Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak tam? Griezmann już oficjalnie u nas ? :D wczoraj miał cos mówić, tak czekaliście :D
4
Michał Materla - charakterny, waleczny, odważny polski WOJOWNIK.
0
Czemu? (Pytam bo narazie niezbyt mocny jestem z angielskiego)
0
Dałby ktoś rade podesłać mi dobrego linka do transmisji KSW ?
@samueleto liczę na Ciebie ;)
0
Chciałem tylko poznać zdanie ludzi.
0
Wiem, dla tego poruszam ten temat :D
0
Raper.
3
Zdecydowanie opcja numer 2
1
Który raper według was aktualnie jest najlepszy w Polsce?
4
Powodzenia Abi !
0
Dajmy mu szansę! Fajnie, że Barcelona stawia na "swoich", jednakże również się boje jak to będzie wyglądać. Powtórzę, dajmy mu szanse!
3
Taaa, wogole lepiej żebyśmy nie awansowali nie ?
Zamiast się cieszyć, ze mamy konkurencyjny zespół i dobrze wyglądający to tylko narzekanie, narzekanie i te wróżenie, ze nie wyjdziemy z grupy...typowe dla takich "polaczkow"...
Moze wolicie czasy Smudy i Fornalika?
0
Na Euro zagraliśmy bardzo dobrze, eliminacje były tez okej. Dlaczego wielu tak sceptycznie podchodzi do naszej kadry w kontekście mundialu ?
1
Jeśli Zidane nic wcześniej Perezowi nie wspomniał o zamiarze opuszczenia zespołu to trochę słabo z jego strony, bo mało czasu teraz na znalezienie szkoleniowca.
0
A 2014 ?
0
Jesteś pewny, ze z graczami którzy spadli z Segunda, nawet wspartymi kilkoma zawodnikami pierwszego sklasu, zajęlibyśmy 2,3 miejsce w La Liga?
Wiesz, ja tez jestem za tym, byśmy wrócili do stawiania na wychowanków. Myśle, ze w następnym sezonie Aleńa, Oriol B., Cucurella. Oni powinni dostawać sporo szans.
0
Słabszy rok w takim klubie jak Barcelona może przynieść ogromne straty finansowe, na które nie możemy sobie pozwolić.
2
Nie wiem tez co robi tutaj Leo, z cała sympatia do niego.
0
Chiellini chyba z przyzwyczajenia na tej liście już... :D
1
Najwieksza beka to z Lucasem. Chłopak grał w podstawie prawie cale eliminacje, był chwalony a na turniej nie został nawet powołany. Oj będzie Deschamps paru decyzji żałował po mundialu, Francja odpadnie dosyć szybko i tak samo szybko poleci Didier w miejsce którego przybędzie Arsene Wenger. Róbcie screeny.
0
No ciekawe czy byś chciał kosztem porażek...ciekawe.
0
Jest taka opcja, żeby wykupić kanały Polsatu na mundial tylko? Czyli około 1 miesiąc? Mniej więcej tak jak to się robi w eleven.
0
6 czystych kont w tej edycji LM a ty piszesz, ze z tyłek kadetta...
Nazwiska nie grają, tylko piłkarze
0
Dziwnie, bardzo dziwnie. Już tęsknie kapitanie....
0
Ja jeszcze nie oglądałem, kiedyś was zapytam. Szykujcie się :D
0
W końcu...
0
Dokładnie! Jeszcze wieeeele lat pogra na swoim poziomie!
1
Dla Leo nie ma ograniczeń, wiec typowanie ile jeszcze nagród zdobędzie jest chyba niezbyt mądre ;)
4
A Florek konferencje zaje***ał Casillasowi. :D
0
W końcu Mina wypadnie najlepiej z naszych ;D