1

Może Costa lub Antek ale patrząc na to jak defensywie gra Atletico to raczej nie mają na to szans.

0

Chyba nie można dzielić na to kto jest 2 czy 3 najważniejszym. Dla mnie Rakitic jest tak samo ważny i wnosi tyle samo do drużyny co właśnie Umtiti, Busi czy Luis z Coutinho.

2

Ogarnął się trochę? Stary, Ivan jest naszym KLUCZOWYM zawodnikiem, od którego zależy nasza gra. Ma podobny wpływ na grę jak Busi, dodatkowo zawsze jest solidny, a ostatnio stał się jednym z lepszych pomocników na świecie. Żaden inny Pogba nie zagwarantuje ci tego co w tym momencie daje nam Rakitic.

0

No tez słyszałem same pozytywne opinie o tej marce.
A powiedz, od kiedy mniej więcej zaczął się zacinać ?

1

Żartuje, to chyba logiczne :D
Nie sprzedamy już, bo kontrakt się mu kończy w czerwcu.

0

Co sądzicie o telefonie Huawei y6?

0

Czyli uważasz tak jak ja, a napisałeś, ze jest bez formy. Wybacz, ale to nie jest prawda.

0

Złapie trochę pewności siebie i wróci. Idealnym zmiennikiem byłby Semedo dla niego.

5

Dlaczego piszesz, ze Suarez jest bez formy? Bo zagrał jeden słaby mecz z Sewilla? Jeśli tak to słabe uzasadnienie. Ja uważam, ze jest w niezłej dyspozycji, są jeszcze rezerwy, ale one przyjdą kiedy sezon się rozkręci. Udowodnił w meczu z Alaves, ze to nadal ten sam Luis.
Śmieszy mnie to ze piszecie ze jest bez formy...

1

Miejmy nadzieje, ze już taki "impulsywny" nie będzie :D

4

Jaki jesteś poza boiskiem? -spokojny. :D
Ta odpowiedz to....kłamstwo :D

0

Korzystając z okazji, oglądam serial na fili.cc i nieraz odcinek się ścina. I teraz pytanie, czy to wina internetu mojego czy jakieś przesilenie/ cos w tym stylu na fili ?

0

Co jest?

0

Messi wiadomo, ale Suarez dzisiaj ŚWIETNY mecz.

0

Standardowo: proszę o link do transmisji z pl komentarzem jeśli można. :D

0

Ja to się zdziwiłem wczoraj wynikiem Betisu...

0

;)

0

Wiesz, jest na szpicy ale tez często w ataku pozycyjnym schodzi na lewe skrzydło.

0

To chyba kwietnia tego, ze ciężko sobie wyobrazić te dwójkę w innych barwach niż Realu i Barcy.

5

Oglądam początek meczu Juve i patrząc na gre Cristiano zauważyłem, ze nie ma on już tego czegoś przy próbie minięcia zawodnika, nie zyskuje przewagi na pierwszych metrach i nie jest mu łatwo przez to okiwać rywala.
Od razu zaznaczę, ze nie pisze tego by mu "dogryźć" bo bardzo go szanuje i podziwiam. Jest kapitalnym piłkarzem.
To tez tylko moja opinia, wiec nie musicie się z nią zgodzić.

0

Jeśli uraziłem Pańską osobę bądź wpłynąłem w sposób negatywny na zdrowie moim komentarzem to bardzo Pana przepraszam. Postaram się, by w przyszłości nie było takowych sytuacji.

5

Mats; Semedo, Pique, Umtiti, Alba; Busi, Rakitic; Dembele, Messi, Coutinho; Suarez w systemie 4-2-3-1. Tak bym to dzis widział

0

W 18 tez razi xd

10

Borek doszedł

0

Ale ten Twój ulubiony kurwiak już jest niezły. Dziena świrze:D

0

Jeśli słuchasz tej "Rzabki" to ci współczuje. ;(

4

Kto poda tytuł jakiegos dobrego kawałka ?
Mi ostatnio przypadł do gustu Sarius - Wiking. Koz4k!

0

Oki, dzięki za info ;)

0

Pierwszy miesiąc na Natflix jest darmowy ?

1

Ależ forma młodych!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?