Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hahah, niezły żarcik Samuel ;)
A tak na serio, dobra SMIECHAWA TV, oglądasz? :D
1
Ogląda któryś LA RAMBLOWICZ Szwagrów? ;D
0
EDIT: już wiem
0
Gdzie transmisja?
2
"Słuchaj tatusia, tatuś dobrze radzi, tatuś Cię przez życzie poprowadzi" Ney wziął sobie te słowa do serca
0
Jak wy robicie ze np . piszecie komentarz "XD" i dodajcie. Mi wyskakuje xe musi zawierać od 14 chyba znaków xdd
0
Waszym zdaniem Alenia tez zagrał fajnie ? Bo ja uważam ze dał rade, słabo natomiast Arda i Digne ale nie ma go dramatyzować, to pierwszy mecz po przerwie
0
No tragedia będzie, rzeczywiście ... nowy trener to wiadomo ze zapytają o to jak się pracuje z najlepszym zawodnikiem na świecie. Niech się pytają cały czas jak dla mnie, ważne żebyśmy dobrze grali
0
Nie macie się już chyba czego czepiać! K***a przeszkadza ci to ze zle mówi na konferencji, chyba najważniejsze jest to jak gra jego drużyna co?
0
Chodziło im o złotówki
0
Właśnie takiego pressingu brakowało mi u nas pod koniec pracy Lucho. M in w meczu z Juve
0
Taaaa, widzicie ta czcionkę na całych plecach?:(
0
Ja mam inne zdanie, Eriksen potrafi rozegrać. Z tym Messim to róznie może być, nie wiadomo czy nie grałby na SPO.
W każdym razie dzięki za opinie :) pozdro!
0
Napisz po naszemu to może dorzuce ;) Wariacik ;)
3
Podaj argumenty, dlaczego nie dojdzie? i dlaczego na szczęście? Eriksen zły pomocnik? Dembele za słaby? Laporte zły zmiennik? :)
2
Wklejam tutaj mój komentarz, który napisałem wczoraj ale bardzo późno, kiedy było tutaj mało osób i nie poznałem zbyt wielu opinii na to co zaproponowałem.
Wydaje mi się, że trochę trzeba odmłodzić ten skład Barcelony. Pokusiłem się o ustalenie kadry na NIE TEN, a następny sezon (2018/19 :)
Bramkarze bez zmian: Mats (25 lat) i Jasper (28 lat) + Ortola
PO: mamy tutaj młodego Semedo (23 lata) i Vidala (27) + Palencia (21) moim zdaniem dobrze obsadzona, młodymi zawodnikami pozycja.
LO: Alba (28), Digne (24) tutaj nie są potrzebne zmiany póki Albie nie pyknie 30/31
ŚO: Pique (30), Umtiti (23), Marlon (21), + Laporte (23), Mina (22) po transferze Laporte i Miny ta pozycja też będzie silnie obsadzona i będą tam młodzi ale doświadczeni już stoperzy.
ŚPD: Busquets (29), Gomes (23) - też fajnie to wygląda, miejmy nadzieję, że Gomes będzie ogarniał
ŚP: Tutaj kupiony Eriksen (25), Roberto (25) Denis (23) Młodzi zawodnicy
ŚPO: Iniesta (33), Aleńa (19) Także młodzi + doświadczony Andres, bardzo przydatny
PS: Leo (30), Dembele (20),
LS Ney (24), Deulofeu (23)
N: Suarez (30), Paco (23)
Reasumując: Odchodzą: Masherano, Rakitić, Arda, Rafinha = średnia ich wieku to 29 lat
Przychodzą: Laporte, Mina, Eriksen, Dembele = średnia ich wieku to 22,5 lat
Dla mnie jak najbardziej realna opcja, już w tym okienku ściągamy Eriksena, Mina już zaklepany, stoper przychodzi za rok (niekoniecznie Laporte ale ktoś o podobnych umiejętnościach i wieku), Dembele za rok, jak sam mówił chce grać w Katalonii a prezes BVB powiedział jasno, że w tym okienku jeszcze nie odejdzie.
Pierwszy skład: ter Stegen, Semedo, Pique, Umtiti, Alba, Busi, Eriksen, Messi, Dembele, Suarez, Neymar. 4-2-3-1
Jeśli ten skład zbyt ofensywny to zamiast Dembele do składu wskakuje Iniesta bądź zawodnik w formie a Messi wraca na PS. Wtedy formacja 4-3-3
Co o tym myślicie?
