0

Co wpływa na zmiany PKB ? Wie ktoś może ?

0

Tak patrząc na tweeta Pique to go nierozumie. On naprawdę chce tego, żeby Barca została odsunięta od ligi hiszpańskiej ? Przecież straci na tym bardzo dużo i już nie będzie tak wielkim klubem... Czyli tak jakby chcial źle dla Barcy... A co mu to da, ze Katalonia odizoluje się od Hiszpanii? Jakieś większe korzyści ? Chyba nie...

0

On naprawę choć, żeby Barcelona została odsunięta od La Ligi ? Straci na tym bardzo dużo

0

Jak dla mnie, dawać jak najszybciej te P$G i im podziękować za udział w alarm i zaprosić za rok

0

Buffon jak Buffon ale pomysl jaki smutek będzie kiedy Leo odejdzie... Ale na szczęście jeszcze daleko do tego

0

Próbował zabłysnąć

0

Jednym z faworytów a FAWORYTEM to różnica jednak

0

Messi na 9, Denis i Roberto na bokach.
Już pare razy to się sprawdziło w tym sezonie, bo Messi wszędzie gra najlepiej

0

A to przepraszam, byłem przekonany ze z poza :)

1

A Messi z Juventusem ? ( druga bramka)

1

Kto poleca jakis dobry film trzymający w napięciu? Taki w stylu "prześladowca". Lubię filmy jak jakas grupka zanjomych gdzieś wyjeżdża/wypływa i tam coś sie dzieje

0

Co mają ze sobą wspólnego Girona i City?

0

Pooglądane

0

O już widzę że będą ciezaru jesli chodzi o ogladnie meczu, internet odmawa posluszenstwa... grrr

0

Dziękuje bardzo! :)

0

Gdzie obejrzę film 7 rzeczy których nie wiecie o facetach? PILNE :d

0

gdzie obejrzę film 7 rzeczy których nie wiecie o facetach?

0

Ciekawe jak tam murawa na tym stadionie

0

Czekaj chwilkę, zaraz go zapytam i napisze Ci na priv ;)

5

Tam na notatniku piszą, ze Messi nie da rady grać na takim poziomie całego sezonu, oni chyba dalej myślą ze on jest jak CR7, który praktycznie cały sezon jest bez formy, następnie zagra dobrze końcówkę sezonu i domaga się ZP, razem z sojusznikami z RM.pl Niestety dla nich, Leo w całym sezonie praktycznie nie ma słabych meczy, a jeśli się takowe zdarzają to i tak zaliczy kilka kluczowych podań

1

Co nas obchodzi, co powiedział trener białych

0

Jestem za tym,aby dać mu szanse. Swoją droga także Cillessen mógłby dostać okazje do gry

0

A oprócz Allegro?

0

Polecacie jakieś strony gdzie mogę kupić buty do chodzenia ?

1

O jeju, jaki lump (ten po prawej) ... Jaki klub, taki prezes

44

Aż mi głupio za moje zachowanie odnoście transferu Paulinho. Jak patrzę na jego grę i chęci przede wszystkim to mam ochotę Go za to osobiście przeprosić...

0

Boże... jaka murawa...na takim poziomie...

3

W drugiej połowie licze na wejście Xaviego i Davida Villi

0

Mam pytanie o niepodległość Katalonii. Nie jestem zbytnio obeznany w tym temacie dlatego pytam, wiem tylko że ludzie tam mieszkający chcieliby się odlączyc od Katalonii... Co by w tedy stało się z Barcą? w jakiej lidze by grali itp?

1

I Polakom w drugiej grupie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?