Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie mogę obejrzec skazanego (5 sezon) ?
3
BOGDAN WENTA COMEBACK!
0
Podajcie mi jakiegoś fajnego nicka do imienia Krystian albo ksywy Krycha :D
2
Przeczytałem tylko do wypożyczamy Rafinhe i przestałem czytac. DRAMAT ;)
1
Mam podobny pomysł do Twojego, lecz ja nie wyobrażam sobie, że nie kupimy PO. Co będzie jeśli system 3-4-3 zawiedzie w trakcie sezonu? Wtedy potrzebny będzie własnie PO z prawdziwego zdarzenia (nie Bellerin, choć innego nie podam, może Walker). Kolejnym transferem powinien być stoper na poziomie Laporte (chciałbym jego ale nie realne) lub chociaż Sanchez z Ajaxu. Wtedy mamy 4 świetnych stoperków i Marlona, który powienien dostawać więcej szans, bo wkońcu będzie mial juz 22 lata. Te trzy transfery i będzie oki. Takie moje zdanie, nie kazdy musi sie z tym zgadzać.
Co do sprzedazy to na pewno Turan i Mathieu a z dwójki Denis Rafa wybieram Denisa bo Rafinha gra bardzo dobrze kiedy jest zdrowy ;) W sumie już wolałbym aby Deulofeu nie przychodził ;)
Co o tym myslisz? ;)
0
A mi nie, dlaczego? Brakowało by mi ich gdyby prezentowali jakis odpowiedni poziom, jak kiedys. Teraz to wogole nie przypominają zespołów ktore kiedys byly w czubie w Europie. Liverpool jeszcze jeszcze choc poprzednie sexony tez dramat ale Milan to tragedia, nie wiem jak można było tak upaść
2
Zarowno Barcelona jak i Real to zespoły z wielka klasa
1
Szkoda ze jednak w najważniejszym momemcie sezonu (LM z Juve) zawiedli i nie strzelili ani jednej... tak czy siak kapitalne tridente
3
Bardzo mi brakuje tego walczaka. SERCE Barcy :(
0
Masz fajnego awatara ;) XD
3
Thiago (Messi) teraz siedzi na trybunach i myli.. "Co oni mnie tak wołają" ;)
1
W sumie wolałbym to, chociaz ze znajomymi (przyjaciółmi?)
Pozdro!
1
Dokładnie, zawsze klęknie i czeka az w niego strzela ;/
2
A ja bym dał szansę Samperowi. Talent ma na pewno, trenował by w Barcy i dostawał szansę to na pewno by się bardziej rozwinął niż w słabej Granadzie. Moim marzeniem jest aby nowy trener stawiał na wychowanków (Samper, Aleńa, Palencia, Carbonell, Gumbau może i jest jeszcze paru... może nawet Cucurella) . Oczywiście nie mowie ze zaraz co mecz ale stopniowo ze słabszymi ekipami, na pewno czesciej niz Enrique
0
Was tez nudzi ten mecz? Tak szczerze ;)
0
Patrzcie, dalej leci z tematem
0
ciekawe w co gra Unzue na tym tablecie teraz...
0
12 km koło Słupska ;)
Dobre ;)
0
Powiedz mi, za kogo? Suraze, Neymar? Aaaa dobra, pewnie za Messiego
0
Ale jego gra nie skusi raczej innych klubów by zapłacili za niego Barcelonie 50 melonów. Troszeczkę mniej FIFY ;)
0
A tak z ciekawości sie pytam :D
0
Watpie w to że jakikolwiek zarząd sprzedały Paco za co najmniej 50 mln. Puknij się w główkę
0
Az sie za glowe zlapalem po przeczytaniu jego komentarza ;)
Cytując klasyka: taktyk je***ny :)
0
Powiedz mi, gdzie by ten Lukaku grał?
1
"Lucho nie miał odpowiednich papierów" hahahahaha. Piszesz tak o trenerze, ktory drugi raz w historii tak wielkiego klubu jak Barca zdobył tryplet a w drugim sezonie 2 na 3 możliwe puchary. W ostatnim swoim sezonie nadal ma szanse na 2 z 3 pucharów. Po prostu nie wierze w to co przeczytałem.hahahahhahaahhaha, mam prośbę, puknij ty się w głowę :) i powiedz, kto twoim zdaniem ma papiery na trenowanie Barcelony ? XD
0
SKAZANY NA ŚMIERĆ. Bardzo gorącao polecam, obejrzyj od początku każdy sezon !
0
Jest tu ktoś z pod Słupska? ;)
0
Z buta ? Trochę jednak tych klocków bedzie mial do pokonania
, wiec nie wiem ;)
1
Masakra, co to sie potrafi stać z człowiekiem... Pamiętam jak w fifie gdy grałem z Totenhamem ładował mi bramy ;D
0
Boli dupka co? Boli żę Real gra w półfinale a Barca nie... Mnie też boli ale nic nie zrobimy bo to tylko i wylącznie wina Barcy ze tam nie gramy... Dlaczego masz pretensje do Pana Węgrzyna? Komentuje bardzo dobrze, zresztą tak samo jak gra Real...