Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawaj Marsylię! Kursik 5,30 a może byc rożnie. Wierze w nich, postawiłem :D
0
2-1
0-2.
0
Skąd wiesz ?
0
Słabo ci wyszło bo żadnych poleceń nie masz :(
0
Betis wygra z Getafe ? Mam ich na kuponie, boje sie tego meczu trochę.
0
Spójrzcie jaki to jest głupi tok rozumowania. Dajmy na to, że młody chlopak z np. RPA gra FENOMENALNIE w piłkę, zapowiada się przed nim wielka kariera itd. I czy on już z góry jest skazany na to, że nie będzie najlepszy w historii, ponieważ koledzy z jego reprezentacji nie dorównują nawet w połowie do jego poziomu? No co najmniej głupie jest takie myślenie.
0
Tez mnie to irytuje, ZA KAŻDYM razem wraca truchtem!
2
To ze jesteś rozpieszczona wynikami Barcy, i grą (pewnie jeszcze teamu Luisa Enrique z sezonu 2014/15 lub Pepa). Teraz Barcelona gra bardziej zachowawczo, skupia się tez na tym żeby nie stracić gola. Wyniki są i magia niekiedy tez jest ale na końcu zawsze liczy się wynik i nie wytykaj tych remisów bo narazie gramy dalej na wszystkich frontach, w lidze jesteśmy nie pokonani i tak dalej mógłbym wymieniać. Wygraliśmy z Realem, Juventusem, Chelsea, Atletico a ty nadal mówisz o tym, ze trafimy na mocniejszych i nas zjedzą... trochę żałosne, nie uważasz ? Co maja powiedzieć kibice Realu, który jest wiecznie w tyle za Barcelona w lidze?
0
Co się dzieje z nasza obrona dzisiaj ?...
Dobra, Vamos jeszcze cała połowa!
0
Spokojnie, napisz za 45 minut jeśli Roberto nie zejdzie ;)
0
Trzeba przyznać ze jesteśmy słabsi narazie. Ale magia Barcy EV, druga połowa ;)
0
Możliwe, aczkolwiek w moim przekonaniu takie cos jeszcze bardziej by go "ulepszylo" ;)
0
Narzekali, oczywiście ;) tak jak na każdego zawodnika po słabszym meczu ;)
1
Wiesz jak to jest, przegrywamy wiec trzeba pisać. Nie ma co zwracać uwagi na takie komentarze.
0
Tez nad tym ubolewam, Cou potrafi przypierdzielic z dystansu. Luis powinien odstąpić.
0
Nie przesadzaj już, gorszy dzień Roberto i od razu gadanie jakby grał padało cały czas. Jestem pewnien, ze druga połowa w jego wykonaniu będzie duuuuzo lepsza.
5
Brakuje mi u Marca ter Stegena takiego charakteru polegającego na opierdzieleniu porządnie obrońców po takim "kryciu" np jakie miało miejsce teraz. Valdes to miał, pamiętacie pewnie.
Co do gola to moim zdaniem zawinił Umtiti, nie zaasekurował wychodzącego Gerarda, Alba przesunął ładnie a on został na miejscu, choć Paulinho tez bez winy nie jest.
Potrzebny Leo, chyba za Inieste
5
Ja bym powiedział ze od Leo i BUSQUETSA.
0
Wykupiłem pakiet w Eleven, ale jak oglądam to się zacina... Może tak byc? Tez tak macie może ?
0
Czym się różnią Nemezisy profy od połówek ?
0
Jaka jest różnica pomiędzy Adidas Nemezis profy a połówki ?
2
Cholernie inteligenty facet! Brawo Gerard.
1
Dokładnie, do tego zna kawał polskiej historii. Chciałbym go złączyć na mundialu w pierwszym składzie obok Glika.
0
ter Stegen; Roberto, Pique, Umtiti, Alba; Rakitić, Paulinho; Coutinho, Leo, Demebele, Luis Suarez
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Mam tylko nadzieje, ze nie zapłacą mu takiej pensji jak Luisowi czy Andrsowi...
0
Niestety, to co DLA CIEBIE to mnie mało obchodzi.
2
To samo mówiłeś o Portugalii na ME w 2016? Zapewne tak. W futbolu nic nie jest niemożliwe a dopóki taka szansa istnieje to będę wierzył i kibicował SWOJEMU krajowi aby wygrał ten turniej.
11
Próbujesz zabłysnąć ? Umiejetność czytania ze zrozumieniem jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna. Niestety, wielu ludzi (na czele z Tobą) jeszcze tego nie opanowało :( .
W moim komentarzu wyraziłem nadzieję, to nie było stwierdzenie. Zorientuj się ile kosztują korepetycje z j.polskiego. Może jeszcze nie wszystko stracone ? Można nadrobić zaległości.
2
Jeśli to prawda ze chce zarabiać tyle ile Andres (legenda tego klubu) i Suarez (jeden z najlepszych strzelców Barcy i na świecie) to trzeba mu podziękować. Skoro liczy na kase to United jest klubem dla niego idealnym.