na środku pomocy dzisiaj. Ogląda ktoś mecz PSG? Jest tak rzeczywiście?
0
Ustawienie Philippe na ósemce byłoby ryzykowne z uwagi na zbyt ofensywnie ustawiony zespół. Sam Busi z tyłu nie da rady, a umówmy się - Coutinho nie jest zbyt dobry w destrukcji. Ponadto, tracimy sporo bramek nawet z rywalami słabszymi.
W każdym razie wątpie, że na taki pomysł wpadnie Valverde.
0
Wielu, naprawdę wielu (w tym ja) pragnie tego, żebyśmy stawiali na chłopców z La Masii...Jasne, pewnie nie wszyscy, bo o to byłoby ciężko, ale czy Ty nie chciałbyś, by Barca wychowankami stała i była wyjątkową drużyna a nie zlepkiem gwiazd, tak jak za czasów Pepa?
Do ról na boisku już się odniosłem - w komentarzu poprzednim, a to, czy wyglądał gorzej czy też nie to już subiektywna opinia, której narzucić nikomu ani Ty a ni ja nie możemy więc pozostaje mieć tylko swoje zdanie.
W każdym razie, ja dałbym szansę Aleni w najbliższych meczach. Zresztą nie tylko jemu bym dawał szansę, Mirand czy Puig bądź Wague też mogliby póki co chociaż dostawać niekiedy te 15/20 minut z beniaminkami przy dobrym wyniku. Na pewno dało by im to wiele w kontekście poprawy umiejętności i nabrania pewności siebie.
0
Dostał bodajże JEDNĄ porządną szansę - w spotkaniu z Betisem na CN bo do takowych nie zaliczam wspomnianego przeze mnie wcześniej CDR.
0
Sam się nad tym trochę zastanawiałem kiedy zobaczyłem te zdjęcia z paskami czy to na samochodziku goły :D
0
Dlatego właśnie chcę obejrzeć, w sam raz na wieczór :D
Myślę jeszcze nad paroma innymi: Ojciec Chrzestny, Nietykalni czy Forrest Gump. Mało tych filmów oglądałem, muszę trochę nadrobić, choć najbardziej lubię jakieś dramaty/thrillery gdzie np. jakiś psychopata goni grupkę znajomych czy coś w tym stylu. Niestety, już chyba wszystkie takie widziałem. Może masz coś do zaproponowania? :)
0
No właśnie, z tym premium to tak średnio :D
0
Gdzie w necie mogę obejrzeć "Skazani na Shawshank" ? Podobno świetny film, ale ani na CDA ani na fili.cc nie ma:/
0
No nie wiem, być może to zależy od filmowego gustu, ale mi fabuła podobała się od początku, choć miałem wrażenie, że z czasem serial jeszcze bardziej się rozkręca.
0
Szkoła dla elity.
5
Świetna robota, naprawdę!
Mam nadzieję, że awansuje do 1 zespołu w przyszłym sezonie.
2
@Bart0sz
Z jednej strony chcecie, żeby Barca stawiała na wychowanków a jeśli ma taki zamiar, to każdy się obawia o klasę danego zawodnika... Kiedy on ma dostawać te szanse? On już ma 21 lat, a umiejętności ma bo już to pokazał w meczach ligowych gdzie nie widać było zupełnie, że dopiero wchodzi do zespołu. Nie wyglądał gorzej niż np. Rakitić czy Arthur.
Pozycja podobna, bo zawsze Ivan bądź Arturo mogą zagrać defensywniej, a co do meczu z Realem to wszedł na lewe skrzydło, gdzie piłkarz o jego charakterystyce nie ma prawa pokazać pełni swoich umiejętności.
0
Tego nie powiedziałem...
Poruszyłem tylko i wyłącznie temat KOLANA, które wg Ciebie się rozpada a w rzeczywistości tak nie jest.
0
W najbliższym czasie mamy bardzo dużo meczów do rozegrania tak więc Carles może dostać szansę w pierwszym, ponieważ jak gra to gra bardzo dobrze i nie zawodzi.
0
Do niedawna był to Denis, teraz nie ma już żadnego :)
3
Komentarz usunięty
2
Jak możesz pisać, że kolano Luisa się sypie skoro sam zainteresowany niedawno w wywiadzie dla bodajże Mundo potwierdził, że od dłuższego czasu nie odczuwa już żadnego bólu w tym kolanie...
No chyba nie wiesz lepiej od niego.
0
Tak jest! Oby Mister został na chociaż jeszcze jeden sezon!
1
Z Interem nie wykorzystał szansy? Czy może oczekiwałes po nim idealnej gry w meczach z Leonesa kiedy cały zespół był nie zgrany i grał padake.
Nie dostawał szans i tyle, teraz dostaje i pokazuje na co go stać.
0
Carles Alena da radę!
0
Ciężko o regularność kiedy się nie gra.
1
DOKŁADNIE!
0
Tortury
0
W Korei Północnej maja zabronione samobójstwo :D inaczej byliby na 1 z przewaga :D
1
Wy k***a zawsze jesteście zaskoczeni...