0

Na LR wchodzi to może przeczyta zaraz. :D

0

Pisząc o tym, zapewne masz na myśli Paulinho.
Czy to nie był dobry ruch jak się potem okazało? Może warto dać działać klubowi, skoro póki co nasza sytuacja zarówno ekonomiczna jak i sportowa jest na bardzo wysokim poziomie.

1

Stuani, szkoda....

1

Akurat jak na zamiennika to Morata jest ciekawą opcją, młody i może jeszcze się bardzo rozwinąć. Oczywiście za rozsądną cenę.

0

Nie możesz tego porównywać, ponieważ taki Dembele w czasie gdy placilismy za niego te 140 baniek był już TOPOWYM skrzydłowym. To samo Frankie de Jong, w Ajaxie pokazuje klasę a 70 mln to za takiego gracza to nie duzo.

Tymczasem Vinicius w Europie nie jest znany, błyszczal w Brazylii ale wiadomo jak bardzo różni się poziom tamtejszej piłki od europejskiego.

0

Jeśli liczy się dla Ciebie wygląda i moc, to ja polecam BMW e60, tylko może być ciężko znaleźć ją za 15 k choć nie jest to niemożliwe, sam widziałem już parę takich. Ich ceny to tak średnio koło 17 k.

1

A jak się gra Panie dafik85? :D

0

Mimo wszystko ko za takie pieniądze nie chciał bym go u nas.

0

Jak gra Coutinho i ogólnie jak gra Barca? Nie mam niestety możliwości obejrzenia tego meczu...
Możecie coś wspomnieć jeszcze o Cucurelli.

0

Taki gracz jak Coutinho prędzej czy później formę odzyska. Trzeba czekać. Może następny trener poukładać to tak, że obaj w.w przez ciebie znajdą się w pierwszym składzie.

0

Wypisywanie wszystkich tytułów trochę by mi zajęło, a przypomnienie sobie wszystkich jeszcze więcej, więc musisz mi zaufać.

10

Nie no, tylko nie piszcie już o sprzedaży Coutinho... Przecież to takie bzdury...

0

Właściwe co można powiedzieć, prowadzicie, kontrolujecie grę i nagle dostajecie dwie bramki i przegrywacie pierwszą ligę...
No zgadza się, jesteśmy dziadami :D

Najlepszy polski wywiad pomeczowy! :D

0

Sporo.
Nie wiem czy zauważyłeś, ale napisałem, że będzie co najwyżej JEDNYM z najlepszych a nie najlepszym.
Oprócz tego dodam, iż to MOJA opinia.

15

Zdecydowanie Griezmann.

0

Underdog - polecam wszystkim którzy nie mieli jeszcze okazji go obejrzeć.
Moim zdaniem będzie jednym z najlepszych polskich filmów.

0

A dlaczego nie?

0

Jaki program antywirusowy darmowy polecacie? Na komputer.

4

Świeży cytacik z książki Leo dla Was:)

"Jorge Messi i Charly Rexach w końcu się poznali. Spotkali się przypadkiem w 2011 roku, podczas finału Ligi Mistrzów na Wembley. Stadion nie jest mały, ale tak się jakoś złożyło, że Rexach zasiadł na trybunach tuż obok Jorge. "Czasem czuję zażenowanie, gdy różni ludzie gratulują mi z powodu odkrycia Leo. Jakoś szczególnie mnie to nie irytuje, ale myślę sobie:" Kurwa mać, tyle lat gry w piłkę, a zostanę zapamiętany jako odkrywca Messiego." A przecież wielokrotnie powtarzałem, że Leo odkrył się sam. To samo powiedziałem jego ojcu. Jorge się śmiał, słuchając, jak Charly powtarza słowa: "Cóż za odwaga ze strony chłopca i z pańskiej strony, ale szczególnie ze strony chłopca!"
"Co za cojones (jaja), jak ja to mówię. Messi sam zapracował na swój sukces i zawdzięcza go samemu sobie" - podkreśla Rexach. "

0


Federico Vairo był facetem który prowadził testy w drużynie River Plate.
W tamtym czasie na owe testy pojechał Leo (podobno tylko po to, by wywrzeć presję na Newell's, które miało pokryć koszty leczenia Leo, czyli 900 peso miesięcznie (ojciec Leo zarabiał 1600 peso).

"Federico Vairo: Naciskałem (na szefów drużyny juniorów), ale usłyszałem, że w klubie było na testach tak wielu chłopców, iż utrata tego jednego niewiele zmienia. Powiedziałem im, że ten jest inny, ale nikt nie chciał mnie słuchać. Sądzę, że cały ten problem wynikał z tego, że grupa byłych zawodników River miała udziały w klubie Renato Cesarini, w związku z czym brali sporo chłopaków stamtąd, a z Newell's mniej. Wydaje mi się, że to dlatego Messi nie został w River. "

Trzeba przyznać, że River zrobiło wtedy niezły interes. :D

0

Absolutnie nie, ale moim zdaniem też, dzięki Ivanowi udało nam się zdobyć bardzo dużo pkt w tym sezonie i wygrać ważne mecze jak ten z Interem u siebie czy nawet Realem. W układance Ernesto jest niezbędny,zreszta nie tylko Ernesto bo i Luis Enrique praktycznie cały czas na niego stawiał. Skoro u oby był niezbędny to chyba znaczy, ze daje tej drużynie baaardzo dużo.
Masz racje, mogłem wspomnieć nie tylko o tryplecie.

12

Gdyby nie Rakitić to nie mielibyśmy trypletu w 2015 roku. Szkoda, że jest taki niedoceniany przez wielu.

1

Weź zmień ten avatar. Proszę.

2

Dobra gra z naszej strony, dużo kombinacji i efektownych akcji.
Dla postronnych kibiców to świetny mecz.
Trochę szkoda, że nie udało się strzelić 3 bramki, bo sytuację były, aczkolwiek z niecierpliwością czekam na drugą połowę. Czekam też na Malcoma, chociaz w 70 minucie.
Vamos!

0

Mecz z niebezpiecznym i przede wszystkim świetnym w obronie rywalem to nie czas na dawanie minut po to aby dany gracz odzyskał formę.
Po to jest właśnie PK.

0

A z Pomorza :D

2

To może Stefan Kiessling był? ;)

2

Ja w kwietniu! Też o mnie zapomniałeś!! :P

2

Zależy do czego potrzebujesz. Jeśli do przeglądania neta tylko to za 1300 ci w zupełności powinien starczyć. Ja w tym celu właśnie miesiąc temu kupiłem Lenovo. Jestem zadowolony.

0

Szkoda, że tylko po tytule.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?