0

Jak tam? Griezmann już oficjalnie u nas ? :D wczoraj miał cos mówić, tak czekaliście :D

4

Michał Materla - charakterny, waleczny, odważny polski WOJOWNIK.

0

Czemu? (Pytam bo narazie niezbyt mocny jestem z angielskiego)

0

Dałby ktoś rade podesłać mi dobrego linka do transmisji KSW ?
@samueleto liczę na Ciebie ;)

0

Chciałem tylko poznać zdanie ludzi.

0

Wiem, dla tego poruszam ten temat :D

0

Raper.

3

Zdecydowanie opcja numer 2

1

Który raper według was aktualnie jest najlepszy w Polsce?

4

Powodzenia Abi !

0

Dajmy mu szansę! Fajnie, że Barcelona stawia na "swoich", jednakże również się boje jak to będzie wyglądać. Powtórzę, dajmy mu szanse!

3

Taaa, wogole lepiej żebyśmy nie awansowali nie ?
Zamiast się cieszyć, ze mamy konkurencyjny zespół i dobrze wyglądający to tylko narzekanie, narzekanie i te wróżenie, ze nie wyjdziemy z grupy...typowe dla takich "polaczkow"...
Moze wolicie czasy Smudy i Fornalika?

0

Na Euro zagraliśmy bardzo dobrze, eliminacje były tez okej. Dlaczego wielu tak sceptycznie podchodzi do naszej kadry w kontekście mundialu ?

1

Jeśli Zidane nic wcześniej Perezowi nie wspomniał o zamiarze opuszczenia zespołu to trochę słabo z jego strony, bo mało czasu teraz na znalezienie szkoleniowca.

0

A 2014 ?

0

Jesteś pewny, ze z graczami którzy spadli z Segunda, nawet wspartymi kilkoma zawodnikami pierwszego sklasu, zajęlibyśmy 2,3 miejsce w La Liga?
Wiesz, ja tez jestem za tym, byśmy wrócili do stawiania na wychowanków. Myśle, ze w następnym sezonie Aleńa, Oriol B., Cucurella. Oni powinni dostawać sporo szans.

0

Słabszy rok w takim klubie jak Barcelona może przynieść ogromne straty finansowe, na które nie możemy sobie pozwolić.

2

Nie wiem tez co robi tutaj Leo, z cała sympatia do niego.

0

Chiellini chyba z przyzwyczajenia na tej liście już... :D

1

Najwieksza beka to z Lucasem. Chłopak grał w podstawie prawie cale eliminacje, był chwalony a na turniej nie został nawet powołany. Oj będzie Deschamps paru decyzji żałował po mundialu, Francja odpadnie dosyć szybko i tak samo szybko poleci Didier w miejsce którego przybędzie Arsene Wenger. Róbcie screeny.

0

No ciekawe czy byś chciał kosztem porażek...ciekawe.

0

Jest taka opcja, żeby wykupić kanały Polsatu na mundial tylko? Czyli około 1 miesiąc? Mniej więcej tak jak to się robi w eleven.

0

6 czystych kont w tej edycji LM a ty piszesz, ze z tyłek kadetta...
Nazwiska nie grają, tylko piłkarze

0

Dziwnie, bardzo dziwnie. Już tęsknie kapitanie....

0

Ja jeszcze nie oglądałem, kiedyś was zapytam. Szykujcie się :D

0

W końcu...

0

Dokładnie! Jeszcze wieeeele lat pogra na swoim poziomie!

1

Dla Leo nie ma ograniczeń, wiec typowanie ile jeszcze nagród zdobędzie jest chyba niezbyt mądre ;)

4

A Florek konferencje zaje***ał Casillasowi. :D

0

W końcu Mina wypadnie najlepiej z naszych ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?