Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tylko ze taki klub jak my, gra baaardzo dużo meczów w sezonie na trzech frontach i dobrzy zmiennicy, a do takich moim zdaniem należy Rafa są bezcenni.
Busi, Rakitić, Arthur, Vidal, Aleńa, Rafinha i nawet Coutinho. To nie jest dużo zawodników na tyle meczów w sezonie.
0
Jako że nie znam się na komputerach, to czy mógłby mi ktoś polecić jakiś lapotop do 1500 zł? Chodzi mi o laptopa, który służyłby tylko i wyłącznie do przeglądania czegoś w internecie i to też nie dużo. Polecił by ktoś coś fajnego?
3
Co ty masz do Rafinhi? Przynajmniej wnosi coś do gry, a nie jak Denis,ktory kiedy dostaje szansę to ucieka od gry i jest niewidoczny. Jako zamiennik jest bardzo dobry, to Denis i Samper powinni odejść jeśli mamy za dużo pomocników...
0
Dzięki.
Kurde, ten Rafa, jestem jego mega fanem, niech w końcu odpali bo musi zostać u nas!
1
Z racji tego, iż nie mogłem oglądać meczu to mógłby ktoś mi napisać jak zagrał Arthur, Rafinha, Lenglet?
0
To będzie pierwsze El Clasico od paru ładnych lat, którego niestety nie obejrzę...
Wie ktoś może gdzie mógłbym obejrzeć powtórke całego meczu w internecie?
0
Kurs na Rome jest bardzo wysoki, ja bym postawił.
0
Poleca ktoś jakieś fajne filmy takie żeby były na CDA? Coś w stylu dramat, sensacyjne, ogólnie żeby coś się działo
0
Nie mam niestety, z kumplem chce obejrzeć z neta na rzutniku.
0
Gdzie mogę obejrzeć Skazany na Shawshank? Na CDA jest tylko dla Premium...
0
Nie mial gdzie rzucać, w tym problem. Podać tylko po to żeby podać do przodu mija się z celem. Inter broni się głęboko dlatego ciężko o takowe podanie.
1
Cou.
0
W końcu przyjemnie się na to patrzy. Rafa, Arthur, ogólnie wszyscy na plus, brawo!
0
Uff.......
13
Cały czas to samo gadanie z jego strony. Za rządów Bartomeu bywało różnie, ale od jakiegoś już czasu jest bardzo stabilna i dobra sytuacja zarówno ekonomiczna jak i sportowa klubu. Przychody z roku na rok rosną, zblizamy się już do tego obiecanego miliarda, tak jak zapowiadano, wreszcie zaczęliśmy zarabiać na transferach z klubu a za rok rusza budowa nowego Camp Nou. Dodatkowo, inne sekcje sportowe Barcy również prezentują się bardzo dobrze... Jest wiele pozytywów od Bartomeu, tak więc jestem bardzo zadowolony ze mamy takiego prezydenta.
Benedito, chłop przegrał a teraz próbuje na siłę robić z tego zarządu grupę słabych i niekompetentnych ludzi... To żałosne.
0
Kolega z kadry województwa właśnie niedawno strzelił bramkę Śląskowi...
0
Zastanawiałem się czy wymieniac Luisa. Masz rację, chyba jednak nie miał takich możliwości jak ma teraz Ernesto
0
Akurat to że gramy u siebie nie musi być atutem :D
12
Chciałbym się odnieść do sprawy wychowanków w naszym klubie.
Puig ma już 18 lat, jego rówieśnik Phil Foden już ma za sobą parę występów w PL, a oprócz tego mecz z CHELSEA (!) na początku sezonu w Comunity Shield. Nie sądzę żeby Puig miał mniejszy talent czy umiejętności niż Anglik. Naprawdę nie mogłby dostać tych 5 czy 10 minut w paru meczach na Camp Nou z rywalami typu Rayo?
Nie wspominając już o Aleni bo to jest tragedia żeby nie dawać szans 20 już latkowi. Wiem że kontuzja, ale jest już prawie miesiąc po a nawet powoływan nie otrzymuje..
W ich wieku, w innych klubach grają już wspomniany Foden, Sancho, Ampadu, De Ligt o Mbappe już nic nie mówiąc...
Szczerze mówiąc na ich miejscu wybrałbym takie City czy Chelsea albo nawet Arsenal czyli kluby które nie boją się postawić na młodych.
Nie wiem czy to wina trenera, czy osób wyżej postawionych... Enrique też raczej nie stawial zbyt chętnie na młodych. Tak naprawdę ostatnim takim trenerem był Pep, no na upartego Tito.
To samo tyczy się Mirandy czy Oriola Busquetsa
Żebyśmy później nie płakali jak zaczną odchodzić... Ja ich na pewno zrozumiem.
0
Jeden.......
0
Będzie mozna gdzieś obejrzeć te walkę Khabiba?
0
Dzięki
0
Ma ktoś statystyki Arthura z wczoraj ?
0
Taką Barcelonę chciałbym widzieć w każdym meczu, jeszcze tylko poprawić grę w defensywie. Odpowiednia intensywność i dużo tiki taki.
0
To już nie można pochwalić? Gra świetnie więc trzeba chwalić i oby tak dalej
0
Mógłby ktoś linkiem poratować ? Przepraszam ze pytam xd
0
Ty oglądasz ten mecz? Jesli tak to gdzie?
0
No przydałaby się, bardzo perspektywiczny, a mając na uwadze formę i wiek Pique mógłby okazać się jego następca na lata.
0
ter Stegen; Semedo, Pique, Lenglet, Alba; Busquets, Vidal, Arthur; Coutinho, Leo, Suarez.
Pora w końcu dać porządna szanse Arthurowi i Vidalowi. Skoro Rakitić bez formy to bez dwóch zdań na ławkę ! To samo z Pique, tylko kto za niego wtedy?... Chciałbym takie coś, ale Valverde pośle do boju Once de Gala.
4
Jest jakaś szansa na to? Mega się oglądało tych gladiatorow (Bielecki, Jureccy, Lijewski, Szmal...). Gra ktoś jeszcze z nich w kadrze?