0

Ja jestem wielkim fanem Messiego ale Barcelone kocham nie tylko ze względu, że Leo u gra. Mimo wszystko, raczej bym nie mówił o nim dobrego słowa ;)
Ale na szczęscie nigdy nie odejdzie ;)

0

Akurat w tym zdaniu nie chodziło mi tylko o Barcelone tylko o całokształt, a ogólnie to chyba sam przyznasz, że dużo takich piłkarzy było.
A co do samej Barcy to Denis Suarez, Pique też chwilkę grał gdzieś indziej

0

Mocne slowa...ale nie zamierzam sie tu z tobą sprzeczac, wiec skończ

5

Ooo widzę jeden poważny, szanowny Pan juz jest. Przepraszam ze raczylem zadać takie pytanie, lecz w sumie Twój komentarz mnie gó**o obchodzi :)

0

Ale czego wielkiego oczekiwali od Alena? Nic takiego, miał po prostu odejść na wypożyczenie, ciężko zapieprzac na treningach i grać przyzwoicie a potem wrócić do Barcelony. Wielu młodych juz tak zaczynało i dawało rade wiec to chyba Hailovic cos nie tak ma w glowie, instagramy, facebooki go interesują a nie ciężka praca na treningach. Sam talent to nie wszystko... lecz nadal w niego wierze

0

Co byście zrobili gdyby Messi odszedł teraz do Realu Madryt? Znienawidzilbyscie go czy raczej podziękowali za kapitalne lata?
Tylko nie piszcie cos w stylu "wiadomo, ze nie odejdzie" bo to każdy głupi wie:) tak z nudów takie pytanie :D

2

Gdyby tam był Luis Suarez to by nie trafił w piłke badz w bramke ;) heh on lubi takie setki marnować a strzela z niemożliwych pozycji :D

0

Okej, dzieki dzięki ! :)

0

Szczerze mówiąć najbardziej zależy mi na dwóch modach. Mianowicie, na akcesoriach do środka i aby były tandemy :)
Bardzo bym to chciał ale coś mi nie idzie pobrać, chyba ja źle to robie :/

0

Ale darmowe? i da się bez problemu pobrać na kompa?

0

Znajdę gdzieś w necie darmowe mody do ETS 2?

10

Czy ktoś tu rozumie jak w ogóle można porównywać ze sobą ekipy Pepa i Zidane?
Przecież to niedorzeczne, dzisiejszy Real nie ma startu do DREAM TEAMU, jeszcze wiele, wiele muszą poprawić... Wątpie, że osiągną ten poziom Nie są nawet lepsi od Barcy Enrique z sezonu 2014/15... Zgrali dobry sezon, ale nie KAPITALNY bo jakoś trypletu, który zdobywała Barca nie zdobyli.
Jak najbardziej Zidane utworzył fajną ekipę, ale nie są oni dominatorem w Europie jak kiedyś DREAM TEAM Pepa Guardioli

0

Taaaaak? Naprawdę? Co ty mówisz, tego jeszcze nie wiedziałem :o

3

Nawet fryzura wróciła taka jaka ma byc u VV

0

no to okej. Trening sobie zrobił dzisiaj ;)

0

Jak gra Bóg futbolu dzisiaj?

0

Dacie link do meczu Argentyny?

2

Facet powiedział z szacunkiem i mądrze a wy go tu obrażacie. Tak, jest wielką swinia ale teraz akurat powiedział prawdę :)

0

Absolutnie kapitalny transfer, ale nikt nie wiedział jak będzie się prezentował. Chyba sam nie sądziłes, że bedzie az tak dobrze

0

Dwa dobre transfery w przeciągu 3 czy nawet więcej sezonów... poza tym Umtiti przechodząc do Barcy nie byl jeszcze zawodnikiem klasy światowej. Chyba sam przyznasz, ze Barca nie jest mistrzem interesów. Zawsze płaci dużo, a oddaje za pol darmo

1

No i pięknie, zrównać te bydlo rowno z ziemią

2

Tylko 17 mln? Szkoda ze Barca nigdy nie potrafi zrobić takiego transferu. Nie dość ze prawie za darmo to jeszcze zawodnik klasa światowa... kapitalny transfer Milanu, robią niezła pake, oby w przyszłym sezonie walczyli o majstra

1

Niech biorą Denisa Suareza, ktory nie zasluguje i nie ma umiejetnosci na Barcelone. Przy tym zwolni miejsce w pomocy

0

Dla mnie troche za pozno...

0

Masz racje, tego nie wie nikt. Ja też jestem za tym, aby stawiano na LA MASIE nadal

0

Sorki ale o kim mowa ?

1

Tak, napewno. Po drugie mam już PS4 I tam FIfę więć ta niepotzrebna a ii tak leży, i tak leży więc trochę kasy się przyda ;)
W każdym razie dzięki za chęci :)

1

Wielkie dzięki za odpowiedz!
Tak się składa, że na Origin miałem tylko fify ale już i tak nie gram więc mogę sprzedać

0

Się tak zastanawiam, czy może Wenger też ma jakieś taśmy na zarząd Arsenalu jak Benzema na Zidane i Pereza

0

Mogę sprzedać FIFE 17 NA (PC) kiedy chciałem zainstalować ją na swoim komputerze, lecz okazało się, że mam za słabego kompa na tę grę. Doszedłem do tego, że ten KOD INSTALACYJNY wpisałem, gra się zainstalowała ale po włączeniu się zacinała i dalje nie szła, więć odinstalowałem. TERAZ SIĘ ZASTANAWIAM CZY MOGĘ JĄ SPRZEDAĆ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?