0

Za garaże

0

No jak kolega, to raczej dobrych nie będzie :D

0

To chodź zobaczymy

:D

0

Ja, jestem największym z was

0

Mała, boisz się burzy?
Bo umiem mocno wygrzmocic.

Hahaha :D

0

Nie, Rafinha Alcantara. W Barcelonie przynajmniej Rafinha XD nie gra.

0

Dokładnie. Zawsze łatwiej napisać te beznadziejne "XD" niż uzasadnić swoje (oburzenie?)

11

A ja nie prawie, lecz w tym samym. Nie daje niestety powodów to innej opinii. Co sezon to samo gadanie tak jak wyżej napisałem.

7

Ale, że nie dostał żadnego telefonu od Luisa Enrique to dziwne... :D
PS. Co sezon to samo gadanie, lubię go, chciałbym, żeby grał na miarę oczekiwań ale tak się nie stanie. Za wysokie progi, w jego miejsce jest Rafinha, to on powienien dostać prawdziwa szanse.

0

Da się pościnać filmik na iPhone 5? Próbowałem ale nie mogę do tego dojść.

Albo może przez komputer jakoś ?

2

Ja czekam na Abela, Cucurelle i Puig

1

Moje typy na mistrzów w przyszłym sezonie:

La Liga - Barcelona
Serie A - Napoli
Bundesliga - Bayern
Premier League - Liverpool
Ligue 1 - PSG
Ekstraklasa - Legia

4

Tak, dokładnie, Leo w nike :)

0

Okej, dziękuje.

0

Słowa Dybali o tym, ze Ronaldo przyszedł pokazać Leo jak się gra z nim i z Higuainem to fejk czy prawda ?

0

Kurde panowie, tyle to wiem. Nie pytałbym was o to jeśli miałbym dostęp do komputera :/

0

Itunes na telefonie?

0

Jak mogę pobrać muzykę bezpośrednio na iPhone?

1

Jest jakaś opcja żeby pobrać muzykę bezpośrednio na iPhone?

0

Nie, nie zawsze a kiedy losowanie to nie wiem. Chyba jakoś 25 lipiec.

2

Każdy o tym wie, ale co my możemy?

0

Gdzie kupujecie buty? Chodzi mi o stronę internetową?

0

No to teraz nie wiem. Czemu siedzieć ?

0

A to przepraszam, nie wiedziałem. Wychodzi na to, ze mam ten sam problem....

0

Mogę sprzedać fife 17 (ps4) kiedy już w nią grałem ?

0

Wykupuj sobie pakiet miesięczny w Eleven. Kosztuje tylko 16 zł a warto. Ja polecam.

1

Trzeba wracać do korzeni, a jest z kim.

0

Tak, to jest sprawa jasna. Napisałem skład taki, jaki zobaczyłem.
Z Semedo, ter Stegenem, Umtitim, Roberto wyglądałby inaczej.

0

O właśnie, zapomniałem o nim!

1

Ostatnio widziałem nasz skład na (przyszłość?) Co o nim sądzicie? .

Iñaki Peña; Mateu Morey, Yerry Mina, Clement Lenglet, Juan Miranda; Oriol Busquets, Arthur, Riqui Puig; Carles Aleña, Ousmane Dembele, Abel Ruiz.

Pewnie jeszcze graliby Umtiti bo stary nie jest, Semedo podobnie, Roberto, zdolny Cucurella, czy przede wszystkim ter Stegen,

Moim zdaniem nie wyglada najgorzej + jeszcze jakieś transfery (nie dużo) graczy ze światowego topu i można grać. Z WYCHOWANKAMI w dużej mierze. Pewnie różnie się to potoczy ale oby cos z tego było, zapraszam do dyskusji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?