0
Oooo Yuri w PSG, nie wiedziałem :o
3
Moim zdaniem za stary już, musimy odmładzać tę kadrę, myśląc o przyszłości. Moimi kandydatami są Coutinho i Eriksen
5
Co Leo porobił Mashe hahah
0
No tak jak ja ;) Wiesz, mam nadzieję, że przede wszystkim poukłada obrone i stanie się ona monolitem, u niego obrona zawsze fajnie się spisywała. W ataku wiadomo, MSN nawet bez trenera by strzelało, a pomoc trzeba wzmocnić klasowym ŚP no a reszta, jak ma to wyglądac to już znowu, rola EV ;)
0
Jeśli Neymar by naprawdę odszedł to pozostaje tylko w jego miejce kupić Coutinho, mimo wszystko raczej zostanie moim zdaniem
0
No dokładnie, ale w razie nawet jakby nie wypalił ten wariant to mamy Denisa mogącego tam zagrać czy nawet Paco... i tak to Ney zagra tam 90 % meczy w sezonie :)
0
Moim zdaniem bardzo porządny stoper, idealny na tego trzeciego, do tego młody. Ale to tylko moje zdanie, mogliby być też: Manolas, Marquinhos (wątpie w niego) czy Gimenez z Atleti
0
Powiedzcie mi jak u Eriksena z defensywą? Naprawdę nie wiem, nie dałby rady grać coś jak Raktić w obronie?
0
Tak, Laporte z Bilbao, poza tym napisałe, że niekoniecznie on, tylko ktos o podbnych umiejetnosciach i wieku
0
Też tak na początku pomyślałem, no to dajmy w zamian Dembele do podstawy Inieste a Leo wraca na PS.
0
Oj z tym Neymarem drobny błąd, sorki. Myslę ze dałby rade tez na LS a jak nie on to jest jeszcze Denis
1
Wydaje mi się, że trochę trzeba odmłodzić ten skład Barcelony. Pokusiłem się o ustalenie kadry na NIE TEN, a następny sezon (2018/19 :)
Bramkarze bez zmian: Mats (25 lat) i Jasper (28 lat) + Ortola
PO: mamy tutaj młodego Semedo (23 lata) i Vidala (27) + Palencia (21) moim zdaniem dobrze obsadzona, młodymi zawodnikami pozycja.
LO: Alba (28), Digne (24) tutaj nie są potrzebne zmiany póki Albie nie pyknie 30/31
ŚO: Pique (30), Umtiti (23), Marlon (21), + Laporte (23), Mina (22) po transferze Laporte i Miny ta pozycja też będzie silnie obsadzona i będą tam młodzi ale doświadczeni już stoperzy.
ŚPD: Busquets (29), Gomes (23) - też fajnie to wygląda, miejmy nadzieję, że Gomes będzie ogarniał
ŚP: Tutaj kupiony Eriksen (25), Roberto (25) Denis (23) Młodzi zawodnicy
ŚPO: Iniesta (33), Aleńa (19) Także młodzi + doświadczony Andres, bardzo przydatny
PS: Leo (30), Dembele (20),
LS Ney (24), Deulofeu (23)
N: Suarez (30), Paco (23)
Reasumując: Odchodzą: Masherano, Rakitić, Arda, Rafinha
Przychodzą: Laporte, Mina, Eriksen, Dembele
Dla mnie jak najbardziej realna opcja, już w tym okienku ściągamy Eriksena, Mina już zaklepany, stoper przychodzi za rok (niekoniecznie Laporte ale ktoś o podobnych umiejętnościach i wieku), Dembele za rok, jak sam mówił chce grać w Katalonii a prezes BVB powiedział jasno, że w tym okienku jeszcze nie odejdzie.
Pierwszy skład: ter Stegen, Semedo, Pique, Umtiti, Alba, Busi, Eriksen, Messi, Dembele, Suarez, Neymar. 4-2-3-1
Co o tym myślicie?
0
No własnie widziałem:/
0
Dokładnie, dlatego dla mnie dobrymi transferami w przypadku odjeścia Neya byliby Coutinho (myslę, że obecnie najlepszy skrzydłowy po Neymarze dla Barcelony, lat 25), do środka Eriksen (nie wierze już w MV, lat 25, no i ten Dembele ale sezon później (lat 21). Trzech piłkarzy, na pewno kluczowych dla Barcy, w wieku nie więcej niż 25 lat. Brzmi dobrze, trzeba to odmłodzić.
Za rok powinniśmy pożegnać się z Masherano, Turanem (jeśli nie już) i powoli rozglądać się za młodym, dobrym napastnikiem