Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za garaże
0
No jak kolega, to raczej dobrych nie będzie :D
0
To chodź zobaczymy
:D
0
Ja, jestem największym z was
0
Mała, boisz się burzy?
Bo umiem mocno wygrzmocic.
Hahaha :D
0
Nie, Rafinha Alcantara. W Barcelonie przynajmniej Rafinha XD nie gra.
0
Dokładnie. Zawsze łatwiej napisać te beznadziejne "XD" niż uzasadnić swoje (oburzenie?)
11
A ja nie prawie, lecz w tym samym. Nie daje niestety powodów to innej opinii. Co sezon to samo gadanie tak jak wyżej napisałem.
7
Ale, że nie dostał żadnego telefonu od Luisa Enrique to dziwne... :D
PS. Co sezon to samo gadanie, lubię go, chciałbym, żeby grał na miarę oczekiwań ale tak się nie stanie. Za wysokie progi, w jego miejsce jest Rafinha, to on powienien dostać prawdziwa szanse.
0
Da się pościnać filmik na iPhone 5? Próbowałem ale nie mogę do tego dojść.
Albo może przez komputer jakoś ?
2
Ja czekam na Abela, Cucurelle i Puig
1
Moje typy na mistrzów w przyszłym sezonie:
La Liga - Barcelona
Serie A - Napoli
Bundesliga - Bayern
Premier League - Liverpool
Ligue 1 - PSG
Ekstraklasa - Legia
4
Tak, dokładnie, Leo w nike :)
0
Okej, dziękuje.
0
Słowa Dybali o tym, ze Ronaldo przyszedł pokazać Leo jak się gra z nim i z Higuainem to fejk czy prawda ?
0
Kurde panowie, tyle to wiem. Nie pytałbym was o to jeśli miałbym dostęp do komputera :/
0
Itunes na telefonie?
0
Jak mogę pobrać muzykę bezpośrednio na iPhone?
1
Jest jakaś opcja żeby pobrać muzykę bezpośrednio na iPhone?
0
Nie, nie zawsze a kiedy losowanie to nie wiem. Chyba jakoś 25 lipiec.
2
Każdy o tym wie, ale co my możemy?
0
Gdzie kupujecie buty? Chodzi mi o stronę internetową?
0
No to teraz nie wiem. Czemu siedzieć ?
0
A to przepraszam, nie wiedziałem. Wychodzi na to, ze mam ten sam problem....
0
Mogę sprzedać fife 17 (ps4) kiedy już w nią grałem ?
0
Wykupuj sobie pakiet miesięczny w Eleven. Kosztuje tylko 16 zł a warto. Ja polecam.
1
Trzeba wracać do korzeni, a jest z kim.
0
Tak, to jest sprawa jasna. Napisałem skład taki, jaki zobaczyłem.
Z Semedo, ter Stegenem, Umtitim, Roberto wyglądałby inaczej.
0
O właśnie, zapomniałem o nim!
1
Ostatnio widziałem nasz skład na (przyszłość?) Co o nim sądzicie? .
Iñaki Peña; Mateu Morey, Yerry Mina, Clement Lenglet, Juan Miranda; Oriol Busquets, Arthur, Riqui Puig; Carles Aleña, Ousmane Dembele, Abel Ruiz.
Pewnie jeszcze graliby Umtiti bo stary nie jest, Semedo podobnie, Roberto, zdolny Cucurella, czy przede wszystkim ter Stegen,
Moim zdaniem nie wyglada najgorzej + jeszcze jakieś transfery (nie dużo) graczy ze światowego topu i można grać. Z WYCHOWANKAMI w dużej mierze. Pewnie różnie się to potoczy ale oby cos z tego było, zapraszam do dyskusji.