Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A z drugiej strony możesz spojrzeć na zespoły w których grają / grali. Jovic gra w czołowym niemieckim klubie a Krzysiek do niedawna biegał w barwach Genoi, czyli klubu walczącego o utrzymanie w Serie A. Mało tego, Genoa miała w poprzednim sezonie najmniej strzelonych goli że wszystkich zespołów włoskiej ekstraklasy. Chyba zgodzisz się, że tam trudniej o bramki niż we Frankfurcie?
0
Okej, statystyki nie podlegają wątpliwości, Krzysiek też ma fenomenalne.
Na kontuzje Kane'a Piątek wpływu nie ma, więc to dość dziwny argument. A nie mogę się zgodzić, że nie ma startu, ponieważ ma bardzo zbliżone statystyki, nie ma między nimi żadnej przepaści.
19
Naprawdę uważasz, że Jovic czy Kane maja lepszy sezon od Krzyśka?
8
A ja bym postawił na Messiego, Dembele i MALCOMA.
6
Na moim brzuchu blizna bo kiedyś prawie zglodnialem, ja jestem w Wadowicach modlę się przed McDonaldem.
0
Chyba jednak nie tak spokojnie, skoro tylko dzięki szczęściu nie stracili bramki.
0
Tacy mocni, że pozwalają Ajaksowi stworzyć sporo groźnych okazji, po których mogły paść bramki, a tylko nieskutecznosc piłkarzy Holandii spowodowała brak tych goli?
1
Zdecydowanie Tomasz Cwiakala. Mój wzór, jeśli chodzi o dziennikarstwo sportowe.
1
Okej, dziękuję wam bardzo :)
0
Opta]
Co to znaczy? Widzę to już w kolejnym komentarzu i kminie o co w tym chodzi. Mógłby ktoś wyjaśnić?
0
Jestem tego samego zdania, aczkolwiek jak ktoś tu już słusznie zauważył i ja to podzielam - Malcom na lewej stronie wygląda dużo gorzej niż na prawej.
0
Od razu.
0
Jakoś na drugą połowę z Valencia a graliśmy bodajże o 18 15... Czyli nie wystarczy, ale mam. Szczęście...
0
Jeśli wykupiłem Eleven na miesiąc 2 lutego to obejrzę jeszcze klasyk, który jest 2 marca czy już mi nie styknie?
2
To aż tak duży problem masz z tym? Ważne, że to robi, że mu się chce i zawsze jest bardzo rzetelny. Przynajmniej robi coś dla dobra tej strony bez dodawania zbędnych komentarzy takich jak Twój :)
0
Mats; Pique, Lenglet, Vermaelen; Semedo, Busi, Rakitić, Arturo; Messi, Suarez, Malcom
Formacja 3-4-3
0
Obczajałem go, ale miałem wrażenie, że trochę nudny film choć pewnie się mylę, bo wielu ludzi go poleca.
0
Okej, zobaczę :)
2
Muszę w takim razie obejrzeć ten film także, wstyd się przyznać pewnie, ale nie oglądałem...
7
Musiał jakiś się czepić, musiał...
0
Luis 32 lata, Iago Aspas 31 lat. Sam odpowiedz sobie na to pytanie.
12
Obejrzałem właśnie "Skazani na Shawshank" i naprawdę - jeden z najlepszych filmów jakie oglądałem.
Tym którzy jeszcze nie mieli okazji go zobaczyć, polecam serdecznie.
0
Malcom jeszcze okej, ale wybacz, Vidala a tym bardziej Busiego tam nie widzę, zbyt mało zwrotny i wolny, a przeciwko nam często grają z kontry.
0
Ciekawe co wtedy z Mousa Wague skoro był przymierzany (pewnie nadal jest) do pierwszego zespołu.
1
Wolałbym mieć u nas tylko i wyłącznie TYPOWYCH PO, Roberto jak dla mnie popełnia zbyt wiele błędów w defensywie, dlatego przesunął bym go do pomocy a szansę dał Wague.
1
Skąd tak naprawdę ta pewność, że Coutinho ma słabą psychikę? :D
0
Busi? Naprawdę?
3
Szkoda, że tak słabe informacje masz zaczerpnięte... Barca z roku na rok generuje coraz większe przychody i jest w dobrej kondycji finansowej za kadencji Bartomeu. Nie martwmy się o finanse kiedy nawet zarząd nie przejmuje się tym. Taka sytuacja oznacza, że jest okej. Josep Maria jest naprawdę dobrym prezydentem.
Długi niemal zawsze były i będą, w teraźniejszych czasach nie ma klubu topowego, który tych długów nie ma.
0
Ściągamy go z myślą o pierwszym zespole czy bardziej poki co Barca B? Jest to prawy obrońca, martwi mnie to, bo Mousa Waague pokazuje, że może zostać już włączony do pierwszego zespołu. Wtedy mamy Nelsona i Mouse na PO czyli dwóch perspektywicznych z czego jeden już ograny zawodników. Gdzie w takim układzie miejsce dla Emersona? No chyba, że ma już mega wysokie umiejętności.
0
Zodowolonym być z faktu, że uciekamy reszcie stawki :)