0

Jeśli by chciał to mógłby zostać najlepszym na każdej pozycji na boisku, no może z wyjątkiem bramkarza, środka obrony. Przynajmniej w moim odczuciu

2

Jest kapitalnym piosenkarzem! ;D Bardzo ładnie śpiewa ;) Przynajmniej w mojej opinii:)

2

Czego sobie zyczycie na Nowy Rok? Ja wam życze tego czego sobie zażyczycie! Happy New Year Barcelonismo!

0

Dacie propozycje jakiegos filmu dokumentalnego ciekawego?

0

Niemieckie media dokładnie tak pisały jak zacytował kolega wyzej

8

Czemu każą zejść skoczkom z belki? Nie mogą czekać na belce na dobre warunki? Zawsze mnie to ciekawiło

0

No fakt, może jeszcze nie dziadek, ale komentuje jak dziadek ;)

0

Tak to jest jak dziadki usiądą do komentowania, zerooooo jakichkolwiek emocji ...

0

Przemek, proszę Cię wyjdź

9

Noooo i wiaterek pod narty dla najlepszych, tradycja

11

Przecież to jasne ze weźmie nr 7

8

Ja wiem czy Hula trafił z warunkami? ;)

2

Szkoda gadać, coraz mniej lubię te narciarskie społeczeństwo niemieckie

6

Nie mogą tej belki podwyższyć ?

7

Takie liczby, taka gra a tak mało minut...

3

Dobrze, niech wieje szwabowi, najlepiej Freitagowi

2

On jest tragiczny jeśli chodzi o komentowanie skoków ...

0

No i pierwszy z lepszych skoczków Kamila przeskakuje...

0

Chyba ten skok nie da mu szansy walki o podium

6

Niezła kamera na skokach

0

Leo kiedyś był w Biedronce ;)

4

Włączyłem, zobaczyłem go i opowiem. Pieniędzy (nawet 40 mln) które mielibyśmy wydać na Arthura z pewno nie będziemy żałować... Chłopak ma naprawdę fajny przegląd pola, nie jest na boisku taki zamulony jak Gomes tylko potrafi przyspieszyć grę- i rajdem i podaniem. Bardzo, ale to bardzo przypomina mi naszego Generała. W kadrze Barcy na ten moment nie ma pomocnika o takiej charakterystyce gry, bardzo by się przydał. Potrafi rownież dobrze bronić, odbierać piłki wiec taki Coutinho mógłby przy nim i Busim poszaleć w ofensywie, ale nie wybiegajmy w przyszłość. Zapłacone pieniądze, a właściwie ich cześć by się zwróciły ze sprzedaży innych wiec ja bym nie żałował 40 czy nawet 50 melonów na tego grajka. Nie bez powodu jest powoływany do przecież bardzo silnej kadry Canarinhos. Oby się udało go kupić! No i tego Coutinho (kwestia godzin) ;). Pożegnaliśmy może w końcu generała v2 z Portugalii;) Pewnie ktoś z dwójki Denis/Rafinha odejdzie tez, wtedy dla Aleni może będą minuty ale to poukłada już nasz Ernesto:)

1

Każdy ma swoje zdanie, oby dał radę jeśli przyjdzie lecz ja za tym transferem nie jestem.
Davinson Sanchez... Nie mogę przeboleć tego ze się nie udało go sciągnąć:( Jest tez Jonathan Tah, młody, chyba perspektywiczny. Nie oglądam Bayeru, mógłby ktoś powiedzieć coś o nim? Chcielibyście go u nas ?

0

Zobaczycie ze jeśli nie wygra to na pewno stanie na podium - Junshiro Kobayashi

2

Obejrzałem parę meczów Palmerias z udziałem Yerry Miny i w MOJEJ opinii ten obrońca nie będzie miał żadnych szans z szybkimi napastnikami z La Ligi, jest bardzo słaby motorycznie, wyprowadzenie piłki u niego nie jest tez na zbyt wysokim poziomie, podobnie podania...często niecelnie zagrywa (podpala się). Żeby nie było ze go tylko krytykuje, jego duża zaleta na pewno jest podłączanie się do akcji, gra głową kapitalna, piłka w polu karnym go szuka lecz w Barcelonie już mamy gości od strzelania, bardziej potrzebujemy od bronienia ;) Jeśli przyjdzie do nas, napewno będę mu kibcowal lecz tak jak pisze, watpię ze podoła wyzwaniu gry w Barcelonie, ale obym się mylił

0

Obrońca: Laporte/Tah
Pomocnik: Goretzka

0

Piękna :o Bardzo fajny projekt od Nike

0

Chodzi o karierę menadżera.

0

Gram od dwóch dni w fife 18 i nie ogarnąłem czy można w przypadku kupna zawodnika dać pieniądze + swojego piłkarza. Wie ktoś może czy się tak da czy tylko kasa albo zawodnik za zawodnika ?

0

Jak myślcie, co będzie teraz z Vermaelenem ? Odejdzie w styczniu, latem czy może zostanie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?