7

Gratuluje kolego! Miłego oglądania meczu i oczywiście wielkiego zwycięstwa naszej Dumy Katalonii ! ;)

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

Marcin Komorowski (13 krotny reprezentant Polski i strzelec 1 gola) kończy karierę, Powodem ciągnąca się za nim już od ponad 2 lat kontuzja ścięgna Achillesa.
Szkoda :/

0

Ja także ;D.

0

Kurde, faktycznie. Wypadło mi to z głowy kompletnie, Sorki nie było pytania :)

0

W przypadku porażki, uzna się to ze Barcelona przegrała pierwszy raz w tym sezonie ?

2

Ja polecam wam program Instaling, idealny do przyswojenia słówek w szybkim czasie. Ważne żeby robić go regularnie, wtedy naprawdę szybko słówka będziecie znać. :)

0

Mógłbym gdzieś w necie obejrzeć powtórkę meczu całego ? Oczywiście meczu Barca Vs Atleti

0

Okej dziękuje ;)

0

Na 9, chociaż zdażało się na skrzydełku tez ;)

0

Okej, a chociaż grę Coutinho i Leo mi opiszesz? ;)

2

Gdzie mogę obejrzeć obszerny skrót meczu ? Najlepiej z polskim komentarzem ale niekoniecznie

0

Mógłby mi ktoś w skrócie opisać jak wyglądała dzisiaj nasza gra? Dominowaliśmy ? I jak indywidualnie wyglądali poszczególni zawodnicy Barcelony :)

0

Z juniorami Pogonii, dokładnie u17

0

Ale ja chce grać, żałuje ze tylko w tym samym czasie co Barca :(

3

Mecz gram z Pogonią Szczecin.

1

BarcaInfo widze ma konkurencje :D
Ciekawe który z was dzisiaj pierwszy poda składy;D

2

Nie mogę przeboleć, ze nie obejrzę dzis meczu mojej kochanej Barcy...i to tak ważnego meczu...
zazdroszczę tym którzy będą oglądać ;D

0

Ja mam gorzej, o 17 ja gram mecz :D

0

Ma ktoś link do gali? Jeśli można to podeslijcie ;)

1

XD.

0

Poproszę o link do meczu Realu jeśli można :)

0

Co się dzieje z meczosami? Nic nie działa...

5

Myslisz ze się tym przejmuje? ;D wazę ze hajsik się zgadza :D

0

Chyba przez stronę, ale nie wiem.

0

Jak wykupie pakiet miesięczny (15 zł) Eleven na telefon to będzie mi działało dobrze wszystko ? Nie zacina itp?

1

Tak, błąd sędziego.

1

Agent Tomek już zbadał ile lat w serwisie :D

0

W takim wypadku nie było by go teraz u nas, bo szefom BVB nie idzie sprzedawanie po ludzku dobrych graczy. Wolą zmuszać ich do zostania...

0

A co miał pokazać będac w szpitalu przez 4 miesiące ? Następne 1 miesiąc leczył kolejna kontuzje.
Ja jestem zdania ze odpali to on w następnym sezonie, po przepracowaniu całego okresu przygotowawczego z druzna, który jest niezbędny do dobrego sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?