Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak myślicie, Jarek Jach poradzi sobie na wyspach? Będzie cos grał czy raczej ławka/trybuny?
0
Gdzie mogę obejrzeć 7 odcinek Misja Afganistan ? Każdy jest na dailymation oprócz tego jednego...szukałem i nigdzie nie ma:/
0
Gracias Szefie! Za serce, za walkę, za te wślizgi, przerzuty co do centymetra...po prostu DZIĘKUJE legendo!
0
Dzięki wszystkim za tytuły ! W nagrodę macie polecenia :D
0
Poproszę jakiś fajny film na nuuuudny wieczór. Niech cos się w nim dzieje :D
0
W jakim sklepie na internecie mogę kupić jakieś gadżety/odzież Barcy ? Podrzuci ktoś cos ? :)
0
Ja Ci polecam bardzo UD Las Palmas oraz Real Betis. Z drugiej ligi na pewno Barca B :)
0
Okej, ale ja tylko przedstawiłem swoją jedenastkę, która chciałem dzisiaj zobaczyć. To cos złego ?
2
Ja (wielki fan Leo, naprawdę) jednak twierdze inaczej i myśle ze wielu się ze mną zgodzi. Pierwsza połowa w wykonaniu naszego geniusza nie była jakaś wybitna (oczywiście patrząc w skali Messi), dopiero w drugiej połowie "odpalił" i po prostu pobawił się w piłkę z graczami Betisu. Jak dla mnie ocenka 9,5 będzie bardziej pasowała :).
0
Gdzie oglądałeś ?
1
Cou z Alaves na Camp Nou (28.01) a może wcześniej, już z Espanoylem. Mina już może grać, tak wiec tylko od Ernesto zależy kiedy go powoła.
0
ter Stegen; Semedo, Pique, Verma, Alba; Busi, Rakitic, Roberto, Andre Gomes; Suarez i Leo
0
Mogl powiedzieć ze Leo przy jego obrońcach stanie się malutki :D
0
Tak z czystej ciekawości pytam, BarcaInfo - ty na tej La Rambli cały dzień spędzasz ? :D
1
Co to jest? Hahahhaha
2
Pamietam jak bodajże Otamendi przechodził z Valenci do City i powiedział ze kiedy był dzieckiem to marzył by grać właśnie w City. Sęk w tym ze kiedy Nicolas był dzieckiem to City grało w 3 lidze angielskiej :D
0
Na pewno dużo ciężej się prowadzi niż auto z napędem na przód. Proponowałbym właśnie nie kupować z napędem na tył jeśli nie jesteś pewny swych umiejętności.
0
Dani Alves grał ;D
0
Numer 6 dla Sergiego Roberto? Co wy na to? Moim zdaniem fajnie by było, gdyby mu zaoferowali właśnie ten numer, zasłużył.
4
Legia-Real 3-3
Legia - Barca = sprawa otwarta :D
6
I pięknie, szczerze mówiąc (pisząc ;D), mam nadzieje ze spadną do Segunda.
0
Xavi Hernandez ? :D
2
Być może było, być może nie: Rakieta przefarbował włosy na siwo. ;D
0
Zaczynamy MŚ w lotach narciarskich! Kto według was jest faworytem? Ja stawiam tradycyjnie na niesamowitego Kamila ale groźny będzie też Daniel Andre Tande.
0
Jeśli rzeczywiście chce go sam Ernesto to na pewno ma na niego plan, wiec ufam mu. Mino tego sadze tak samo jak ty, ze nie ma miejsca już dla niego u nas.
10
Wam tez ciężko słuchać sie komentatorow Canal+ takich jak np. Orłowski czy Wolski? Mi mega ciężko, gadają bzdury jakby nic nie wiedzieli o drużynach, kompletnie nieprzygotowani do komentowania. Przy stacji Eleven to amatorzy.
0
Cou leczy kontuzje. Jego debiut planowany jest na mecz z Alaves na Camp Nou.
1
Być może masz racje, dlatego napisałem ze czekam na silniejszych przeciwników.
Co to liczb, jednak są niesamowite, trzeba to przyznać. Taki Di Maria może tylko pomarzyć o takich statystykach wiec trzeba się trochę wysilać i mieć umiejętności.
0
Zjedz niżej, pisaliśmy już o tym.
4
Dokładnie, Digne gra bardzo solidnie, lepszego zmiennika, do tego młodego nie znajdziemy. Wystarczy popatrzeć jak gra w kadrze... Jakże silnej kadrze.
Denis oczywiście tak jak piszesz, jego czas a właściwe szansa mknęła, jestem bardzo za tym aby zostawić Rafinhe do lata, zobaczyć jak mu pójdzie i zdecydował w lecie co z nim.