0

Gdzie mogę obejrzec skazanego (5 sezon) ?

3

BOGDAN WENTA COMEBACK!

0

Podajcie mi jakiegoś fajnego nicka do imienia Krystian albo ksywy Krycha :D

2

Przeczytałem tylko do wypożyczamy Rafinhe i przestałem czytac. DRAMAT ;)

1

Mam podobny pomysł do Twojego, lecz ja nie wyobrażam sobie, że nie kupimy PO. Co będzie jeśli system 3-4-3 zawiedzie w trakcie sezonu? Wtedy potrzebny będzie własnie PO z prawdziwego zdarzenia (nie Bellerin, choć innego nie podam, może Walker). Kolejnym transferem powinien być stoper na poziomie Laporte (chciałbym jego ale nie realne) lub chociaż Sanchez z Ajaxu. Wtedy mamy 4 świetnych stoperków i Marlona, który powienien dostawać więcej szans, bo wkońcu będzie mial juz 22 lata. Te trzy transfery i będzie oki. Takie moje zdanie, nie kazdy musi sie z tym zgadzać.

Co do sprzedazy to na pewno Turan i Mathieu a z dwójki Denis Rafa wybieram Denisa bo Rafinha gra bardzo dobrze kiedy jest zdrowy ;) W sumie już wolałbym aby Deulofeu nie przychodził ;)

Co o tym myslisz? ;)

0

A mi nie, dlaczego? Brakowało by mi ich gdyby prezentowali jakis odpowiedni poziom, jak kiedys. Teraz to wogole nie przypominają zespołów ktore kiedys byly w czubie w Europie. Liverpool jeszcze jeszcze choc poprzednie sexony tez dramat ale Milan to tragedia, nie wiem jak można było tak upaść

2

Zarowno Barcelona jak i Real to zespoły z wielka klasa

1

Szkoda ze jednak w najważniejszym momemcie sezonu (LM z Juve) zawiedli i nie strzelili ani jednej... tak czy siak kapitalne tridente

3



Bardzo mi brakuje tego walczaka. SERCE Barcy :(

0

Masz fajnego awatara ;) XD

3

Thiago (Messi) teraz siedzi na trybunach i myli.. "Co oni mnie tak wołają" ;)

1

W sumie wolałbym to, chociaz ze znajomymi (przyjaciółmi?)
Pozdro!

1

Dokładnie, zawsze klęknie i czeka az w niego strzela ;/

2

A ja bym dał szansę Samperowi. Talent ma na pewno, trenował by w Barcy i dostawał szansę to na pewno by się bardziej rozwinął niż w słabej Granadzie. Moim marzeniem jest aby nowy trener stawiał na wychowanków (Samper, Aleńa, Palencia, Carbonell, Gumbau może i jest jeszcze paru... może nawet Cucurella) . Oczywiście nie mowie ze zaraz co mecz ale stopniowo ze słabszymi ekipami, na pewno czesciej niz Enrique

0

Was tez nudzi ten mecz? Tak szczerze ;)

0

Patrzcie, dalej leci z tematem

0

ciekawe w co gra Unzue na tym tablecie teraz...

0

12 km koło Słupska ;)
Dobre ;)

0

Powiedz mi, za kogo? Suraze, Neymar? Aaaa dobra, pewnie za Messiego

0

Ale jego gra nie skusi raczej innych klubów by zapłacili za niego Barcelonie 50 melonów. Troszeczkę mniej FIFY ;)

0

A tak z ciekawości sie pytam :D

0

Watpie w to że jakikolwiek zarząd sprzedały Paco za co najmniej 50 mln. Puknij się w główkę

0

Az sie za glowe zlapalem po przeczytaniu jego komentarza ;)
Cytując klasyka: taktyk je***ny :)

0

Powiedz mi, gdzie by ten Lukaku grał?

1

"Lucho nie miał odpowiednich papierów" hahahahaha. Piszesz tak o trenerze, ktory drugi raz w historii tak wielkiego klubu jak Barca zdobył tryplet a w drugim sezonie 2 na 3 możliwe puchary. W ostatnim swoim sezonie nadal ma szanse na 2 z 3 pucharów. Po prostu nie wierze w to co przeczytałem.hahahahhahaahhaha, mam prośbę, puknij ty się w głowę :) i powiedz, kto twoim zdaniem ma papiery na trenowanie Barcelony ? XD

0

SKAZANY NA ŚMIERĆ. Bardzo gorącao polecam, obejrzyj od początku każdy sezon !

0

Jest tu ktoś z pod Słupska? ;)

0

Z buta ? Trochę jednak tych klocków bedzie mial do pokonania
, wiec nie wiem ;)

1

Masakra, co to sie potrafi stać z człowiekiem... Pamiętam jak w fifie gdy grałem z Totenhamem ładował mi bramy ;D

0

Boli dupka co? Boli żę Real gra w półfinale a Barca nie... Mnie też boli ale nic nie zrobimy bo to tylko i wylącznie wina Barcy ze tam nie gramy... Dlaczego masz pretensje do Pana Węgrzyna? Komentuje bardzo dobrze, zresztą tak samo jak gra Real...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?