Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Gratuluje kolego! Miłego oglądania meczu i oczywiście wielkiego zwycięstwa naszej Dumy Katalonii ! ;)
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
Marcin Komorowski (13 krotny reprezentant Polski i strzelec 1 gola) kończy karierę, Powodem ciągnąca się za nim już od ponad 2 lat kontuzja ścięgna Achillesa.
Szkoda :/
0
Ja także ;D.
0
Kurde, faktycznie. Wypadło mi to z głowy kompletnie, Sorki nie było pytania :)
0
W przypadku porażki, uzna się to ze Barcelona przegrała pierwszy raz w tym sezonie ?
2
Ja polecam wam program Instaling, idealny do przyswojenia słówek w szybkim czasie. Ważne żeby robić go regularnie, wtedy naprawdę szybko słówka będziecie znać. :)
0
Mógłbym gdzieś w necie obejrzeć powtórkę meczu całego ? Oczywiście meczu Barca Vs Atleti
0
Okej dziękuje ;)
0
Na 9, chociaż zdażało się na skrzydełku tez ;)
0
Okej, a chociaż grę Coutinho i Leo mi opiszesz? ;)
2
Gdzie mogę obejrzeć obszerny skrót meczu ? Najlepiej z polskim komentarzem ale niekoniecznie
0
Mógłby mi ktoś w skrócie opisać jak wyglądała dzisiaj nasza gra? Dominowaliśmy ? I jak indywidualnie wyglądali poszczególni zawodnicy Barcelony :)
0
Z juniorami Pogonii, dokładnie u17
0
Ale ja chce grać, żałuje ze tylko w tym samym czasie co Barca :(
3
Mecz gram z Pogonią Szczecin.
1
BarcaInfo widze ma konkurencje :D
Ciekawe który z was dzisiaj pierwszy poda składy;D
2
Nie mogę przeboleć, ze nie obejrzę dzis meczu mojej kochanej Barcy...i to tak ważnego meczu...
zazdroszczę tym którzy będą oglądać ;D
0
Ja mam gorzej, o 17 ja gram mecz :D
0
Ma ktoś link do gali? Jeśli można to podeslijcie ;)
1
XD.
0
Poproszę o link do meczu Realu jeśli można :)
0
Co się dzieje z meczosami? Nic nie działa...
5
Myslisz ze się tym przejmuje? ;D wazę ze hajsik się zgadza :D
0
Chyba przez stronę, ale nie wiem.
0
Jak wykupie pakiet miesięczny (15 zł) Eleven na telefon to będzie mi działało dobrze wszystko ? Nie zacina itp?
1
Tak, błąd sędziego.
1
Agent Tomek już zbadał ile lat w serwisie :D
0
W takim wypadku nie było by go teraz u nas, bo szefom BVB nie idzie sprzedawanie po ludzku dobrych graczy. Wolą zmuszać ich do zostania...
0
A co miał pokazać będac w szpitalu przez 4 miesiące ? Następne 1 miesiąc leczył kolejna kontuzje.
Ja jestem zdania ze odpali to on w następnym sezonie, po przepracowaniu całego okresu przygotowawczego z druzna, który jest niezbędny do dobrego sezonu.