0

Jak myślicie, Jarek Jach poradzi sobie na wyspach? Będzie cos grał czy raczej ławka/trybuny?

0

Gdzie mogę obejrzeć 7 odcinek Misja Afganistan ? Każdy jest na dailymation oprócz tego jednego...szukałem i nigdzie nie ma:/

0

Gracias Szefie! Za serce, za walkę, za te wślizgi, przerzuty co do centymetra...po prostu DZIĘKUJE legendo!

0

Dzięki wszystkim za tytuły ! W nagrodę macie polecenia :D

0

Poproszę jakiś fajny film na nuuuudny wieczór. Niech cos się w nim dzieje :D

0

W jakim sklepie na internecie mogę kupić jakieś gadżety/odzież Barcy ? Podrzuci ktoś cos ? :)

0

Ja Ci polecam bardzo UD Las Palmas oraz Real Betis. Z drugiej ligi na pewno Barca B :)

0

Okej, ale ja tylko przedstawiłem swoją jedenastkę, która chciałem dzisiaj zobaczyć. To cos złego ?

2

Ja (wielki fan Leo, naprawdę) jednak twierdze inaczej i myśle ze wielu się ze mną zgodzi. Pierwsza połowa w wykonaniu naszego geniusza nie była jakaś wybitna (oczywiście patrząc w skali Messi), dopiero w drugiej połowie "odpalił" i po prostu pobawił się w piłkę z graczami Betisu. Jak dla mnie ocenka 9,5 będzie bardziej pasowała :).

0

Gdzie oglądałeś ?

1

Cou z Alaves na Camp Nou (28.01) a może wcześniej, już z Espanoylem. Mina już może grać, tak wiec tylko od Ernesto zależy kiedy go powoła.

0

ter Stegen; Semedo, Pique, Verma, Alba; Busi, Rakitic, Roberto, Andre Gomes; Suarez i Leo

0

Mogl powiedzieć ze Leo przy jego obrońcach stanie się malutki :D

0

Tak z czystej ciekawości pytam, BarcaInfo - ty na tej La Rambli cały dzień spędzasz ? :D

1

Co to jest? Hahahhaha

2

Pamietam jak bodajże Otamendi przechodził z Valenci do City i powiedział ze kiedy był dzieckiem to marzył by grać właśnie w City. Sęk w tym ze kiedy Nicolas był dzieckiem to City grało w 3 lidze angielskiej :D

0

Na pewno dużo ciężej się prowadzi niż auto z napędem na przód. Proponowałbym właśnie nie kupować z napędem na tył jeśli nie jesteś pewny swych umiejętności.

0

Dani Alves grał ;D

0

Numer 6 dla Sergiego Roberto? Co wy na to? Moim zdaniem fajnie by było, gdyby mu zaoferowali właśnie ten numer, zasłużył.

4

Legia-Real 3-3
Legia - Barca = sprawa otwarta :D

6

I pięknie, szczerze mówiąc (pisząc ;D), mam nadzieje ze spadną do Segunda.

0

Xavi Hernandez ? :D

2

Być może było, być może nie: Rakieta przefarbował włosy na siwo. ;D

0

Zaczynamy MŚ w lotach narciarskich! Kto według was jest faworytem? Ja stawiam tradycyjnie na niesamowitego Kamila ale groźny będzie też Daniel Andre Tande.

0

Jeśli rzeczywiście chce go sam Ernesto to na pewno ma na niego plan, wiec ufam mu. Mino tego sadze tak samo jak ty, ze nie ma miejsca już dla niego u nas.

10

Wam tez ciężko słuchać sie komentatorow Canal+ takich jak np. Orłowski czy Wolski? Mi mega ciężko, gadają bzdury jakby nic nie wiedzieli o drużynach, kompletnie nieprzygotowani do komentowania. Przy stacji Eleven to amatorzy.

0

Cou leczy kontuzje. Jego debiut planowany jest na mecz z Alaves na Camp Nou.

1

Być może masz racje, dlatego napisałem ze czekam na silniejszych przeciwników.
Co to liczb, jednak są niesamowite, trzeba to przyznać. Taki Di Maria może tylko pomarzyć o takich statystykach wiec trzeba się trochę wysilać i mieć umiejętności.

0

Zjedz niżej, pisaliśmy już o tym.

4

Dokładnie, Digne gra bardzo solidnie, lepszego zmiennika, do tego młodego nie znajdziemy. Wystarczy popatrzeć jak gra w kadrze... Jakże silnej kadrze.
Denis oczywiście tak jak piszesz, jego czas a właściwe szansa mknęła, jestem bardzo za tym aby zostawić Rafinhe do lata, zobaczyć jak mu pójdzie i zdecydował w lecie co z nim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?