Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jan Kulczyk był bogatszy od np. Tuska czy A. Dudy?
0
Wygrać te 3 mecze z Realem i zobaczcie jak by byli zniechęceni do sezonu ;) Mowie o RM oczywiscie
0
podaj argumenty dlaczego i za kogo może? Tylko nie pisz, że za Masipa bo Cię wysmieje tu każdy jesli sadzisz ze bedzie chcial byc 3 bramkarzem
4
Chyba tylko Barca przy sprzedaży swojego zawodnika schodzi o połowe kwoty niżej od tej którą chceli na początku...
Choć dobre i tyle i fajnie, że nie wypożyczenie i oddanie za darmo. BRAWO ZARZĄD! xd
0
Dokładnie, mam takie samo zdanie
0
Nie zagrał żadnego meczu w pierwszej drużynie więć skąd możesz wiedzieć czy dałby rade? Wiesz mi, że 3 liga w Hiszapnii to przepaść jesli chodzi o poziom gry z LA LIGA.
Też go lubie i chcę aby dostał szansę, ale od BELLERINA nie jest lepszy, może kiedyś będzie ale nie teraz
1
Nie kwestionuje twojej wypowiedzi, ale podaj mi innych graczy którzy mogli by zasilić Barcę i dodać jej DUŻO jakości w środku pola. Ja widzę tylko Verattiego. Aha i nie podawaj mi nazwisk typu Thiago, Kross czy Modrić bo to nierealne transfery
0
Gdyby nie jego dobry mecz z Włochami to pewnie byś nawet o nim nie pamiętał. Powiem tak, zdecydowanie za młody i za mało doświadczony i może też po prostu za słaby na pierwszy skład Barcy
1
Dzięki chłopaki... Nie wiem co z tego chłopaka bedzie :/
1
Szkoda, że to POLSKA strona i nie kazdy umie po angielsku XDDDD
0
Jak grał dzisiaj Andre Gomes?
5
A co, chcesz kupic? :D
0
Jeśli odejdzie Rafa a zostanie Denis to naprawde nie wiem co zrobie...dla mnie to będzie katastrofa
0
Eeeee, we no dawaj do zarządu Bartka
1
Ale przyznajcie, że wyszło smiesznie XD
0
hahah wiedziałem, że dobry TROLL xd
Chłopaki, przeciez on nawet podobny do Alena nie jest XD spokojnie :D
0
Może wkońcu odnajdzie formę... Nie ważne, że Wisła, ważne, że będzie tam grał i trzeba mu życzyć powodzenia
1
Kurde, ale bym chciał pojechać kiedyś sobie na mecz Barcy i móc zobaczyć Leo w akcji, dopóki jeszcze gra i to na takim poziomie... Cholernie bedzie mi szkoda, jesli nie pojade i nie zobacze bo w przyszłosci napewno odwiedze CAMP NOU i zobacze meczyk, ale bez LEO to nie bedzie to samo
0
Ja zazwyczaj nic nie odpisuje, ale nieraz mam taki dzień, że po zobaczeniu takiego czegoś to albo mu odpisuje ujmując DUŻO Realowi albo wchodze na La Ramble i też pisze coś takiego XD
2
Kolejny piłkarz łączony z Barcą! Mowa o Kovaciciu z REALU MADRYT! Ernesto Valverde chetnie by go widzial w Barcelonie, transfer jednak mało prawdopodny z wiadomych względów
0
Wierzycie w transfer Verattiego? Coraz bardziej staje mi się to prawdopodobne
1
Tyyyy, to dawaj do Barcy! :P
1
Wszystkiego najlepszego Leo! ;D
0
Na YT był filmik o rzeczach, ktorych nie wiesz o Quebo XD. Tak sobie myslałem ze kłamstwo ale mega mnie to ciekawiło hahah :D
0
Quebonafide to syn Ferdka Kiepskiego? XDD
0
Nie No, drużyny pokroju Juve, Realu, Barcy, Bayernu, Chelsea jak nic
0
Jak myślicie, Adam Nawalka dałby sobie rade trenując klub z europejskiego topu, może nie topu ale takiego średniaka: np. Napoli, BVB czy PSG ;)
0
Być może, ale wiesz jaki jest teraz rynek, wystarczy zagrać jeden dobry turniej i już dają za Cibie krocie
0
wierz mi, ze akurat im kasy nie brakuje :/
0
Poczekajmy, zobaczymy