11

Przecież on Legie trenuje nie? To może zajęty jest

2

Z całym szacunkiem dla nich, ale Leo to legenda dwa razy większa niż oni i to nie tylko w Barcelonie. Nie umniejszam tu nic tej dwójce, dla mnie Puyol to wzór do naśladowania a Xavi to najlepszy pomocnik w historii futbolu

0

Jak myślicie, numer 10 po Leo, gdy zakończy karierę powienien być w Barcelonie zastrzeżony? Ja uważam, że jak najbardziej tak

1

a niech gra z 10 ;D

0

Myślę, że jest to połączenie dwóch takich zawodników. Potrafi dobrze rozegrać, wykreować akcję a także ją napędzić lub uderzyć na bramkę. Gra kombinacyjna też nie jest mu obca

0

Te 40 mln za Alexisa to też mało :/

1

Zaraz będzie:
Oficjalnie : Barcelona wyraziła zgodę na rok treningów i meczy Mathieu ze Sportingiem. Po tym okresie zostanie podjęta decyzja o przyszłości palacza :D

0

Sporting to druga liga portugalska ?

1

Hahahahahhahahahahaha

2

Rozsmieszyliscie mnie tymi dialogami :D
Ale taki ochroniarz jak miał fajnie co? Być na takim ślubie

2

Ciekawe jak wyglądają takie kłótnie Leo i Anto ;D o co wogóle się sprzeczają haha. Wyglądają jak małżeństwo idealne i życzę im jak najmniej tych kłotni

0

Jak kilka razy nie poda do Leo i będzie sam kończył akcje, to już Leo się nim zajmie i za długo nie będzie u nas grał :D

0

Ale czy ja napisałem, że chcę Mahreza w Barcelonie?

0

przeciez on nic nie wniesie do gry, jak w Barcelonie

0

już nie XDDDDDDDDDDDD o tym pisałem

0

Ale pamiętaj, że Vidal dość często miał występy, w których zapominał o obronie ;)
Podobno nasz budżet wynosi ok. 130 mln + sprzedaże zawodników, więc więcej niż 100 mln na tego pomocnika chyba nie trzea ;)
No cóź, każdy ma swoje zdanie, ja mam takie, że Barcelonie potrzebny PO z europejskiego topu ;)

0

No rozumiem, może masz racje. Sam jestem za tym, aby stawiać na wychowanków, ale niesie to ze sobą pewne ryzyko niestety... A może lepiej by było kupić PO i postawić na Palencie a Aleixa przesunąć na skrzydełko? ;)
Tylko raz, że bardzo cięzko teraz o dobrych PO w cenie do 35 mln a dwa, że i tak zarząd tak nie zrobi ;P

0

Dają w palnik ostro ;)
450 ochroniarzy tam pilnuje XD

2

Ciekawe co tam u Leo i Antoneli ;)

0

i już go w Barcy La ramblowicze nie będą chcieć

0

Jestem ciekawy czy obejrzałeś chociaż 3 mecze z udziałem Palenci w tym sezonie, że tak piszesz ;)
(nie mówie, że nie)

1

Bastuś to mój pies :D

3

TRIDENTE Katrau, rozbawiło mnie to

9

Powinien ekipe z La Rambli zaprosić

27

Jeeeeeechac z nimiii!

6

Oj oj oj, kolego przepraszam ale ja nie ;)

0

Ale kto mógł wiedzieć, że kapitalnie grający Turan w Atleti u nas się nie sprawdzi?

0

Drogi Panie Szczepanie, chyba nie chce Pan powiedzieć, że jest on na tym samym poziomie co np. Kross, Modrić czy Thiago. A Barcelona własnie na takim poziomie zawodników potrzebuje, Saul ma jeszcze czas i być może będzie jednym z najlepszych pomocników na świecie ale na razie NIE JEST. Poza tym jeden dobry sezon o niczym nie świadczy, powtarzam DOBRY bo jakiegoś SPEKTAKULARNEGO nie miał.
To co napisałem nie znaczy też, że go w Barcelonie bym nie widział, wręcz przeciwnie, bardzo chętnie...idealny ZMIENNIK dla Andresa
Co do Umtitiego... Barcelona kupiła go z myślą, iż będzie ZMIENNIKIEM Mashe a nie od razu stoperem pierwszego wyboru. Nikt nie wiedział, że od początku wejdzie na światowy poziom

0

przepraszam, zapomniałem, że jest Ferri bodajże w Lyonie

2

Ceballos chyba każdy mi tu przyzna racje typie, że to za młody i za słaby zawodnik na pierwszy skład Barcy
Coutinho- gdybys ekspercie sledzil Liverpool to bys wiedzial ze to zawodnik o profilu Iniesty badz skrzydlowy a takiego pomocnika nam nie trzeba, pozatym przedluzyl niedawno kontrakt
Lanzini- zawodnik, ktory w porownaniu do kreatorów gry takich jak Kross, Modric czy Thiago to junior, zdecydowanie dużo by nie wniósł
Pijanić- nie ma takiego zawodnika, a jeśli chodziło ci o Pjanicia z JUVE to tak, to jest zawodnik, którego też bym chciał i to jest chyba piłkarz, tak jak Veratti, który by nam pomógł
Kante- Mamy Busquetsa, więc nam DEFENSYWNY POMOCNIK nie potrzebny
David Silva - nie sądzisz, że najlepsze lata gry ma za sobą (31 lat), i chyba sam nie wierzysz w ten transfer, poza tym ofensywny pomocnik
Ferri - kurde, nie ma takiego zawodnika typie...
Pizzi - Po co Ci napastnik? Suarez i Paco nie dają rady ? XDDD
Czekam na odpowiedz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?