Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niech taka gra staje się już normą. Jak to podtrzyma to będzie jednym z najlepszych PO na świecie! Brawo Nelson!
1
Wiesz, jeśli chodzi o Coutinho to on jest tutaj oceniany przez pryzmat tych 140 milionów, dlatego jest krytykowany aż nadto. Nie wystarczy, że będzie pod grą, bo po prostu kosztował dużo.
Jak dla mnie, słaby mecz ale wciąż jestem pewny że złapie formę i jeszcze nas pociągnie w niejednym sezonie.
0
Szkoła dla elity. Naprawdę warto to obejrzeć.
70
Powodzenia chłopie! Liczymy na Ciebie!
0
Była akcja gdzie Pique się poślizgnął a oni że Vasquez go położył na tylek...
1
Piqurnbauer.
0
Tak jak napisał kolega, wielu w Malcoma wierzyło i nie sprzedawało go po słabszym okresie kiedy nie grał dokładnie tak jak ty zapewne. Wysłać Ci screeny, żebyś nie pisał głupot?
1
Pisałem, że Malcom da nam jeszcze duuuzo dobrego i dzisiaj to udowodnił. Nie mogłem słuchać tych plotek o transferze...
0
Co takiego zrobił ten Benzema że jest tak chwalony? Gra dobrze ale bez przesady, zresztą, po bramce Real już prawie nie istniał.
1
Zdobyłem kabel i udało się polączyć. Dzieki za pomoc:)
1
Tak, jest.
0
Tak, mam.
0
Jak można podłączyć Lapka do TV? Jest może jakaś aplikacja do tego czy tylko i wyłącznie kablem?
1
Ja za 3 miechy dopiero... Czekam na to z niecierpliwością :D a szczególnie na prawko :)
0
Oj wątpię, że na dniach by wracał.
0
Chętny!!! Bardzo, szczególnie na flagę ale podobnie jak kolega wyżej, kartonikiem nie pogardze:)
3
Ależ plan :o
0
Spokojnie, juz dzisiaj zrobione specjalnie. :D
0
A dziękuję, na pewno się przyda! :D
0
Oki, w takim razie dziękuję ślicznie.
0
Profil kierowcy w starostwie dają od razu czy trzeba czekać jakos dłużej?
5
Patrzysz na głównej, El clasico. Barca vs Real.
I ten napis na dole: brak transmisji w Polsce...
Ależ dziwne uczucie...
0
Gdzie to włączyć w ogóle? :D
Edit: mam, LA z kimś, tak?
1
Okej, będziemy w kontakcie w takim razie!
0
W ogóle hiszpańskie kino jest sztosem.
0
To dokładnie tak jak mnie.
0
Okej, szczerze mówiąc, z tego co szybko przeleciałem na filmwebie to chyba zacznę od mechanik, ale sierociniec też obejrzę w tym tygodniu na pewno. Dzięki wielkie za tytuły!
PS. Pewnie oglądałeś Contratiempo, jak wrażenia?
0
To wszystko filmy hiszpańskie?
0
Znacie jakieś ciekawe i trzymające w napięciu hiszpańskie filmy? Obejrzałem CONTRATIEMPO i chcę więcej! Mega film!
5
Były prezydent mojego Słupska:) Naprawdę dobrze wspominam jego rządy, szkoda że już minęły. Mam nadzieję, że zadziała coś ba większą skalę, w naszej Polsce.